Заступник голови ради безпеки РФ Дмитро Медведєв у День Росії 12 червня виклав у мережі відеопривітання, в якому на карті територію України вписано в межі РФ
Відео він поширив у своєму тг-каналі.Напередодні заступник голови радбезу РФ також заявив, що території по обидва береги Дніпра є історичними російськими землями.
У ролику звучить гімн РФ і показано мапу Росії від Далекого Сходу до західних кордонів. При цьому у РФ з´явилися кордони з Польщею, Угорщиною, Словаччиною, Румунією та Молдовою.
"З Днем Росії!" - підписав своє відеопривітання Медведєв.
Ходят слухи, что в этом году в московии массово собирают грибы ’отсосиновики’.
сьогодні на болОтах празнік.Дєнь росії! і це воно так протролило
Ответ дляkitty cat
Говорят, что он рупор путина 🤡 что у путина на уме, то у этого на языке. Но раньше вроде ж за всю Украину молчали, а что теперь уже всю хотят ?
Рраньше они что-то ’отдавали’ другим странам, теперь пожадничали. Вообще, они хотят все, до Ужгорода, конечно.
Но в итоге поделена будет именно рашка.
ViktoryjaG• 12 июня 2024
Ответ дляАnnеt
Мы тоже можем карту опубликовать. Кто помешает?
Ну нафик, была одна страна-террорист, а станет сколько, десяток? И в каждой своя армия и тд. Это еще хуже нам.
ViktoryjaG• 12 июня 2024
Ответ дляYuljwa
А что нам лучше?
Чтобы Китай тяпнул?
Так с ним соседствовать тоже так себе.
Чтобы Китай тяпнул?
Так с ним соседствовать тоже так себе.
Нам лучше наверно, чтобы нас тяпнул ЕС. Тк с нато они пока воевать не готовы.
impossibilia non sunt• 12 июня 2024
Ответ дляViktoryjaG
Троллит))
Шоб уси боялысь, шоб не насмихалысь
ViktoryjaG• 12 июня 2024
Ответ дляimpossibilia non sunt
Шоб уси боялысь, шоб не насмихалысь
Так там целый фильм оказывается на тему - широка, глубока, сильна.
Mariya Prokhorova• 12 июня 2024
Ответ дляViktoryjaG
Навпаки , нам краще , бо москву не будуть годувати регіони і тоді побачимо