дамаАмстердама• 12 июня 2024
Хто може допомогти розібратись з сумою виплачених лікарняних?
Які дані потрібно?
Загальний стаж більше 8 років
Ставка 41400грн з квітня, до цього 36400грн
Лікарняний 10 днів, з них 4 припадає на календарні вихідні
Була на лікарняному до цього 5 днів, отримала 7000 з чимось. Ще раніше була 7 днів, там теж приблизно така сама сума виплати за день була, як і тут
Зараз на картку прийшло 5700. Я так розумію що це соц трах виплатив, але чому 5700? За який це період? 5 які повинно сплачувати підприємство ще не було, дадуть разом з авансом в пʼятницю.
Але якщо соц страх свої оплатив в сумі 5700, то і роботодавець таку саму сплатить.
Не розумію чому така різниця.
Дякую, якщо хтось пояснить
Загальний стаж більше 8 років
Не розумію чому така різниця.
Дякую, якщо хтось пояснить
Ро30BbIu_CJIoHuK• 12 июня 2024
Ви не хочете спитати в своїй бухгалтерії? Звідки ми можемо знати?
КарамбОлька• 12 июня 2024
Ніхто вам тут нічого не пояснить. Ми не знаємо вашої середньоденної зарплати. І чи точно то були за перші 5 днів.
Оно само купилось• 12 июня 2024
Выходные сейчас вообще никакой роли не играют. Совместительства у вас нет?
дамаАмстердама
• 12 июня 2024
Ответ дляОно само купилось
Ні. Вихідні не оплачуються зараз?
Бутербродница• 12 июня 2024
Дуже довго пояснювати на пальцях. Складний розрахунок. Підійдіть з шоколадкою в бухгалтерію, розкладуть по поличкам
дамаАмстердама
• 12 июня 2024
Ответ дляОно само купилось
Просто раніше (давно) коли був лікарняний, по зп це не відображалось памʼятаю - навіть більше виходило разом за міс, якщо лікарняний захвачував і вихідний.
А зараз передивилась за 2023 рік виплати і не розумію, що це за сума така 5700 (((
дамаАмстердама
• 12 июня 2024
Ответ дляБутербродница
Тю
Оно само купилось• 12 июня 2024
И больничные сейчас дают короткие, за 10 дней может быть и 2 больничных и 3. Каждый закрывается и оплачивается отдельно. Можно в кабинете ПФУ посмотреть сколько всего больничных было.
дамаАмстердама
• 12 июня 2024
Ответ дляОно само купилось
Дякую! Зараз гляну. Мені наче відразу на 10 давали - оперативне втручання було
Оно само купилось• 12 июня 2024
А так да, с такой зарплатой, если не было материальной помощи, которая не учитывается больничные не особо будут отличаться от зарплаты (которая до мая была)
Бутербродница• 12 июня 2024
Ответ длядамаАмстердама
Тю
Не витримала, встала за калькулятором. Не могло бути, що при зарплаті в 36400 за 5 днів лікарняних ви отримали 7000 грн. Я бухгалтер
Чорт і Шо• 12 июня 2024
Ответ дляБутербродница
там же еще стаж может быть, один год или 15 лет стажа- разный процент начисления. или нет?
Хома з пастою• 12 июня 2024
Ответ длядамаАмстердама
Ні. Вихідні не оплачуються зараз?
весь начисленный доход за год /366= среднедневная. *5 и будет начисленный доход по б/л -НДФЛ-Военный сбор и будет сумма на руки
дамаАмстердама
• 12 июня 2024
Ответ дляБутербродница
36400 це ставка, на руки 29300
Це багато? Були ще премії і допомоги протягом року, на загальну суму десь тис 60 000 на руки
На жаль зараз не за компом, не можу подивиться розрахунковий
Бутербродница• 12 июня 2024
Ответ дляЧорт і Шо
В автора більше 8 років
Хома з пастою• 12 июня 2024
Ответ длядамаАмстердама
ну так правильно получается 7000,00 - 18% подоходный налог - 1,5%военный сбор= 5635,00
Бутербродница• 12 июня 2024
Ответ длядамаАмстердама
36400 це ставка, на руки 29300
Ідіть з смаколиками в бухгалтерію, відкриють вашу картку і все дотошно розкажуть і покажуть
дамаАмстердама
• 12 июня 2024
Ответ дляХома з пастою
Дякую, зараз так порахую, маю ок-7
IQ 80• 12 июня 2024
Ответ длядамаАмстердама
Тю
Может и ’тю’ . Но вот , изучайте и считайте сами . Чтобы не было тю .
Хома з пастою• 12 июня 2024
Ответ длядамаАмстердама
Дякую, зараз так порахую, маю ок-7
только вы поняли доход с мая 2023 по апрель 2024 - я поняла что у вас больничный майский??? или июньский ?? тогда смещаем
дамаАмстердама
• 12 июня 2024
Ответ дляХома з пастою
Да!!!! Точно! Дякую, я ж в розрахунковому листі ці 7000 з чимось дивилась до оподаткування ще. Все! Тепер все зрозуміла. Дякую!
Хома з пастою• 12 июня 2024
Ответ длядамаАмстердама
рада помочь))
дамаАмстердама
• 12 июня 2024
Ответ дляХома з пастою
Так. Дякую. Лікарняний був травневий + 1-2 червня. Але вже зрозуміла, де я лоханулась - попередні виплати дивилась ще ж до оподаткування
дамаАмстердама
• 12 июня 2024
Ответ дляБутербродница
Дякую, але працюю віддалено. І мені вже все пояснили дівчата тут
дамаАмстердама
• 12 июня 2024
Ответ дляIQ 80
Удалено администрацией...
дамаАмстердама
• 12 июня 2024
Ответ дляIQ 80
Удалено администрацией...