Мандолина Бу• сегодня в 09:28
Куда лучше эвакуироваться? На Западную или в Германию?
Я мама и двое детей школьников, живём на границе Днепропетровской области. Фронт приближается. Куда лучше выехать? На Западную Украину или в Германию? В Германии жили 3 месяца в прошлом году, но сильно заскучали за домом, дедушка здесь. Теперь и школы нормальной нет, дистанционно.
Khmelnichanka• сегодня в 10:06
А дідусь буде з Вами?
Якщо грошей обмаль, і всі разом їдете, тоді однозначно Німеччина.
Тішуся неперетішуся• сегодня в 10:08
Ответ дляMs. Iphone
Только не на западную там такие цены шок просто для своих же граждан бешеные цены за жильё берут. На западной там надо много денег.
Там надо работать.
ХтоЯкщоНеЯ• сегодня в 10:09
Ответ дляМамкиня доця
Це якраз до мене додому, якщо на захід України. Понаїхали і почалось ниття, все їм не так, усі не ті, все треба під себе переробити, під свої звичаї та цінності. Сидіть в себе вдома і керуйте, а у себе вдома ми якось самі розберемось. Чи ви не бачили купу тем про ’западная совсем зажралась’? Дістали вже
А для кого вы жилье сдаете? Гостиницы, хостелы, отели? Для местных? 😂
Шпондєр• сегодня в 10:24
Ответ дляУкраїна наше все
Значить буде якийсь інший параграф. Конкретно будуть розглядати, з якої області, чи є житло, чи є умови, чи гарно діти інтегрувались. Не думаю, що якщо діти будуть вчитись, їх вигонять.
ну, я думаю, что те, кто на самообеспечении точно останутся - не зря же Германия столько денег вложила - оплачивала им жилье, медстраховку, курсы, пособие, всякие там курсы по квалификации, глупо их отправлять, когда они только стали это отдавать в виде налогов. Те, кто учатся дети постарше - колледжи, аусбилдунг, университеты - и сейчас легко могут параграф сменить. Возможно, людям с оккупированных территорий предложат беженство - Азюль. Кстати, недавно прочитала прекрасное исследование - Половина українців працездатного віку, які прибули до Німеччини в перші місяці повномасштабної війни, вже мають роботу. У той час як біженцям, які приїхали у 2015 році, знадобилося близько шести років, щоб досягти такого самого рівня зайнятості. До такого висновку дійшли соціологи Інституту досліджень ринку праці (IAB) у щойно презентованому дослідженні. Воно базується на довгостроковому опитуванні біженців у поєднанні з офіційними даними Федерального агентства праці.
Мандолина Бу
• сегодня в 10:27
Ответ дляЯ не в теме
автор, ви вже створювали тему і я вам запропонувала безкоштовне житло на Західній Україні. Ви відмовились
Де безкоштовне житло, скажіть будь ласка?
Мандолина Бу
• сегодня в 10:27
Ответ дляБочка порохУ
в Німеччині подавались вже на прихисток?
Так.
Мандолина Бу
• сегодня в 10:28
Ответ дляKhmelnichanka
А дідусь буде з Вами?
Дідусь їхати нікуди не хоче.
Khmelnichanka• сегодня в 10:32
Ответ дляМандолина Бу
Дідусь їхати нікуди не хоче.
Ох, складний вибір (((((.
Я от не знаю, чи виїхала б я, якби була жива моя мама (бо вона б точно відмовилась виїжджати).
Напевно, треба дивитись на стан здоровʼя дідуся, і на те, наскільки він самостійно може жити.
Але я все одно за Німеччину.
Вообще не факт• сегодня в 10:33
Ответ дляМандолина Бу
Так.
Тогда вы вполне можете получить отказ и зря потратите деньги на дорогу
Khmelnichanka• сегодня в 10:34
Ответ дляВообще не факт
Навпаки.
Якщо людина мала прихисток саме в Німеччині, то країна прийме знову.
Бочка порохУ• сегодня в 10:35
Ответ дляKhmelnichanka
Навпаки.
прийме, але та сама земля
Україна понад усе!• сегодня в 10:37
Ответ дляМандолина Бу
Он не хочет никуда ехать.
Жесть, вы бросите старика одного?
Україна понад усе!• сегодня в 10:38
Ответ дляМамкиня доця
І не знаєте, що немає ’Западной’, є захід України, схід України, півідень і т.д.? Не уявляю, чому ви дітей вчите... їдьте в Германію
западэнщина)
Мусик Пусик• сегодня в 10:42
Ответ дляУкраїна понад усе!
западэнщина)
одещина, київщина, харківщина)))
Україна понад усе!• сегодня в 10:43
Ответ дляМандолина Бу
Дідусь їхати нікуди не хоче.
То говорите ему, что без него не поедете никуда. Пусть едет с вами обязательно, вы в Германии даже на курсы языка сможете не ходить, не то что не работать, оформите уход за стариком и будете в шоколаде, больше чем 1500 евро на троих получать!
Какая западная, там вас мовнюки задолбут мовой и обберут как липок арендой, не вздумайте!
Я не в теме• сегодня в 10:42
Ответ дляМандолина Бу
Івано-Франківськ
Україна понад усе!• сегодня в 10:43
Ответ дляМусик Пусик
одещина, київщина, харківщина)))
Ну, да)
Khmelnichanka• сегодня в 10:44
Ответ дляБочка порохУ
прийме, але та сама земля
В нас люди міграційна відповіла, що якщо повернення в межах 6 місяців, то захист ще діє, треба їхати в ту саму землю (але бажано мати житло, табір повторно може відмовити), а якщо пройшло більше, ніж півроку, тоді можна їхати будь-куди (де приймають).
Пффф 100%• сегодня в 10:49
Ответ дляМандолина Бу
Дідусь їхати нікуди не хоче.
Невеликий райцентр 7-8 тис. оренда 2-х кімнатної квартири, можна неподалік в селі теж зняти, дідусь думаю не був би проти, роботу вчителем знати теж можна, Івано-Франківська обл, я розумію що важко наважитись
Мозговая пилочка• сегодня в 10:49
Ответ дляМамкиня доця
Не можна їй на захід, у нас таких не люблять
Каких таких?
Мусик Пусик• сегодня в 10:53
Ответ дляУкраїна понад усе!
Ох ті ’мовнюки’
Мабуть це вони діда з рідного дому виганяють і ракети в нього запускають.
Страшні люди
Слоник-тоник• сегодня в 10:54
Ответ дляМамкиня доця
Ну то й не пхайтесь до нас, а то понаїхали і все їм не так: то дорого, то не люблять. Їдьте всі в Германію, там дешево і любитимуть
До вас у хату ніхто і не проситься.
А поза хатою - то вже не ваше.
Борисфенка• сегодня в 10:54
Ответ дляМусик Пусик
Ох ті ’мовнюки’
Страшні люди
Перелякані українською мовою вчать німецьку, і це правильно, щоб було з чим порівняти.
Слоник-тоник• сегодня в 10:58
Ответ дляМусик Пусик
Ох ті ’мовнюки’
Страшні люди
Не тільки кацапи ментально хворі, там просто концентрація висока.
Кожна нація має своїх ’дефектних’ громадян, нажаль. І Україна не виключення.
Указка• сегодня в 11:07
Ответ дляМамкиня доця
У вас никаких не любят
Указка• сегодня в 11:11
Ответ дляПиши-пропало
З 1 лютого 2026 року в Україні планується відновлення щомісячних виплат у розмірі 3000 грн на кожну дитину із сімей ВПО. Ця допомога, спрямована на підтримку внутрішньо переміщених осіб, надаватиметься незалежно від фінансового стану родини. Загалом програма охопить понад 400 тисяч дітей.
Instagram
Основні положення нових виплат:
Розмір: 3000 гривень щомісяця на кожну дитину.
Умови: Незалежно від сукупного доходу сім´ї чи працевлаштування батьків.
Цільова аудиторія: Діти внутрішньо переміщених осіб (ВПО).
Основні положення нових виплат:
Но так и не ввели,в ПФ говорят,никаких распоряжений на эту тему нет