Міс Всесвіт• 14 июня 2024
Интерсити Хелм Варшава, помогите
Всем привет. Подскажите пожалуйста с Хелма до Варшавы, а потом в аэропорт Модлин, до какой станции брать билет, Варшава Всходня? Интерсити всегда ждет киевский поезд? Спасибо
100pudov• 14 июня 2024
Интерсити никого не ждут. Если не успеваете, можно вернуть билет или поменять. Но могут быть только стоячие места
А я нівроку• 14 июня 2024
Ответ для100pudov
Нет, интерсити подвязаны под киевские поезда, и они всегда ждут
Кусюче сонечко• 14 июня 2024
Ці потяги підв´язані під київські, потяг приходить на першу колію, інтерсіті на другу. Але, не чекають, якщо ви спізнюєтеся, є інтерсіті до Любліна, а з Любліна до Варшави. До Модліна, краще їхати до Варшава Всходня.
Міс Всесвіт
• 14 июня 2024
А может кто в курсе, написано что ученики до 24 лет скидка на интерсити 37 процентов, это для тех кто в Польше учится?
Кусюче сонечко• 14 июня 2024
Ответ дляМіс Всесвіт
Скоріш за все, тиждень тому їхала, були в потязі дві дівчини, років 15, їх кондуктор просила до квитків показати студентський
Кривая спроса• 14 июня 2024
Ответ дляSanta_n
Між ними різниця дві години. Все встигнете. Ходять до Варшава сходня. Далі вже обираєте окремий маршрут
Я коли їхала, то одразу вийшла з потяга Київ-Хелм і сіла в інтернеті до Варшави.
Кривая спроса• 14 июня 2024
Ответ дляМіс Всесвіт
Так, це для тих, кто вчиться в Польщі.
Кусюче сонечко• 14 июня 2024
Ответ дляКривая спроса
Дивлячись який, вечірній чи вранішній, якщо я не помиляюсь, між одним майже дві, а інший менше
Міс Всесвіт
• 14 июня 2024
Ответ дляSanta_n
Не, меньше, в 5-42 прибывает в Хелм, в 6-57 интерсити
Кривая спроса• 14 июня 2024
Ответ дляSanta_n
Значить ваш поїзд запізнився. В мене такого не було
Ні, не запізнився. Там дуже мала різниця між прибуттям Київ-Хелм та відправкою інтерсіті на Варшаву. Коли прибуває потяг з Києва, той інтерсіті вже стоїть. Просто ви купили квиток на іншмй інтерсіті, який їде пізніше.