Тут надолго• 18 апреля в 19:09

Подушка для подорожі - чи варто таку купити

Їхати потягом (інтерсіті) майже добу
Була надувна, але хтось її уграв
Думаю чи не занадто вона велика і що з нею буде в сумці
автор Тут надолго • 18 апреля в 19:10
Така сама тільки в іншому кольорі

автор Тут надолго • 18 апреля в 19:11
Там наповнювач якась піна
Чемодан-Вокзал-Майами• 18 апреля в 19:11
Мне она никак не помогала, на шее не удобно все равно она не держит как бы полностью
автор Тут надолго • 18 апреля в 19:12
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
Але ж з подушкою зручніше ніж взагалі без нічого
Даю справку• 18 апреля в 19:12
Мне она в самолете очень пригодилась - закрепила на колене и ребенок не скатывался вниз, так мы все смогли поспать)))))
Я такая - жду трамвая• 18 апреля в 19:13
У мене саме такої форми. Від неї у мене шия болить. Коротше, я її більше не використовую
автор Тут надолго • 18 апреля в 19:13
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
Ого
Навіть так?

Виннипуховна• 18 апреля в 19:18
Ответ дляТут надолго
Така сама тільки в іншому кольорі
Така форма мені не зручна. Не зручно спати і голову класти, ніби якийсь корсет на шиї. Мені подобається класисний паролоновий калачик. Надувні теж не подобаютбся, але хоч і зручно, не таскатися з нею постійно.
Виннипуховна• 18 апреля в 19:18
Ответ дляТут надолго
Мені саме ця дуже незручна. А у мене і подушок і подорожей було багато.
Виннипуховна• 18 апреля в 19:19
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
О, значить я не одна. Як на мене то це ннвдала сама форма
ТебеОноНадось• 18 апреля в 19:21
У нас така з Сінсею, зручна. Всередині як кульки маленькі
Виннипуховна• 18 апреля в 19:24
Ответ дляТут надолго
Ого
Навіть так?
Рекомнендую отакий калачмк з застібкою. Щоб на сумку чіпляти
Кондуктор маршрутки• 18 апреля в 19:25
Ответ дляТут надолго
Мені було зручніше з флісового невеликого пледу собі скрутити подушку.
Хоча з собою були ці спеціальні, але вони не такі, як треба.
Ворую вкусняшки• 18 апреля в 19:26
Купіть надувну такої форми . Якщо зайде-купите вже з наповнювачем . Мені не зручно
Виннипуховна• 18 апреля в 19:27
Ответ дляТебеОноНадось
Вона коли нова то зручна, але бистро збиваються,кульки і вона стає пустою.
ТебеОноНадось• 18 апреля в 19:36
Ответ дляВиннипуховна
Вже донька з нею відлітала разів 6 і плюс автобуси, щоб доїхати до аеропорту, поки нормальна. Можливо роки за 2-3 вона стане не зручна, але тоді можна і нову купити
Напланетянка• 18 апреля в 19:42
Мені саме ця дуже зручна. Купувала для батька, не для поїздок, а щоб шия відпочивала, бо у нього проблеми з судинами та шийним остеохондрозом, то інколи просто надягає вдома, коли лягає відпочити.
Виннипуховна• 18 апреля в 19:43
Ответ дляТебеОноНадось
О, то у вас витривала. у мене десь за 3 поїздки збилась і стала геть пуста, непридатна. Але у мене не з сенсей, просто була якась не дорога.
Кава з адреналіном• 20 апреля в 02:09
Ответ дляВиннипуховна
Калачик парує чи до чого там пар?

Виннипуховна• 20 апреля в 07:09
Ответ дляКава з адреналіном
Калачик парує чи до чого там пар?
Ви маєте на увазі, парить шию чи ні? Мені ні.