Малявка ще та• 14 июня 2024

Діабет?

Вітаю!
У зв´язку з постійними стресами останнім часом почала помічати, що бувають моменти, коли можу дуже багато випити води. Якщо з´їм щось трохи солодше, то потім якийсь дискомфорт. Завтра хочу здати аналізи. Але цікаво, які перші симптоми ви помічали у себе , а потім дізналися про діабет, можливо я себе накручую?
Глас_Народа• 14 июня 2024
Так и есть - основной признак огромное количество воды хочется.

Мстящий за Зайца• 14 июня 2024
)))) Жодних. Є люди, які про свій діабет дізнаються тільки у лікарні після погіршення стану. Коли вже сахар у мочі.
Діабет взагалі не болить і жити не мішає на початкових стадіях.
Звісно, це про діабет 2го типу
Электричка• 14 июня 2024
Не факт,що діабет, мені також постійно хочеться пити більше року,я їм багато солоного просто
автор Малявка ще та • 14 июня 2024
Ответ дляМстящий за Зайца
Звісно, це про діабет 2го типу
Що значить погіршення стану? Які це симптоми?
ОленаЖабаЗелена• 14 июня 2024
не накручуйте себе, зараз жарко, літо ж. Це нормально - пити воду.
Щодо симптомів. мова мабудь про втрату свідомості, але то вже коли глюкоза більше 10.
автор Малявка ще та • 14 июня 2024
Ответ дляЭлектричка
Я вчора протягом години випила 2л води, причому навіть не відчула якогось дискомфорту на шлунку. Скільки для вас означає багато?
Электричка• 14 июня 2024
Ответ дляМалявка ще та
Літр наприклад.Просто постійно хочеться пити і після того как вип‘ю багато води(не важливо скільки,літр -два) все одно відчуття спраги
автор Малявка ще та • 14 июня 2024
Ответ дляЭлектричка
Ок. Дякую. Трохи заспокоїли
автор Малявка ще та • 14 июня 2024
Ответ дляОленаЖабаЗелена
Просто раніше такого не було. Тому якось дивно

Манка Я• 14 июня 2024
Сдайте анализы и будете знать.
Най хоч раз• 14 июня 2024
Батько діабетик, тому маю власний глюкометр. Мені ендокринолог сказала з цим не шуткувати.
Колись не змогла з ліжка встати, сил не було, як побита собака.
Виявилось, що цукор 10 …
Най хоч раз• 14 июня 2024
Глікований гемоглобін здати недорого коштує в приватній лабораторії
автор Малявка ще та • 14 июня 2024
Ответ дляНай хоч раз
Так . Хочу завтра піти.
Мстящий за Зайца• 14 июня 2024
Ответ дляМалявка ще та
Глікемічна кома, наприклад, кетоацідоз (при ньому буде інтоксикація, нудота, блювотіння). Або просто людину з іншого приводу госпіталізують, а там цукор високий виявляють.
Не переймайтесь, просто здайте аналіз і побачите свою ситуацію.
автор Малявка ще та • 14 июня 2024
Ответ дляНай хоч раз
А глікований гемоглобін -це те саме , що аналіз крові на цукор ?
автор Малявка ще та • 14 июня 2024
Ответ дляМстящий за Зайца
Зрозуміло . Ок
Най хоч раз• 14 июня 2024
Ответ дляМалявка ще та
Ні, це середній показник вашого цукру за 3 останніх місяці
Най хоч раз• 14 июня 2024
Ответ дляМстящий за Зайца
Ну в мене падає інколи цукор до 2.8 то теж можна в кому впасти. Немає ні нудоти, ні блювотіння.
Мстящий за Зайца• 14 июня 2024
Ответ дляНай хоч раз
Ну так глікемічна кома і кетоацидоз - це два зовсім різних стани. Вірніше, гіпоглікемічна - коли цукор низький.
А кетоацидоз він при високому цукрі.

автор Малявка ще та • 14 июня 2024
Ответ дляНай хоч раз
То найкраще цей глікований гемоглобін здавати чи ще якісь аналізи?

P s дякую, що ви написали за цей аналіз , бо я вперше за нього чую
автор Малявка ще та • 14 июня 2024
Ответ дляМстящий за Зайца
А кетоацидоз він при високому цукрі.
Це такі стани при діабеті? Чи діабету стосується тільки кетоацидоз?
Мстящий за Зайца• 14 июня 2024
Ответ дляМалявка ще та
Так, це обидва можуть бути при діабеті.
Ms. Dolly• 14 июня 2024
У вас сейчас ничего нет из симптомов. Наш опыт, мама говорила что чувствует себя Кощеем, который выпил бы ведро воды. Умнее было сильное раздражение и воспаление по женски, огнем пекло, гинеколог ничего не понимал, по анализам чисто, оказалось сахар уже был под 20. Ещё было пару эпизодов как голова закружилась и упала. В туалет ходила тоже ведрами извините. Но это очень запущенный случай. И то привели в порядок , уже больше 20 лет с ним, все ок. Я сейчас регулярно смотрю себе сахар, сейчас 6.5, врач уже выписал Метформин 500, симптомов никаких, наоборот мало пью. Проконтролируете и успокоитесь. Стресс даёт сахар, снимайте стресс это главное
автор Малявка ще та • 14 июня 2024
Ответ дляMs. Dolly
Дякую
Най хоч раз• 14 июня 2024
Ответ дляМалявка ще та

Індекс Нома, глікований гемоглобін і цукор можете здати заодно, на тщесердце
автор Малявка ще та • 14 июня 2024
Ответ дляНай хоч раз
Ок. Дякую