Поділіться будь ласка своїми історіями. Як ви то робили? Ходили з дитиною перші кілька днів/тижнів? Чи відразу лишали саму? Як швидко дитина звикла і наскільки легко чи складно їй було?
Ну і як часто хворіла перший час) бо ми з малою тиждень походили разом, тоді чотири дні хворіли разом і ось вже тиждень пройшов, а ми обидві досі сопливі. Мама моя мене ’втішила’ - каже ’не хвилюйся, це не на довго, років до 4, а потім діти мало хворіють’
nightwoman• 14 июня 2024
Ви за приватний садок? Можливо подумати, там підхід до дітей окремий. Може хоч в укриття не ходять так часто
Таня Кузнецова• 14 июня 2024
Ответ дляAnnaOst
Та ні, я взагалі про те як у кого в такому віці діти звикали і чи часто хворіли. Моя дитина пішла в садочок за кордоном
Довго звикали . Донька пішла в 2,3 . В сльозах була і я і вона , але садок приватний і її забавляли як могли . Походили 3 міс , хворіли більш ніж ходили а кошти не повертали . Вирішили залишити її ще вдома , щоб трохи підросла . Друга спроба десь через міс 7-8 , то зайшло на ура . В цьому році закінчила перший клас , то садок досі згадує і сумує .