Кукусик• 2 часа назад

А ви казали, кому потрібні ті олімпіади і грамоти

Нарешті знайшла де це можна використати 😁
А якшо серйозно, то сумно що батьки які мабуть довгий час не могли отримати дитину, до ненародженого ще малюка ставлять такі вимоги. Це ж уже не дитина буде, а проект якийсь..
Дайте подуться• 2 часа назад
Я б ще на їхньому місці вимагала всі дані на тата донора )
Бо якшо хлопчик то 100 % інтелекту від біологічного діда по маминій лінії
Грибной_Дождик• 2 часа назад
Женщины с высоким IQ не принимают участия в подобных проектах
Дівчина Бобула• 2 часа назад
А бумага есть о том, что доноры яйцеклеток не несут ответственность за их сперматозоида?
автор Кукусик • 2 часа назад
Ответ дляДайте подуться
Може це сам потенційний тато такі вимоги і ставить. В собі то він впевнений )
Все будет, но потом• 2 часа назад
Ответ дляГрибной_Дождик
Тем более за эти копейки
автор Кукусик • 2 часа назад
Ответ дляДівчина Бобула
Ну якщо дитина не виросте генієм, то навряд чи від донорки заберуть кошти назад Це уже всі питання до агенства
Цвірінь• 2 часа назад
Ахахах хай бог мылуе
Пффф 100%• 2 часа назад
100 тыс? забыли два 0 добавить
Смайликівна• 2 часа назад
Навряд чи вони когось знайдуть, борощумна жінка може такі гроші заробить головою.
Запароленое одеяло• 2 часа назад
Ответ дляГрибной_Дождик
100%
Они описали образ успешной женщины. Которая способна зарабатывать иным путем.
Дівчина Бобула• 2 часа назад
Ответ дляКукусик
От таких хитросделанных можно чего угодно ожидать
Весотехник• 2 часа назад
Ответ дляДайте подуться
У мами два діда... Від якого саме?)
А взагалі-то, не від діда, а від матері
Грибной_Дождик• 2 часа назад
Ответ дляЗапароленое одеяло
100%
Мы как-то смотрели документалку про суррогатных матерей, там были сельские жиночки без зубов, зарабатывающие так на жилье
Запароленое одеяло• 2 часа назад
Мне сразу показалась, что сумма 1 млн. Грн. Потом пересчитала нули и поняла, что это фейковое объявление.
Такую стоимость за яйцеклетку платили 15 лет назад.
Я сейчас расценок не знаю, Но уверена, что в разы больше.
автор Кукусик • 2 часа назад
Ответ дляГрибной_Дождик
Так це ж ті, які виношують. А тут шукають тих хто тільки продасть свою яйцеклітину.
Може в якоїсь жінки є мрія залишити потомство на землі, при цьому не виховуючи власних дітей )
Принцепесочка• 2 часа назад
Ответ дляЗапароленое одеяло
100%
Нет, они описали забитую родителями отличницу, которую лупили ремнем за четверки.
Это из личного опыта. Могу дохуллион грамот предоставить( но не буду, меня нормально содержит мужчина без в/о
Грибной_Дождик• 2 часа назад
Ответ дляКукусик
Ну опять же, женщина с высоким IQ и заработает деньги собственным умом и вряд ли она захочет, чтобы генетически ее родной ребенок жил бы непонятно где
Не їм після шостої• 2 часа назад
Ответ дляГрибной_Дождик
сур мама не обязательно и при этом донор яйцеклетки. зачастую сур-мам используют только как инкубатор. так что какая разница сколько зубов у инкубатора?) это не повлияет на ребенка.
Коплю на груди• 2 часа назад
Ответ дляДайте подуться
Хоть не надо разрывать могилу деда, чтоб тест на днк брать, а то кто знает не врала ли деду баба.
Як_наготую...• 2 часа назад
Ответ дляДайте подуться
В одному з українських інститутів фізкультури, зі студентів черга стоїть. Колись і військові вузи приймали участь. Зараз не знаю.
НаливайКа• 2 часа назад
Блин, смешно. Женщина в 35 лет с такими данными, если сумела правильно расставить приоритеты в жизни, 100 000 грн в день зарабатывает своим умом. Что такое 2000 € для хорошего сотрудника? 40 в месяц? Клоуны -нищеброды с завышенными требованиями.
автор Кукусик • 2 часа назад
Ответ дляЯк_наготую...
за гроші, чи це входить в програму навчання? )
Тумба-юмба• 2 часа назад
Стверджується, що інтелект спадкується переважно від матері. От вони і шукають донорку з мізками. Намагаються дати дитині кращий старт. Ніхто ж не прагне дитину від неповносправної наркоманки? От і вони теж.
Принцепесочка• 2 часа назад
Ответ дляГрибной_Дождик
Мне абсолютно плевать на ’генетически моего’ ребенка было бы, если от меня там лишь яйцеклетка. Каждые месячные мы такую ’ценность’ оставляем на прокладке и не плачем над нею.
Как и с удовольствием бы усыновила неродного здорового младенца.
Такое преклонение перед собственным генетическим материалом обычно у людей с высоким IQ отсутствует.
Попихтю та й годі• 2 часа назад
Син в старших класах приймав участь в олімпіадах пр інформатиці та програмуванню. Зараз вчиться в університеті в іншфй країні. І йому стали в пригоді ті знання, які він отримав, готуючись до олімпіад) причому вчиться він на економічній спеціальності, не на програмуванні.
Полюю на дрони• 2 часа назад
Дебільна тема. Все одно, що сказати, що нарешті знайшла для чого інтелектуальні здібності.

Одна моя дитина завдяки успіхам в навчанні та олімпіадам і на цікаві конкурси їздила, і президентську степендію отримує. Інша дитина просто отримала свою порцію задоволення від участі, знайшла цікаву для себе сферу.
Майструю крила• 2 часа назад
женщина с такими параметрами не нуждается в таком виде заработка, как всегда хотят купить бриллиант по цене булыжника, хитрые типа
дамаАмстердама• 2 часа назад
интересно , если есть женщина с такими достижениями, явно она не чувствует фин необходимость на такое идти....
Полюю на дрони• 2 часа назад
Ответ дляКукусик
Навряд чи хтось мріє угробити своє здоров´я
Як_наготую...• 2 часа назад
Ответ дляКукусик
За гроші звичайно. І це не так просто .Підписуєш контракт, за яким ти не повинен вживати алкоголю, наркотики та ін.Вести здоровий спосіб життя. Про всі лікарські засоби повідомляти обов´язково, проходити обстеження в період донорства, та багато інших обмежень. Але бажаючих достатньо завжди було.