14 июня в 18:24

Підбити стелю пластиком, які є мінуси

Перебудовувати немає можливості, хочемо зробити, щоб акуратно, поставили вікна (раніше були з великою кількістю маленьких віконечок) і ще стелю хочу, сказали, що більш-менш економно пластиком, чи вагонка, правильно. Колір такий, чисто білого немає в наявності, там, де маємо купувати. В кого так стелі підбиті, як воно з часом?
ПесиКот 14 июня в 18:26
Так какой именно цвет? Там на фото разные цвета и разный рисунок. Всеми видами? Ну..хрен пойми что будет.
КучМала 14 июня в 18:27
А хіба натяжні це зараз дорого?
автор пАлАвинкА 14 июня в 18:27
Ответ дляПесиКот
Той, що перший, під дерево
Кіма кепка 14 июня в 18:27
Чистенько, гарненько, бюджетно. В батьків на веранді вже років 10, з часом вигляд не змінився.
Не вмію заміряти 14 июня в 18:28
У меня лоджия оббита вагонкой, мне нравится.
Щебетуха 14 июня в 18:28
Нам на балконі вийшло так само по ціні як і натяжні
ПесиКот 14 июня в 18:29
Ответ дляпАлАвинкА
Той, що перший, під дерево
Нормально будет. Чисто белый пластик смотрится неважно, если честно, у родителей был. Беж и оттенки (не темные) намного лучше смотрятся.
Не вмію заміряти 14 июня в 18:29
Ответ дляПесиКот
У меня белый, нормально.
ПесиКот 14 июня в 18:30
Ответ дляНе вмію заміряти
У меня белый, нормально.
Мне не нравилось ) В других вариациях лучше оказалось.
Не вмію заміряти 14 июня в 18:32
Ответ дляПесиКот
Может, не спорю. Вкусы у всех разные. Но вот потолок под дерево, мне кажется, будет тяжеловато. Светлые тона будут лучше. Имхо.
ПесиКот 14 июня в 18:33
Ответ дляНе вмію заміряти
Там у автора, имхо, выбор невелик и не очень удачен... Но что есть.
Не вмію заміряти 14 июня в 18:44
Короче, автор, минусов нет. Но берите что- то посветлее.
автор пАлАвинкА 14 июня в 18:44
Ответ дляПесиКот
Також хотіла однотонний, якщо не білий, то хоча б бежевий, але немає. А як цей буде на стелі, не знаю...
Не вмію заміряти 14 июня в 18:47
Ответ дляпАлАвинкА
Темний буде.
Освічую темряву 14 июня в 18:47
Миється легко,але не агресивними засобами.
Для ванни ,коридору добре.
В кімнаті -неважно.
Найдіть панелі мдф,вони екологічні,дихають.
Оті в кімнаті виглядають нормально
Сусідка знизу 14 июня в 18:54
Ответ дляпАлАвинкА
А біло-сірий (той, що по центру) не розглядаєте?
Блакитна устриця 14 июня в 19:08
Жодних мінусів. Миється легко, монтується легко, за 15 років білий навіть не пожовтів.
Веселуха Муха 14 июня в 19:35
Ответ дляпАлАвинкА
Разложите в программке визуализации. Будет нагляднее
Я давно делала в pro100
Петриківна 14 июня в 19:46
Ответ дляОсвічую темряву
Для ванни ,коридору добре.
В кімнаті -неважно.
Оті в кімнаті виглядають нормально
Як вони дихають якщо вони в плівці? Це хто вам таке розповів?
Петриківна 14 июня в 19:50
В мене санвузол був з білими панелями, чистенько і наче гарно було. Але ж робили 20 років назад. Дивлюсь заоаз на ці панелі і моя перша реакція ’ні,ні і ні’. Зробіть просто натяжну білу стелю, це буде краще і сучасніше. Під дерево взагалі панелі не дивіться. Дуже вони важко виглядають, колір не вдалий. Подумайте все ж про натяжні.
LediBlac 14 июня в 20:09
У меня лоджия, кухня и ванная подбиты вагонкой- самая беспроблемная вещь, раз в пол года мопом прохожусь по ней и как новенькая. У отчима от газа / сигарет сильно закопченная, так вообще милое дело. Ничто другое я так легко в порядок бы не привела. С серебряным рисунком не советую, его подстраивать как обои очень трудно и дорого, а по другому он смотрится убого. Если в дереве потолок вам норм - то смело делайте .
Освічую темряву 14 июня в 22:40
Ответ дляПетриківна
Де ви бачили плівку в мдф панелях?
Петриківна 14 июня в 23:05
Ответ дляОсвічую темряву
Де ви бачили плівку в мдф панелях?
Мдф це такий матеріал, який потребує зовнішнього покриття. Плівка один з його варіантів. В нас на роботі бачила, стіни були в цих панелях і зверху тоненька плівка, від скочу здиралася. Якщо ви пропонуєте мдф з покриттям фарбою, то там має бути шар лаку, і це теж нічого спільного з еко і дихаючим матеріалом не має. І на останок мдф дороговартісний матеріал. Дуже сумніваюсь що людина, яка обирає пластикові панелі вирішить витратити на мдф втричі більше коштів. Це умовно кажучі. Або тоді не знаю який мдф ви мали на увазі, дайте хоч ссилку для прояснення ситуації. Бо таке враження що ми про різні панелі пишемо.
Петриківна 14 июня в 23:10
Ответ дляОсвічую темряву
Де ви бачили плівку в мдф панелях?
Освічую темряву 14 июня в 23:10
Ответ дляПетриківна
Отакий.25 років на стінах.
Протираю тряпочкою.
В іншій кімнаті стеля підбита,але сірий мармур.
Там пресований картон і оболонка аж ніяк не пластикова
Петриківна 14 июня в 23:12
Ответ дляОсвічую темряву
Отакий.25 років на стінах.
Протираю тряпочкою.
То це не пластик, я про нього і не писала, а плівка. З прозрінням вас. Будете тепер знати.
Освічую темряву 14 июня в 23:14
Ответ дляПетриківна
А я де писала про пластик?
Петриківна 14 июня в 23:16
Ответ дляОсвічую темряву
А я де писала про пластик?
В своєму передостанньому дописі, пост 25, ніяк не пластикова. То що малось на увазі?
Освічую темряву 15 июня в 11:05
Ответ дляПетриківна
А у вас лише одна відповідь можлива: пластик!
Я не знаю,що то за матеріал для покриття,але не пластик!
Біжіть в епіцентр і роздивіться .
І автору щось конструктивніше пишіть,до мене не чіпляйтесь!
Петриківна 15 июня в 11:44
Ответ дляОсвічую темряву
Біжіть в епіцентр і роздивіться .
Вибачте якщо вас роздратувала. Ми ж просто спілкуємось. І не треба писати незнайомій людині куди бігти. Я ходити не можу, не то що кудись бігти. На все добре!