Губки-уточкой• 14 июня 2024
Сукня на весілля подруги (2)
В продовження теми
Як вам такі сукні?
Дуже потребую думки зі сторони
Та як вважаєте, чи нормально вдягати на весілля до іншої людини білу/світлу сукню?
Як вам такі сукні?
Дуже потребую думки зі сторони
Результат:
вже голосів:
151 (60.89%)
68 (27.42%)
29 (11.69%)
Треба інша сукня
Любительница• 14 июня 2024
Ответ длянеДоЖиру
Автор, вам не будет в нем жарко?
Вообще второе цвет красивый.
А чому має бути жарко? В ресторанах взагалі то є кондиціонер. Та й взагалі в них норм
Тут надолго• 14 июня 2024
Ответ дляНадежда наш компас
берите синее
Синий, очень специфический цвет, мало кому идет . Что за советы .
Губки-уточкой
• 14 июня 2024
Ответ длянеДоЖиру
Автор, вам не будет в нем жарко?
Вообще второе цвет красивый.
Це ж в закладі, думаю буде нормальна вентиляція, гостей же буде багато
ЧукИГеки• 14 июня 2024
Ответ дляКошкинДом
Особисто для мене - сукня з інших тканин. Все просто. Але я ж і питаю тому що розумію, що деякі люди майже не пітніють і для них і така тканина буде підходящою. Але мені здається, що про такий момент варто подумати наперед.
но ведь и в шелке, и в хлопке, и даже в льняном платье пот все равно будет выделяться
ЧукИГеки• 14 июня 2024
Ответ дляТут надолго
у синего есть бесчисленное множество оттенков, любая может подобрать себе такой, который будет идти ей)
Губки-уточкой
• 14 июня 2024
Ответ дляЧукИГеки
Мені доречі синій не личить до кольору шкіри та волосся
Єдиний колір, який взагалі не вдягаю
Незнакомлюся• 14 июня 2024
Все автор, голой идите, а то платья не такие ни по цвету, ни по фасону/ткани, потеть будете, да и вообще, просто в стрингах будете эффектнее
Говорю-балакаю• 14 июня 2024
Ответ дляНезнакомлюся
Чтоб быть ярче невесты)))
Моя подруга була на весіллі в яскраво-червоній сукні.
Губки-уточкой
• 14 июня 2024
Ответ дляНезнакомлюся
Це ви ще не читали коментарів до моєї першої теми з сукнею 😂
Губки-уточкой
• 14 июня 2024
Ответ дляГоворю-балакаю
А в яких кольорах будо весілля оформлене?
ГугелП@лАмался• 14 июня 2024
Ответ дляКошкинДом
Блін, дівчата, ви що, не пітнієте взагалі? Я так боюся таких тканин, мені здається, що найменша крапелька розпливеться на півсукні. А сукні гарні.
Я, например, не потею так, чтобы были мокрые пятна
Говорю-балакаю• 14 июня 2024
Ответ дляГубки-уточкой
Айворі/беж, але до гостей особливих вимог не було
Оченьценная• 14 июня 2024
Ответ дляНезнакомлюся
А невеста, что говорит по этому поводу, какие у неё цветовые предпочтения? Я на свадьбу тоже в конце месяца иду, предпочтение быть в одежде постельных тонов
вдягайте простирадло тоді
або підковдру, там як раз дирка для голови буде
Полонянка SexShop-а!• 14 июня 2024
Ответ дляНезнакомлюся
Чтоб быть ярче невесты)))
Красное тоже норм
Все будет, но потом• 14 июня 2024
Ответ дляГубки-уточкой
А чому? Що саме не так? (Воно світло бежеве)
Потому что вы не невеста. Или нагадить хотите?
Ms. Dolly• 14 июня 2024
Ответ дляУкраїна понад усе!
Обидві сукні гарні. Обрала б те,яке мені було б більше до вподоби. Не бачу в світлій сукні чогось такого,що могло б образити наречену. Вона не біла. І не довга.
Оно длинное. Цвета айвори. Как раз такого цвета сейчас шьют большинство свадебных платьев, а не кипельно-белого.
Губки-уточкой
• 14 июня 2024
Ответ дляВсе будет, но потом
Боже люди
В якому світі ви живете
До вашого смс такої думки навіть віддалено не було в моїй голові
Вдіти сукню, щоб комусь нагадити
Але ваша думка важлива. Бо так, як ви, може думати ще якась частка людей
В якому світі ви живете
Вдіти сукню, щоб комусь нагадити
Губки-уточкой
• 14 июня 2024
Ответ дляНаивная Хо
Мне оба понравились. А под него лифчик одевают?
Я думаю бра треба
Полонянка SexShop-а!• 14 июня 2024
Ответ дляВсе будет, но потом
Нагадить чем?
Вы настолько не уверены в себе?
Наивная Хо• 14 июня 2024
Ответ дляПолюю на дрони
Я в таком буду на свадьбе в июле
Не заморачиваюсь вообще
Есть это платье , в нем буду. Точка .
Не заморачиваюсь вообще
Есть это платье , в нем буду. Точка .
Не очень простите, у вас хорошая фигура,а в этом платье нет ни талии ни груди, как ночнушка
Незнакомлюся• 14 июня 2024
Ответ дляОченьценная
вдягайте простирадло тоді
Смешно, сейчас пойму только с чего смеяться
Незнакомлюся• 14 июня 2024
Ответ дляГубки-уточкой
Боже люди
В якому світі ви живете
Вдіти сукню, щоб комусь нагадити
В якому світі ви живете
Вдіти сукню, щоб комусь нагадити
Ну вот и этот пост становится интересным, я за попкорном 🍿🏃🏻♀️