Молчунья• 14 июня 2024

Это климакс?

Цикл последние 2 года не стабильный.Сейчас уже 2 месяц нету месячных. Но пугает, что периодически в жар кидает. У гинеколога была 4 месяца назад, сказала что все ок, при желании еще могу ребенка родить.
Гага Газу• 14 июня 2024
Возраст?
автор Молчунья • 14 июня 2024
Ответ дляГага Газу
Возраст?
42 года
постою_послушаю• 14 июня 2024
Тест-то хоть отрицательный?
автор Молчунья • 14 июня 2024
Ответ дляпостою_послушаю
Тест-то хоть отрицательный?
Да
Гага Газу• 14 июня 2024
А у меня месячные как часы, но было 6-8 дней,первые дни потоп, потом поменьше. А сейчас неделю мажет, а потом 5 дней обычные мес....
Чупокабра• 14 июня 2024
Сдайте гормоны, там все будет видно.
Гага Газу• 14 июня 2024
Ответ дляЧупокабра
Сдайте гормоны, там все будет видно.
И мне подскажите какие...
Чупокабра• 14 июня 2024
Ответ дляГага Газу
И мне подскажите какие...
АМГ
КаваЗМолоком• 14 июня 2024
Так, схоже на те. Мені теж біля 42 упорно доказували, що ’можете народжувати ще’, промучалась з рік майже, кілька гінекологів змінила, буквально ’вибила’ направлення на аналізи - а там вже жопонька. І тоді почалося - ой, ранній. Були як часи, а потім різко майже припинились, жар, безсоння. Чи то корона, чи війна, але ось так. Хоча по матері й батьковій лінії жінки після 50-52 з цим стикались.
Прибираю щодня• 14 июня 2024
У меня оргазм пропал
ЭтаваНиМожетБыть• 14 июня 2024
Все просто
Фсг — більше 25= Клімакс
ФФФФристайла• 14 июня 2024
Мне 43, тоже вот полгода с циклом беда. То 2 мес нету, то вот раз в 14 дней. Иду к врачу на днях
Анонимус Я• 15 июня 2024
Я два роки намагалася доказати лікарям, що в мене починається клімакс. Але казали, що все норм. Питала чи треба щось приймати, бо погано себе почуваю. Так мені призначили антидепресанти. І ось в мене взагалі пропали місячні, то я ті АД і перестала пити, хоча мені з ними було спокійніше. Але вони мені явно не потрібні були.
автор Молчунья • 15 июня 2024
Ответ дляКаваЗМолоком
У меня тоже безсоница, и очень часто ночью просыпаюсь
автор Молчунья • 15 июня 2024
Ответ дляКаваЗМолоком
Что то делали, гормоны не принимали?
КаваЗМолоком• 15 июня 2024
Ответ дляМолчунья
Что то делали, гормоны не принимали?
Приймаю фемостон.
Залатавая• 15 июня 2024
Ответ дляКаваЗМолоком
Сама сдавала аналізи, але моя гінеколог більш орієнтується по узі. 5 міс нема кд, низький прогестерон, але є фолікули і ендометрій, каже - переменопауза.
Закордоном рік тому була затримка 2 міс призначили прогестерон, пішли після припинення, але це сумнівне лікування.
сказочное_Бали• 15 июня 2024
Ответ дляМолчунья
Что то делали, гормоны не принимали?
Я приймаю фемостон. І то, ледь ’вибила’, думала: ну все, ще одна лікарка назначить мені рослинну фігню - піду і сама куплю. Я тільки з дозуванням сумнівалася.
автор Молчунья • 15 июня 2024
Ответ дляЗалатавая
Я тоже сейчас ща границей, через пару месяцев только к врачу попаду.
сказочное_Бали• 15 июня 2024
Ответ дляМолчунья
Ну там вам без проблем гормони назначать
НаБалКоніХодять• 15 июня 2024
Ответ дляКаваЗМолоком
скажіть будь ласка, а в жар кидало регулярно чи в якісь дні циклу?
в мене от почалось в кінці циклу кілька днів просто нестерпно кидає в жар. це вже воно?
КаваЗМолоком• 15 июня 2024
Ответ дляНаБалКоніХодять
Спочатку ніби не постійно, але дуже швидко стало регулярно, спочатку більше вночі, потім і вдень. Слава богу не працюю, бо це такий дискомфорт. Пігулки допомогли відразу.
Воно- не воно, це аналізи скажуть й узі.
НаБалКоніХодять• 15 июня 2024
Ответ дляКаваЗМолоком
дискомфорт не те слово. вночі тупо вся мокра футболка і голова 🙄 хоча сплю вже розкрита 😢
і зі сном теж проблеми… прокидаюсь часто вночі, і заснути важко, вранці ледь встаю
Слава Українi• 15 июня 2024
Да, автор,похоже на климакс.
У меня тоже 2 года назад через 2 месяца шли месячные,жар периодически и вот месячные были ровно год назад в июне,иногда жар- приливы были,я уже успокоилась,думаю все больше месячных не будет вообще.
И тут сильно груди болят,как налитые,делаю тест - отрицательный,стала я пить мастодинон - через 5 дней идут месячные,груди уже не болят,но опять жар- приливы вернулись.
С понедельника иду на УЗИ и к гинекологу,мне и планово уже надо- раз в год .
Мне 47 лет .
КаваЗМолоком• 15 июня 2024
Ответ дляНаБалКоніХодять
Не тягніть з візитом до гінеколога. Нажаль, клімакс дуже помолодшав. Можливо через постійний стрес 🙁. Але хоча б замісна гормональна терапія є. Реально краще. Незнаю як хто, я не погладшала, може на кіло. Була 48, стала 49,5. А через постійний недосип і прокидання в поту - людиною себе не почуваєш. Тому може й пішло оте ’клімактерічка’ бо якби не пігулки, теж би весь світ ненавиділа 😂
НаБалКоніХодять• 15 июня 2024
Ответ дляКаваЗМолоком
мені 36 😔 не очікувала в такому віці.
дякую за відповіді
КаваЗМолоком• 15 июня 2024
Ответ дляНаБалКоніХодять
мені 36 😔 не очікувала в такому віці.
дякую за відповіді
Ой, то може просто збій якийсь. Ну це дуже зарано якось. Може щитовидка?
автор Молчунья • 15 июня 2024
Ответ дляКаваЗМолоком
Я за последний год очень набрала, и патологическая тяга к сладкому
Гага Газу• 15 июня 2024
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
Все просто
Фсг — більше 25= Клімакс
А на какой день цикла надо сдавать?
ЭтаваНиМожетБыть• 16 июня 2024
Ответ дляГага Газу
А на какой день цикла надо сдавать?
3-5