Ждушечка• 15 июня 2024
Хто що миє керхером пароочисником?
Ситуація така батьківська хата , треба мити все від дверей вікон , холодильника , плитка ванна
Можливо меблі хз??
Щоб не розклеїлись , хоча куди вже гірше 😅
Хочу послухати вас.
Знаю що у клінінгових компанія цим пароочисником миють
Але звичайно не прям усе
Можливо меблі хз??
Хочу послухати вас.
Але звичайно не прям усе
Мафиозная• 15 июня 2024
У меня есть пароочиститель, правда ноунейм, купила где-то в инсте.
Я им окна мою и плиту. Мне нравится. Не использую никакую химию. Только паром и тряпкой.
Анти-анонім• 15 июня 2024
Все мию .але якщо дуже брудно то він не допоможе ( може в мене модель не дуже потужна). Спочатку хімія, змити її, а потім вже керхером то результат буде.
Мушля з Криму• 15 июня 2024
Гралась ним напочатку. Зараз дістаю декілька разів на рік. Вимити плитку на підлозі, точніше шви вичистити, газову поверхню ( під тиском з під комфорок вилітає все), витяжки в санвузлах.
Ждушечка
• 15 июня 2024
Ответ дляАнти-анонім
Ой та то жах
Двері всі брудні, стіни не знаю фарбувати певно буду
Паркет і плінтус дуже жахливі , я драпачкою дерла і хімією чуть не впала ))) в мене алергія на все
Короче буду пробувати
Ждушечка
• 15 июня 2024
Ответ дляМушля з Криму
О та це те що треба
Холодильник та пралку можна ?
Мушля з Криму• 15 июня 2024
Ответ дляЖдушечка
О та це те що треба
Холодильник та пралку можна ?
Хололильник так, але ж він нього багато вологи лишається, тряпкою потім всеодно мити.
А в пралці плісняву з резинок не зніме, сильний вапняний наліт ні, в ячейки для ополіскувача теж не залізе нормально. Хіба що зовні почистити нормально буде.
Анти-анонім• 15 июня 2024
Ответ дляЖдушечка
Ой та то жах
Короче буду пробувати
Чесно, вам дешевше найняти клінінг, якщо ви не можете використовувати хімію. Тільки паром ви таке не приберете без попередньої обробки
Дюагональ• 15 июня 2024
Ответ дляМафиозная
Це, часом, не такий у формі глечика? До 1000 коштує? Теж дивилась і думала, чи він щось миє.
Сама собі лікар• 15 июня 2024
Ответ дляЖдушечка
Ой та то жах
Короче буду пробувати
Автор, як я вам співчуваю. Ви як той спасатєль, спасаєте неряшливих батьків.
Ждушечка
• 15 июня 2024
Ответ дляСама собі лікар
Ой та нічого такого
Поки маю час хочу все помити трохи кращим зробити
Ждушечка
• 15 июня 2024
Ответ дляСама собі лікар
Це вже вік … самі розумієте
Вони не можуть , тому це ок
Поки могли все робили
Вони не можуть , тому це ок
Поки могли все робили
Мафиозная• 15 июня 2024
Ответ дляДюагональ
Ось такий. В рекламі все гарно написано, але він не прям все вимиває, але допомагає в прибиранні
Дюагональ• 19 июня 2024
Ответ дляМафиозная
Дякую!