Пушап Мі мі• 15 июня 2024

Як же це все дратує, вона прям ідеальна

У мене на роботі є молода дівчина, дуже схожа зовні на Моніку Беллуччі, вона кожного дня виглядає на відмінно, а ще її спокійна манера говорити, спокійна хода та безневинний погляд... як же це все дратує,вона прям ідеальна і немає до чого причепитися, мені хочеться її стукнути добряче чимось так дратує. Чи було у вас так?
БоВжеВільна• 15 июня 2024
Заздрощі...
Психологічка• 15 июня 2024
Спробуйте працювати, а не дивитися на неї
Водійка хімарса• 15 июня 2024
Себе по голові стукніть, може попустить
Радість моя• 15 июня 2024
Не, если вижу очень красивую девушку начинаю думать как улучшить себя.
Верочка 100%• 15 июня 2024
А давайте глянемо на питання з іншого боку: те що в ній Вас тригерить є те, що є у Вас. Краса, спокій, ідеал. Ви самі до себе чіпляйтеся і можете себе постукати
Скользкая• 15 июня 2024
Никогда такого не было…
А поговорить?• 15 июня 2024
Я чого вас не дратує, що ви не ідеальна?
Патріотка з дивану• 15 июня 2024
Лучше используйте свою тупую бабскую зависть как стимул для себя. Научитесь ее фишкам или хоть приведите внешность в порядок.
Радість моя• 15 июня 2024
Ответ дляПатріотка з дивану
Может как раз внешность автора в порядке. Женщина с очень средними данными может спокойно воспринимать очень красивую. Это не зависит от внешности.
Патріотка з дивану• 15 июня 2024
Ответ дляРадість моя
Может. Судя по описанию, дело как раз не во внешности - красивых много, а эта девушка ведет себя красиво и достойно, а таких мало.
Я вся ваша• 15 июня 2024
блин, я думала это тема про жену павлика...
Первая ласточка инфляции• 15 июня 2024
Автор, есть у меня знакомая похожая на вас. Это дно. Развивайтесь.