Патриоточка• 15 июня 2024
Дуже потрібна допомога юриста, бажано з міжнародного права.
В січні 2019 року, як я уже зрозуміла, мала жертвою шахрайства з однією пані з Польщі. Наразі мене звинуватили в кримінальній справі. Зараз отримала листа , що мушу сплатити 1500 злотих пані з Польщі, і 4000 злотих штрафу , як я зрозуміла. Лист надіслано із прокуратури. Звинуватили мене в тому, що я продала дорогу річ, і не вислала. Та карта яка у справі, на неї ніякі кошти я не отримувала. І ту пані я взагалі не знаю. Знайшла юриста, який допоміг мені скласти листа щоб надали докази , в чому звинувачують мене , і , як доказ зі свої сторони, я надіслала виписку із банку, що на ту карту ніколи кошти із Польщі і навіть інших країн не надходили. Але, нажаль, ніякої відповіді я не отримала, лише те що маю протягом місяця оплатити суму, що вище написала. Можливо хто підкаже, що робити? Які будуть наслідки якщо я не оплачу? Так як сума для мене, на даний час велика. І це взагалі як сніг на голову . Можливо є контакти юриста не за всі гроші світу. Юрист з яким я спілкувалась ,зараз не на зв´язку, забрали на війну ( зверталась на сайтах , то там консультації від 1000 злотих.
Патриоточка
• 15 июня 2024
Ответ дляЖиттє Бентежне
Ну они типо опросили вас как свидетеля.
А вы ходили в прокуратуру или райотдел ?
Спочатку як свідка. А потім через рік приблизно, як обвинуваченого. Два рази мене допитували.
Життє Бентежне• 15 июня 2024
Ответ дляКіма кепка
тоже сложно поверить. убийц не ловят, а тут откуда то нашли автора, адрес, номер ее счета
Ага чтоб в международный розыск подали за 1500 зл это на голову не лезет. Нашли автора, нашли телефон, адрес.
Чую разводняк от наших ментов.
Знакомую белорусску развели мошенники в Польше. Ходила в польскую ментовку, сказали что они в Одессе сидят и разводят оттуда людей и никто за 1000 зл их искать не будет. А тут уже не только автора нашли, но ещё и суд без доказательств вынес решение по делу и обязал автора выплатить.
Если был суд, значит и была криминальная справа в польской полиции. На основании чего автор из свидетеля превратилась в обвиняемую по делу?
Автор какой номер уголовного дела ? Там должен быть вырок суду листа на 4-5 с точным описанием вашей вины.
Чую разводняк от наших ментов.
Життє Бентежне• 15 июня 2024
Ответ дляПатриоточка
Вам копию постановы как обвиняемого дали ?
Життє Бентежне• 15 июня 2024
Ответ дляПатриоточка
Так райотдел или прокуратура ?
Если прокуратура, то они такими делами не занимаются вообще.
Должны были вас опрашивать в райотделе по месту жительства. И приглашать вас должен был или сотрудник уголовного розыска в первый ваш поход.
А во второй должен был только следователь вас опрашивать и вручать постанову про признания подозреваемым по делу, затем обвиняемым. Вы должны были быть ознакомлены со всем делом. Вам меру пресечения давали : подписку о невыезде ?
Патриоточка
• 15 июня 2024
Ответ дляЖиттє Бентежне
Так райотдел или прокуратура ?
До прокуратури мене викликали два рази і два рази я давала свідчення. Була вручена підозра. Також я особисто писала листа, щоб надали матеріали справи. Але ніяких матеріалів я не отримувала , лише прийшло рішення і рахунки для оплати.
Патриоточка
• 15 июня 2024
Ответ дляЖиттє Бентежне
Так райотдел или прокуратура ?
В справі писали що я не відправила річ і т д. Але ніяких доказів, рахунку з банку що мені та сторона перераховувала кошти, скріни переписки немає.
Не прохожу мимо• 15 июня 2024
Вы не думали, что это развод?
Вы уверены, что это счёт официальный, на который вам нужно оплатить те деньги?
Такое ощущение, что вас разводят
Патриоточка
• 15 июня 2024
Ответ дляНе прохожу мимо
Вы не думали, что это развод?
Такое ощущение, что вас разводят
´´а як же можна дізнатись чи рахунок офіціальний ?
Не прохожу мимо• 16 июня 2024
Ответ дляПатриоточка
Сфоткайте все, кроме ваших личных данных. Проверим.
Патриоточка
• 16 июня 2024
Ответ дляНе прохожу мимо
Завтра зроблю фото
Патриоточка
• 17 июня 2024
Ответ дляНе прохожу мимо
Доброго ранку. У листі багато моїх даних. Можливо скину вам у вайбер фото ? Мій номер 0979277402