lilu1990• 16 июня 2024

Ми не за це воюємо

Скинула в загальний чат знайомих військових вчорашню тему про західну Україну. Бісяча тема. Ми не за це воюємо.

Це тупі брєдні. Із серії коли бінарні люди просять називати їх Вони. Це настільки неважливо, особливо на війні, що хочеться приїхати до автора додому і відвезти її на нуль.

Там пох - із західної ти України чи зі східної. Там усі браття - у всіх спільна задача. Угомоніться нарешті, патріоти диванні. Як хочемо, так і будемо говорити. Ви нас вчити не будете.
Mira29-c3c3• 16 июня 2024
Ответ дляJimson
Підкажіть, будь ласка, якою ви бачите перемогу?

Чому волієте чекати на перемогу в Алабамі, а не в Мирнограді чи Покровську? Там ви зможете відчути весь спектр емоцій.
А чому ви філософствуєте на форумі,а не на передовій?

Mira29-c3c3• 16 июня 2024
Ответ дляlilu1990
Начинається
Так і не починайте .
Mira29-c3c3• 16 июня 2024
Ответ дляlilu1990
Ми збираємо регулярно. У нас є постійні донатери. Мене якісь т’’’’пі к’’’’’ не цікавлять
Так ви тут при чому? Тему оту ви відправили ,а про додати не хочете ?Чи то інше?
df364tye3• 16 июня 2024
сто лет в обед ,,,
чем дальше в лес, тем жирнее партизаны ,,,
чем дальше от войны , тем упоротее ,,,
Jimson• 16 июня 2024
Ответ дляMira29-c3c3
Тому що ставлю своє життя і здоров´я вище за державні інтереси. Беру приклад із найкращих людей нашої батьківщини, народних депутатів та їхніх помічників, кадрових військових, співробітників поліції та багатьох інших.

Наскільки я розумію, ви пишете зараз прямо з окопа, намагаючись охолодити ствол кулемета, що перегрівся?
Mira29-c3c3• 16 июня 2024
Ответ дляJimson

Ага. З того ж окопу що й ви .Тільки питань не ставлю людині дурних .
автор lilu1990 • 16 июня 2024
Ответ дляНАТАЛІЯ.КИЇВ
З вами неприємно спілкуватися, ви хамло і провокатор
Прікіньте, люди з птср вони такі. З ними неприємно спілкуватись, особливо коли починаєш їм задвігати тупу дічь - говоріть так а не інакше

Jimson• 16 июня 2024
Ответ дляMira29-c3c3
Неправда, ми з вами не в одному окопі. Ви хочете продовження війни до переможного кінця, або просто до кінця, тут як вийде.

Моя позиція зовсім інша, вона не зазнала значних змін за два роки. Вважаю за необхідне якнайшвидше припинення військових дій на території України та збереження населення, тобто людей. Це найвища цінність.
автор lilu1990 • 16 июня 2024
Ответ дляJimson

Але ви теж... Час для припинення ще не настав. Війна закінчиться переговорами (обожемій, да), але поки якась із сторін не дійде до критичної точки або не буде паритету
Mira29-c3c3• 16 июня 2024
Ответ дляJimson

’Справжній’чоловік. Герой .
kh0110• 16 июня 2024
Ответ дляlilu1990
А как эта критическая точка в Украине будет выглядеть? Мы же все понимаем, кто дойдет первый до критической точки.
kh0110• 16 июня 2024
Ответ дляMira29-c3c3
’Справжній’чоловік. Герой .
Ещё и умный
Вкусныйпончик• 16 июня 2024
Ответ дляMira29-c3c3
’Справжній’чоловік. Герой .
Я б сказала ’ не дурак’, вміє аналізувати і виставляти пріоритети.
Jimson• 16 июня 2024
Ответ дляMira29-c3c3
’Справжній’чоловік. Герой .
Ні, я не герой і ніколи не малюю собі імідж героя. Але й не негідник, я не хочу воювати чужими руками і не планую на війні заробляти.
Annetka_100• 16 июня 2024
Я поддержу Вас, автор. Хоть целесообразность создания такой темы для меня сомнительная.
Я думаю самое время ввести жёсткое наказание за разжигание розни по половому, языковому, территориальному, религиозному и любому другому принципу.
Не 30 лет лагерей, но что-то типа мужчинам воевать, женщинам - рыть окопы. Там быстро все помирятся и станут толерантными.
Да, диктатура. Но сейчас эти конфликты - игра в пользу соседа агрессора. Серьёзное преступление.
Миззери• 16 июня 2024
Ответ дляlilu1990
Такі брєдні почитати інколи корисно

Якою фігньою люди страждають, замість того щоб реально допомагати країні
Ведете себя как токсик если тема там неприятная для военных то нафига она им ?
Jimson• 16 июня 2024
Ответ дляlilu1990
Це не єдиний можливий варіант, на жаль. Наша верхівка повністю залежить від вірних партнерів та відданих союзників, насамперед від американців, потім уже від британців. Вони з росіянами грають у довгу, брити ще з часів ост-індської компанії. На даний момент грають нами, і ми для них не найвищий пріоритет, а недорогий витратний матеріал.
Анче• 16 июня 2024
Ответ дляlilu1990
Я скидую щось дуже рідко, але та тема мене реально вибісила

Просто кончєна брєдятіна
Что за тема?
автор lilu1990 • 16 июня 2024
Ответ дляJimson
Як сказав карасьов

Я вже не знаю чия це війна

RaminaSonne• 16 июня 2024
Ответ дляMira29-c3c3
А тему сьогоднішню про донати не хочете відправити ?Щоб хлопці «поржали»😡😡і подивилися за яке лайно вони життя віддають 🤮
Вони життя віддають не ЗА щось.
А ТОМУ що. Тому що їх мобілізували і відправили туди.
А як би відкрили кордони і випустили людей з концтабору, подивилися б усі, і ви в тому числі, хтоб прагнув своє життя віддавати.
RaminaSonne• 16 июня 2024
Ответ дляMira29-c3c3
А ви?
RaminaSonne• 16 июня 2024
Ответ дляlilu1990
А, точка ще не критична?
Ну, ок, давайте продовжуйте до критичної.
RaminaSonne• 16 июня 2024
Ответ дляMira29-c3c3
’Справжній’чоловік. Герой .
Безумовно.
Ще й не дурень)
Filomena• 16 июня 2024
Ответ дляlilu1990
Звідки у вас птср?
Jimson• 16 июня 2024
Ответ дляRaminaSonne
Вони життя віддають не ЗА щось.
Войовничі яструби дуже не люблять, коли їм ставлять запитання. Скажімо, щодо технічної реалізації штурму Перекопа. Вони просто хочуть воювати і перемагати, перемагати та воювати. Не особливо замислюючись, все ґрунтується виключно на вірі та везінні.
Wind99• 16 июня 2024
Ответ дляJimson

А Ви мені подобаєтесь ))))))
Wind99• 16 июня 2024
Ответ дляRaminaSonne
Безумовно.
Ще й не дурень)
І ви теж )))
Kot_v_meshke• 16 июня 2024
Слухайте, була та тема, дехто там брав участь, дехто взагалі не бачив. І тут ви вирішили ще раз нагадати про неї? Нащо?
Ирина Веселуха• 16 июня 2024
Ответ дляJimson
Попередні ваші коменти були більш адекватні. А як почалася мова за ´ англосаксів’, точно як в рашці- у всьому винні англосакси, ця війна їм на руку
автор lilu1990 • 16 июня 2024
Ответ дляRaminaSonne
А, точка ще не критична?
Поки дають зброю, не критична