Скинула в загальний чат знайомих військових вчорашню тему про західну Україну. Бісяча тема. Ми не за це воюємо.
Це тупі брєдні. Із серії коли бінарні люди просять називати їх Вони. Це настільки неважливо, особливо на війні, що хочеться приїхати до автора додому і відвезти її на нуль.
Там пох - із західної ти України чи зі східної. Там усі браття - у всіх спільна задача. Угомоніться нарешті, патріоти диванні. Як хочемо, так і будемо говорити. Ви нас вчити не будете.
Ответ дляИрина Веселуха
Попередні ваші коменти були більш адекватні. А як почалася мова за ´ англосаксів’, точно як в рашці- у всьому винні англосакси, ця війна їм на руку
Банальні істини не завжди є хибними.
Штати справді хочуть послабити Європу, свого економічного конкурента. Якщо відсікти їх від ресурсів росії, то європейське виробництво стане дорожчим і менш конкурентним.
Німеччину, скажімо, змусили відмовитись від ядерної енергетики зовсім не для того, щоб зробити їм добре
Світ жорстокий і всі переслідують свої інтереси. Тільки нам свистять, що партнери майже як Тефаль весь час думають про нас.
Mariya Prokhorova• 16 июня 2024
Ответ дляJimson
Войовничі яструби дуже не люблять, коли їм ставлять запитання. Скажімо, щодо технічної реалізації штурму Перекопа. Вони просто хочуть воювати і перемагати, перемагати та воювати. Не особливо замислюючись, все ґрунтується виключно на вірі та везінні.
Скажіть , чому коли півроку ми сиділи без зброї , путлер не анонсирував перемовини ? На везіння сподівався ?
Mariya Prokhorova• 16 июня 2024
Ответ дляJimson
Банальні істини не завжди є хибними.
Штати то соросята чи Ротшильди
Ответ дляMariya Prokhorova
Відповім питанням на запитання, по-нашому, по-одеськи. А чому ми півроку сиділи без постачання озброєнь? Цей прийом із затримкою поставок застосовується на постійній основі, вперше після успіхів Харківської операції, партнери дуже боялися ядерної ескалації (офіційна версія). Згодом перестали боятися, а потім знову почали. Такі ось гойдалки.
Mariya Prokhorova• 16 июня 2024
Ответ дляJimson
Так мова не про Штати , а про путіна ?
Mariya Prokhorova• 16 июня 2024
Ответ дляJimson
Сильна впливова держава, мабуть, все ще найсильніша. Ця країна має глобальні цілі та завдання, в яких ми розмінна монета.
Ви застрягли в 16-17 ст , коли хто більше той правий )
Mariya Prokhorova• 16 июня 2024
Ответ дляJimson
Хто сильніший, той і диктує умови, тут нічого не змінилося і ніколи не зміниться.
Це називається ’ виправдання агресії ’ чисто фашистська логіка
Mariya Prokhorova• 16 июня 2024
Ответ дляJimson
Скажу вам по секрету, він і зараз не анонсує жодних переговорів. Просто озвучив, що у них зараз вигідніша позиція. Причому з осені 2022 року вона не погіршується, скажімо дуже м´яко.
путлер вміє грати в покерфейс , маючи погані карти на руках , блефує на повну !
Деякі на Заході це вже зрозуміли , нарешті
Ответ дляMariya Prokhorova
Неправда, ви зараз навмисне здійснюєте заміну понять. Я ніколи не виправдовую агресорів і не намагаюся ’ушляхетнити’ їх цілі. Якщо ви хочете спровокувати мене на емоції, а потім завалити потоком скарг, вам не вдасться.
Mariya Prokhorova• 16 июня 2024
Ответ дляJimson
Я вам задала одне конкретне запитаня про путлера і перемовини , а ви мені про ост-інд компані )))))
Про ваші тези ’хто сильний той і правий ’ то зашквар повний , які емоції (
Не знаю про яку тема створена саме ця тема. Але в окопах теж не має братів. Там ще гірше буває як у тилу протистояння з різницею, що є зброя і всі злочини війна спише. Поглиблювати не буду, військова прокуратура має роботу, але плебеям інфо не виставляють, щоб рожеві окуляри не спали
Natal_ka91• 16 июня 2024
Нема різниці хто як пише, розмовляє і т.д. Від того що людина грамотна, вона не стає істинним українцем. Знаю купу людей, які знають всі правила, але згадують що вони українці, коли їм треба плюшки за кордоном.
Ответ дляMariya Prokhorova
Ви повторно намагаєтеся здійснити заміну понять. Фізична сила не має жодного відношення до моральної правоти. Подальший перехід розмови на віктимність жертви теж прораховується на два ходи вперед:) Придумайте щось новіше.
Mariya Prokhorova• 16 июня 2024
Ответ дляJimson
Ясно , відповіді чіткої не буде , гарного дня )