КинДза• 16 июня 2024

Не варто нічого розповідати

Вчора сиділи на роботі, то один з колег почав тему про те, що його жінка дуже хоче робот-пилосос, чи варто купляти. Всі підтримали розмову, я просто сказала, що не погана штука, ми з чоловіком теж взяли. На що колега інший почав випитувати, а за скільки, який саме. Ми взяли за 15 лише для сухого прибирання, вологе не хотіли. То цей колега почав відразу казати, що ми взяли такий, тому, що з вологим дорогий, а цей дешевий (разів 6 це проговорив та ще сказав, те, що вологе прибирання дуже круте, хоча у нього немає робота), я вирішила не вступати з ним у дискусію, але після роботи робот включила, щоб поприбирав. То він заїхав в миску з водою до собаки (хоча стоїть обмеження та він ніколи туди за кілька місяців не їхав. Добре, що я помітила, виключила його та просушила. Як думаєте це якось пов´язано?
ДелиВерка• 16 июня 2024
Так, колега явно сходив і поставив свічку за упокій вашого пилососа, хана йому.

автор КинДза • 16 июня 2024
Ответ дляДелиВерка
Не смішно)) просто дивний трошки збіг.
Блондинка в Законе• 16 июня 2024
Чисто з цікавості: а як, на вашу думку, це може бути пов´язано? Посиділки були у вас вдома, і він типу його перепрограмував?
автор КинДза • 16 июня 2024
Ответ дляБлондинка в Законе
Ні) на роботі. Буває ж, що погана енергетика.
Блондинка в Законе• 16 июня 2024
Ответ дляКинДза
А, ясно. Збіг просто) Перепрограмуйте заново, і погану енергетику як рукою зніме))
Мэри Попкинс• 16 июня 2024
А я тоже замечала такие совпадения. Из последнего обсуждали с подругой работы, она ищет и я начинаю свое дело (услуги), у нее совсем другое направление, перспективнее. И вот она не может найти, у меня же было несколько клиентов. После разговора у меня как отрезало, за месяц ни один не пришел
Радостина• 16 июня 2024
Впевнена, що є прямий зв´язок між собачою мискою і вашим колегою
автор КинДза • 16 июня 2024
Ответ дляМэри Попкинс
Я теж про це))
Не зви чайна• 16 июня 2024
Ответ дляКинДза
Не смішно)) просто дивний трошки збіг.
есть такое. Я понимаю о чем вы. И да, вы правы, никогда никому ничего не рассказывать о себе. Поверьте, человеская злость и зависть безграничны. Общие фразы и съезжайте

tereska• 16 июня 2024
Поверхневе прибирання в стилі ’аби не дуже брудно’, мені не подобається. Провести долонею по кафелю і зразу побачиш якість того прибирання, миє краще ніж сухе прибирання.
Через 4 роки поміняли батарею йому, але все одно почав кружляти навколо себе та битися в один бік.
Придбали вертикальний на батареї з підсвіткою, велюровий обідок не дає пилу залишитися, гребінець розпутує волосся на валу, гарно прибирає килим, на економ.редимі однієї батареї вистачає на трикімнатну квартиру - цим ми вдоволені на всі 100.
Носки на подтяжках• 16 июня 2024
Лучше молчите, люди завистливые. Здесь кстати тоже, одни посоветуют, другие, чтоб не написали будут хаять
Сливочная пенка• 16 июня 2024
Ответ дляКинДза
Не смішно)) просто дивний трошки збіг.
Ну пылесос обиделся, что вы не отстояли его честь, поэтому решил постараться стать тем кого вы бы хотели его видеть
автор КинДза • 16 июня 2024
Ответ дляНоски на подтяжках
Це правда))
Але ж бувають збіги такі.
Сливочная пенка• 16 июня 2024
Ответ дляtereska
Что за модель, плиииз напишите
Носки на подтяжках• 16 июня 2024
Ответ дляКинДза
Це правда))
Але ж бувають збіги такі.
Вы купили для себя, довольны и хорошо.
На остальных не обращайте внимание, пусть покупают дороже или веник)
Marinamariana• 16 июня 2024
А мне ещё говорят что я каждый пук на сайт выношу
Фантазерша• 16 июня 2024
Ответ дляНоски на подтяжках
А третьи мысленно смерти пожелают или еще какого-то зла просто читая и вот и негатив, человек даже не поймет откуда. Люди сейчас злы, завистливые и могут желать чего угодно. Увы. Хотя раньше я не хотела так думать
автор КинДза • 16 июня 2024
Ответ дляФантазерша
Краще нічого не розповідати
Бабка_в_кедах• 16 июня 2024
Я тоже понимаю о чем вы. Да, лучше никому ничего не рассказывать .

tereska• 16 июня 2024
Ответ дляСливочная пенка
Что за модель, плиииз напишите
Belife модель S11, пластик гарний, крепкий. Не знаю чи буде він на Аліку, ми купували по скидці на Амазоні.
короткопамятна• 16 июня 2024
Да лучше никому ничего не рассказывать, но это трудно совсем ни с кем не поделиться ничем.
Зависть и сглаз 🧿 работают по любому
Чумацький Шлях• 16 июня 2024
Ответ дляКинДза
Буває і повстання роботів. Я б закривала того робота на замок, щоб він не дай бог не повстав проти вас.
Яжемать Мне можно• 16 июня 2024
Была весной ситуация: встречалась с мамой во время дождя, моему зонту лет 15, покупала его вместе с мамой когда-то. И она, увидев его, удивилась: ой, у тебя все тот же зонт?? Все. Вернулась домой, разложила для сушки и он рассыпался в моих руках. В это же день.
За ким я буду?• 16 июня 2024
Меня бы больше напрягло работать и общаться с человеком, который самоутверждается, обесценивая вас.
Злюка бобер• 16 июня 2024
Ответ дляЗа ким я буду?
Ух, яка ви крута. Ви б одразу змінили роботу. На іншій таких людей точно нема
Железобетон• 16 июня 2024
Ответ дляБлондинка в Законе
Та не перепрограмував. Гірше. Наврочив.
За ким я буду?• 16 июня 2024
Ответ дляЗлюка бобер
Я не писала про зміну роботи, не приписуйте мені своїх висновків. Так, я крута, і такі фокуси не пройдуть.

Я писала, що цей момент мене б більше насторожив, ніж миска, яка перевернулась. Правильний висновок: дійсно не варто щось про себе розповідати такій людині.