Мелочунь• 16 июня 2024

Будь ласка, не насміхайтеся з моєї хвороби… я просто в розпачі

На жаль , дуже мало інформації про бар і як з цим жити. Я не можу це прийняти, бо я памʼятаю себе іншою. Кожного дня зі мною суїцидальні думки, які я намагаюсь проганяти, повна апатія, навʼязливі думки, втрата інтересу до всього, брак фізичних сил, роздратованість, ніяких емоцій…
Счастье_же_вот_оно• 16 июня 2024
Ответ дляМелочунь
На жаль, мені це виставили.
Та нема сил терпеть эти пекельни борошна...
Як міряти?• 16 июня 2024
Ответ дляМелочунь
Вона не права, з цим можна нормально жити?
Автор, у вас точно БАР? Маниакальные эпизоды какие у вас? И при чем тут психолог к БАР? Кто вам это посоветовал?
автор Мелочунь • 16 июня 2024
Ответ дляЯк міряти?
Зараз депресивні стани. Діагноз виставив лікар в стаціонарі. Я можу дозволити безкоштовного психолога , ліки недешеві
автор Мелочунь • 16 июня 2024
Ответ дляЯк міряти?
Гіпоманія була влітку того року
Не худа ні разу• 16 июня 2024
Ответ дляМелочунь
Як мінімум поговорити … я розумію тут про інше …
Працювати йдіть, я забуваю подзюркотіти, не те що думати різну фігню
Я таке знаю• 16 июня 2024
Якщо у вас важкий стан, то звичайно варто приймати ліки. А далі все залежить суто від вас. Ви або розбираєтеся зі своїми думками і емоціями, які вас вганяють депресію і намагаєтеся вибратися. Або і далі ниєте і ховаєтеся за своїм діагнозом.
Як міряти?• 16 июня 2024
Ответ дляМелочунь
Гіпоманія була влітку того року
расстройство настроения, которое было год назад? Вы серьезно? Автор, вам нужен другой врач. Сейчас же есть отзывы а Гугле. Ищите.
Ластоноша• 16 июня 2024
Автор, у мене хоч неврологія, але і з псих.проблеми були поки не почала вірне лікування: апатія, в магазин на 1 поверсі 5 днів не могла сходити, тупо лежала, неадекватні емоційні реакції (гіркий плач)які не відповідають ситуації...
Приймаєте гідазепам/Клоназепам? Більшість бідолах з моїм діагнозом сидять на якомусь -зепамі, у подруги чоловік псих.хворий, колись і групу дали, також приймає.
А що робити, якщо ще задовго до діагнозу(у мене генетика) емоційні реакції часом мене саму лякали, а через років 5-6 на МРТ за пару років з´явились такі зміни, і негативні, яких не було за попередні 29 р( на 1 МРТ була майже норма)?
Може попросіть лікаря і так зможете жити +/- нормально.
автор Мелочунь • 16 июня 2024
Ответ дляЯк міряти?
Що тоді зі мною 😭
Пліткарка• 16 июня 2024
Ответ дляПросто Фіфа
Ну в каком состоянии?

Вот у меня сейчас реально давление 170/110, дико болит голова, но я должна покормить ребенка, смотреть за ним, убрать в квартире и приготовить ужин и мужу на обед на завтра судочек. Тп же мне надо работу сделать, полностью провести вычитку 120 листов, создать ещё один документ и опубликовать это все.

Вот где проблема, когда реально сил встать нет, а автору реально скучно от безделья.
А если вы в больницу загремите в итоге?
Пліткарка• 16 июня 2024
Ответ дляМелочунь
Що тоді зі мною 😭
А что эндокринолог сказал?
Просто Фіфа• 16 июня 2024
Ответ дляПліткарка
А если вы в больницу загремите в итоге?
Значит так и будет 🤷 а какие есть варианты?
Пліткарка• 16 июня 2024
Ответ дляПросто Фіфа
Ну есть варианты поберечь себя, а не хвалиться, что вам плохо, а вам все равно надо лямку тянуть. В этом ничего нет для гордости. Совсем.
Просто Фіфа• 16 июня 2024
Ответ дляПліткарка
При чем тут гордость? Я говорю о том, что автор от скуки это все придумывает .

Поберечь ок, а кто это все будет делать?
МаксХмара• 16 июня 2024
Ідіть в АТО бажання щось робити собі пропаде !
Пліткарка• 16 июня 2024
Ответ дляПросто Фіфа

Да от какой скуки?) ну вот ваш организм не выдержит, вы заболеете, а вам подруга какая-то скажет «да ну, то фигня у тебя, вот у меня…» и расскажет вам о своих более реальных (на ее взгляд) проблемах:) Смекаете?
МаксХмара• 16 июня 2024
Ответ дляMs. Любмая жена
На роботу прийдеться вийти
Ну да це саме гірше що може бути😀
Просто Фіфа• 16 июня 2024
Ответ дляПліткарка
Смекаю, что у автора ничего не болит по факту)
Пліткарка• 16 июня 2024
Ответ дляПросто Фіфа
Ну и у вас не болит, то вам показалось
Просто Фіфа• 16 июня 2024
Ответ дляПліткарка
Ну и у вас не болит, то вам показалось
Хорошо)
Як міряти?• 16 июня 2024
Ответ дляМелочунь
Що тоді зі мною 😭
Автор, тут не сидят психиатры. Вам нужен хороший психиатр. Люди с шизофренией живут нормальной жизнью, работают и имеют семьи при адекватном лечении. А у вас, я подозреваю, депрессия, которую сейчас победить вообще не проблема.
Броніки для Моніки• 16 июня 2024
Ответ дляМелочунь
Я стежу в фб за сторінкою художника Нікіти Тітова, в нього бар.
из желе я• 16 июня 2024
Сериал Родина, с Клер Дейнс, героиня с бар. На лекарствах норм, ей даже скучно было. И да, помогает чем либо заняться. Идите сетки плести, как раз отличное занятие, и польза, и моторика

https://filmix.biz/series/drama/30419-31.01-rodina...
Броніки для Моніки• 16 июня 2024
Ответ дляБавовна
Ні, не можна! Будете ридати кожного дня все життя і у вас НІКОЛИ не буде хорошого настрою. Але НЕ через ваш вигаданий діагноз, а через те, що ви просто не маєте мізків. Аж читатиме бридко цю вашу мильну оперу.
Якщо в автора справді діагноз з психіатрії і нав´язливі думки, то такі хворі просто НЕ МОЖУТЬ перестати зациклюватися.
Бачила приклад з близького оточення, коли молода і активна жінка-трудоголік перетворилася у виснаженого невротика з нав´язливими думками. І це зі сторони її щоденні однакові розмови чи текст дратували і виглядали отак як нав´язлива писанина автора, але домашнім і близькому оточенню поступово стало страшно. Жінка просто не могла перестати зациклюватися, поступово перестала їсти і спати.
Ліки на постійній основі приймати відмовляється, повністю до попереднього життя так і не повернулася. І повторю, це була не лінива, а сильна жінка, яка все життя могла розраховувати тільки на себе, працювала і не дозволяла собі розслабитися.
Безсовісна кума• 16 июня 2024
Ответ дляБавовна
Омг, а якщо я вам скажу що не назавжди і все у вас ок? Нафіга слухаєте таких? Навіть якщо у вас є якась проблема- жодний психіатр не скаже таких слів. 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
Теж здивована. Мені навпаки психіатр казала що дуже добре що я сприймаю свій стан адекватно (у мене інший діагноз), і в лікуванні звертаю увагу на свої успіхи, а не на невдачі. Якщо ми про себе будемо думати «я хворий, мені нічого не допоможе» - тоді точно не допоможе.
Броніки для Моніки• 16 июня 2024
Ответ дляПросто Фіфа
Ну в каком состоянии?

Не варто знецінювати чужі проблеми.
Це як сказати, приміром, хворому з артрозом, що його біль в суглобах ніщо, бо хтось на протезах біжить марафон. Завжди будуть люди, яким важче, ніж тобі.
Живчик-счастливчик• 16 июня 2024
Ответ дляМелочунь
Я їх приймаю 3 місяці. Схема дієва. Але я не відчуваю себе здоровою, бо вони лиш впливають на сон і на фази
Ну поговорите с вашим психиатром. может он вам другую схему подберёт.
автор Мелочунь • 16 июня 2024
Ответ дляБроніки для Моніки
А який у неї діагноз, що з нею зараз?
автор Мелочунь • 16 июня 2024
Ответ дляЯк міряти?
До лікарні я звернулась до приватного психіатра півроку він лікував депресію , бар був під питанням
Леди Г• 17 июня 2024
Ответ дляМелочунь
У вас такий діагноз? Хочеться якогось полегшення
Немного другой, депрессия
Всё время принимаю ад.
Научилась с этим жить