Мелочунь• 16 июня 2024

Будь ласка, не насміхайтеся з моєї хвороби… я просто в розпачі

На жаль , дуже мало інформації про бар і як з цим жити. Я не можу це прийняти, бо я памʼятаю себе іншою. Кожного дня зі мною суїцидальні думки, які я намагаюсь проганяти, повна апатія, навʼязливі думки, втрата інтересу до всього, брак фізичних сил, роздратованість, ніяких емоцій…
Леди Г• 16 июня 2024
Ответ дляМелочунь
Я їх приймаю 3 місяці. Схема дієва. Але я не відчуваю себе здоровою, бо вони лиш впливають на сон і на фази
Они не сразу помагають, нужно время
Я_и_моя_собака• 16 июня 2024
Ответ дляпарИла я парИла
В пригніченому стані і зі слабкістю?
В тяжкій депресії, там цілий букет, не тільки пригнічений стан, і як не намагаєшся з того викарабкатись, нічого не виходить, але ви скажете якщо не можеш встати з ліжка, то ти лінива або ще щось
Marinamariana• 16 июня 2024
Здоровья вам крепкого 🙏
Як міряти?• 16 июня 2024
Ответ дляМелочунь
Мені сказали пригнічений стан і слабкість тепер зі мною завжди , це хвороба
Кто сказал? Это не так. Меняйте психиатра.
Перекус беру завжди• 16 июня 2024
Ответ дляпарИла я парИла
То шо буде?
Кошелёк захлопнется и придётся уйти на вольные хлеба из ’иво’ квартиры. А драмы навернула, словно супруга главы Медельинского картеля.
Леди Г• 16 июня 2024
Ответ дляБавовна
Зайнятись чимось треба, а не вигадувати собі бари і депресії
Вам повезло, что у вас этого нет.
Жменятко• 16 июня 2024
Ответ дляХочу на Балі
Це у мене так. Я впевнена, якщо я розведусь з чоловіком, всі ці симптоми як рукою зніме, але цей вчинок для мене як пригати з парашутом. Наважитись дуже страшно, особливо, коли чоловік ще й погрожує, що буде, якщо я подам на розлучення
Ничего не будет, загнётся без вас
Як міряти?• 16 июня 2024
Ответ дляМелочунь
Це сказала психолог , бо ми інколи обговорюємо мій стан
Это непрофессионально. Действительно, вам нужно найти хорошего клинического психиатра. Этого достаточно.
Счастье_же_вот_оно• 16 июня 2024
Не набридло вам, автор, щодня відкривати тему про неіснуючі у вас хвороби та суїцидальні думки? Не боїтеся, що вам реально прилетить, звідки не чекаєте?
Виктория-1980• 16 июня 2024
Автор я не в теме психичких расстройств, но слышала неоднократно что нужно адаптироваться к всяким психотропным препаратам и не один месяц. Вы смотрели сериал Бесстыжие? Там про биполярку красной нитью через весь сериал и про принятие болезни и про последствия отказа от лечения и про влияние на членов семьи всего этого. Очень интересный, посмотрите, как минимум отвлечетесь.
Бавовна• 16 июня 2024
Ответ дляМелочунь
Ну то слухайте далі свого «психолога», сидіть на порадниці і плачте далі по висосаній з пальця проблемі. Не дивно що у вас такий стан - вам так зручно, вам легше списати все на слова недопсихолога ніж взяти відповідальність за своє життя і свій стан власноруч.
Фу
Ms. Любмая жена• 16 июня 2024
Ответ дляпарИла я парИла
То шо буде?
На роботу прийдеться вийти
автор Мелочунь • 16 июня 2024
Ответ дляБавовна
Фу
Вона не права, з цим можна нормально жити?
Знову Я• 16 июня 2024
Ответ дляМелочунь
БАР и Сальмы Хайек и ще у деяких відимих актрис. Якось живуть цілком нормально.
У вас не тільки БАР, а ще ймовірно і нав´язливі думки, а там вже і до ОРК недовго. Ви кожного дня створюєте тему.
Садова гойдалка• 16 июня 2024
Ответ дляМелочунь
Як мінімум поговорити … я розумію тут про інше …
Все, что возможно,вам тут уже давно сказали и посоветовали.
автор Мелочунь • 16 июня 2024
Ответ дляЛеди Г
Они не сразу помагають, нужно время
У вас такий діагноз? Хочеться якогось полегшення
Садова гойдалка• 16 июня 2024
Ответ дляМелочунь
Смените врача
автор Мелочунь • 16 июня 2024
Ответ дляЯк міряти?
Я спостерігаюсь у психіатра з лікарні
Бавовна• 16 июня 2024
Ответ дляМелочунь
Ні, не можна! Будете ридати кожного дня все життя і у вас НІКОЛИ не буде хорошого настрою. Але НЕ через ваш вигаданий діагноз, а через те, що ви просто не маєте мізків. Аж читатиме бридко цю вашу мильну оперу.
Знову Я• 16 июня 2024
Ответ дляМелочунь
психологи не працюють з БАР, якщо вони не є психотерапевтами. І з БАР працює поки що тільки КПТ.
Шукайте нормального психотерапевта.
МинерАлочка• 16 июня 2024
Автор, редактирую пост, извините, ошиблась темой. Вам здоровья.
автор Мелочунь • 16 июня 2024
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
На жаль, мені це виставили.
Знову Я• 16 июня 2024
Ответ дляБавовна
фу, як можна такое писати?
Що вас змушує писати в темі, яка вам бридка?
Перекус беру завжди• 16 июня 2024
Ответ дляЗнову Я
Просто Сальма не знает про Советчицу
Знову Я• 16 июня 2024
Ответ дляПерекус беру завжди
Просто Сальма не знает про Советчицу
та нет, просто Сальма лечится)
Бавовна• 16 июня 2024
Ответ дляЗнову Я
фу, як можна такое писати?
Бо тут назбирались жіночки які піддакують ниттю автора яка вигадала собі проблеми і чекає жалості. Якщо в неі і є проблеми, то жалість це найгірше що може бути. Вона і далі буде нити, бо людина слабка і їй простіше списати все бари, х*яри, і інші розлади, яких вона не має, замість того щоб підняти свою с*раку.
автор Мелочунь • 16 июня 2024
Ответ дляБавовна
Я була б щаслива,якби це було вигадкою чи страшним сном
Знову Я• 16 июня 2024
Ответ дляБавовна
ви психіатр?
чи ви відящая?)) Звідки знаєте, чи є у автора хвороба чи ні?
Не їм після шостої• 16 июня 2024
Тримайтесь, дуже вам співчуваю. Можливо, треба корекція лікування, порадьтесь зі своїм та можливо іншим психіатром.
Просто Фіфа• 16 июня 2024
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Ви просто не були в такому стані раз таке радите
Ну в каком состоянии?

Вот у меня сейчас реально давление 170/110, дико болит голова, но я должна покормить ребенка, смотреть за ним, убрать в квартире и приготовить ужин и мужу на обед на завтра судочек. Тп же мне надо работу сделать, полностью провести вычитку 120 листов, создать ещё один документ и опубликовать это все.

Вот где проблема, когда реально сил встать нет, а автору реально скучно от безделья.