Гола з конопель• 16 июня 2024
Женщины 34, вы бы носили такой костюм в кафе, просто по городу ходить?
Харчовий тріль• 16 июня 2024
Ответ дляВ курсі діла
Є підозра, що на Борщаге 🤔
Там я такого теж не бачила )
Карусель-весель• 16 июня 2024
Ответ дляМанка Я
чому жінки 70+ мають в таке вдягатись?!
хіба вони вже не жінки?
Ну мої тьоті 60+ і 70+ добровільно собі таке на ринку купляють, можливо подобається, можливо вважають, що доросли до такого і таке вже пора носити. Мамі 65, то вона категорично таке б не вдягнула.
Гола з конопель
• 16 июня 2024
Ответ дляЦирк на дроті
Одежный троль
Опять вы ? У вас все по методичке ? 30 рубликов отрабатываете???
Краля-Галя• 16 июня 2024
Ответ дляХарчовий тріль
Там я такого теж не бачила )
Рынок на Троещине ,отдел Батал , продавец Тамара
Бентливуман• 16 июня 2024
Ответ дляГола з конопель
Ви?
Манка Я• 16 июня 2024
Ответ дляГола з конопель
Харчовий тріль• 16 июня 2024
Ответ дляКраля-Галя
На ринку Троєщина я була один раз студенткою наприкінці 90-х ) Нічого не купила 😂
Манка Я• 16 июня 2024
Ответ дляКарусель-весель
я не розумію, чому як тут запостять якийсь жах, то жінки пишуть - то для 50(60.70)+
наче в цьому віці треба вдягати ганчір’я, а не красивий стильний одяг
...аяприкольная• 16 июня 2024
Ответ дляГола з конопель
Чего вы все такие злые ??? Сколько желчи и ненависни???
Наоборот. Люди вам говорят, что нечего себя уродовать. Вы совсем молодая женщина
Харчовий тріль• 16 июня 2024
Ответ для...аяприкольная
Не чує (((
Краля-Галя• 16 июня 2024
Ответ дляХарчовий тріль
Вы шо, я там бизнес в 17 лет делала,там на оптушке покупала летом трусы тапки носки а зимой игрушки ёлочные и в своем городе на рынке перепродавала😀
Это ж тема
Гола з конопель
• 16 июня 2024
Ответ дляВ курсі діла
Я дивлюся. Так не ходять у 34 роки. Це злочин проти своїх 34 років. Блін, ви в 50 на свої фото в цьому костюмчику глянете - і будете плакати)
А толку молодится и строить из себя что тебе 18??
...аяприкольная• 16 июня 2024
Ответ дляГола з конопель
Посмотрите как люди на улицах ходят ,а не на по ТВ и инста
Нормально ходят. Не в этом..
МастерЮля• 16 июня 2024
Автор у вас в 34 наступила вже глубока старість ,чи ви десь в селі забитому живите В мене мама такий носить,мені як раз 34 я б таке не одягла навіть в городі копатися
Мелочунь• 16 июня 2024
Думаю в кафе бы бесплатно насыпали еды, если бы я зашла в таком костюме к ним
Ленне-Рейма• 16 июня 2024
Ответ дляЯ Головна
Зачёт за тему, давайте теперь другую, более правдоподобно чтоб было
Предыдущая тема автора про венки и дилдо)
Карусель-весель• 16 июня 2024
Ответ дляЯ Головна
Только если женщина 34года рождения. А мне как девушке в 34 года, резануло глазики вашим женщины 34😅
Мені 37 і випадково почула, як колега на новій роботі назвав мене старшою жінкою.
На дівчину я не надіялася, але і старша це вже перебор.
Гола з конопель
• 16 июня 2024
Ответ дляВ курсі діла
Є підозра, що на Борщаге 🤔
И что ???? Вы с Конча заспы пишите ?