Гола з конопель• 16 июня 2024

Женщины 34, вы бы носили такой костюм в кафе, просто по городу ходить?

60 метрів сметани• 16 июня 2024
46. нет.

Анонимус Я• 16 июня 2024
Ответ дляХарчовий тріль
Та ні ))) Це для жінок 70+ десь у потягу спати
Дякую. Збираюсь у відпустку, не могла придумати, що в потяг вдячний.
Робітниця• 16 июня 2024
Так
І сусідка одна любить подібні речі, часто в них, їй років 28-30. Виглядає гарненько. Я на неї надивилась, і собі тепер щось таке хочу
Хвильоватиша• 16 июня 2024
На даче и для маленького города в АТБ сходить - норм. В Киеве бы не носила)
Ворона• 17 июня 2024
Блин, я б даже дома не купила такой носить))) ну разве-что после 60-ти.
...аяприкольная• 17 июня 2024
Ответ дляGirly_girl
Так если вам так нравится, то к чему вы спрашиваете?)
Она их продаёт))
...аяприкольная• 17 июня 2024
Ответ дляКарусель-весель
Мені 37 і ніхто із мого оточення таке не носить. Можуть бути і бідно одягнуті, і з секонду, але не так. А такий костюмчик нагадує 90ті і дешеві речі з базару, які моя мама називає ’прощавай молодість’. Можна будь яку дешеву однотонну футболку вдягнути і однотонні легінси і виглядати в рази краще.
Смотря ещё какой секонд. Есть очень хорошие, и в пир и в мир не стыдно)
...аяприкольная• 17 июня 2024
Ответ дляЦирк на дроті
Страшно представить такую незамутненность в торговле
На рынках это до сих пор процветает, особенно отношение продавцов как в 90е)))
Просто красавица• 17 июня 2024
Лікарі таке носять. Схоже?

Карусель-весель• 17 июня 2024
Ответ дляМанка Я
я не розумію, чому як тут запостять якийсь жах, то жінки пишуть - то для 50(60.70)+
наче в цьому віці треба вдягати ганчір’я, а не красивий стильний одяг
Просто хтось таке ганчір´я досі носить і на ринку купляє.
20 років тому, коли ще не було так багато ТЦ, замовлень з іноземних сайтів і т.д, таке могли носити і в 50, особливо якщо розмір батал. Тобто 50річні ще 20 років тому і 50річні зараз це дуже велика різниця.
До речі, мама однокласниці щось в схожому стилі носила вдома років 25 тому, напевно їй ще 40 не було. Але тоді це був дешевий прикид для дому, а на вулицю вона так навіть зараз в 60+ не вийде.