Кокосиха• 17 июня 2024
Яка сума аліментів на дитину до 3 років?
Чоловік військовий. Має дитину 6 років, платить на неї аліменти 4 тисячі з 24,
І має шлюб зі мною і дитину до року. Хочу в рік подати на розлучення, яка сума аліментів світить?
Кокосиха
• 17 июня 2024
Ответ дляNataliLiah
1/4 от дохода или в твердой денежной сумме
Смотря как подадите
А якщо закінчиться війна і він без оф доходу?
Кокосиха
• 17 июня 2024
Ответ дляСусідка знизу
ви можете зараз подати на аліменти, до чого тут розлучення
А доводити що дитина живе зі мною? Зараз ми в його будинку
Сусідка знизу• 17 июня 2024
Ответ дляКокосиха
якщо ви розлучитесь, ви так само будете доводити, що дитина живе з вами. бо ваші стосунки з чоловіком до батьківських обов’язків нікого відношення не мають.
Зараз на дієті• 17 июня 2024
Ответ дляКокосиха
Нічого доводити не треба. Ви можете спати в одному ліжку і подати на аліменти.
Розлучитесь - він вас випре зі свого будинку не зважаючи на малу дитину.
Кокосиха
• 17 июня 2024
Ответ дляЗараз на дієті
Так я хочу розлучення
Сусідка знизу• 17 июня 2024
Ответ дляКокосиха
Так я хочу розлучення
так воно не стосується його обов’язку утримувати дитину
Зараз на дієті• 17 июня 2024
Ответ дляКокосиха
Так я хочу розлучення
Де ви будете жити після розлучення? Будинок ж його. Явно дошлюбний.
Зараз на дієті• 17 июня 2024
Ответ дляБабайко
ви ще й на себе можете подати - до досягнення дитиною трьох років
Більше 25% все одно не буде. Бо там ще є інша дитина.
Після трьох років дитині автора - буде 16,5%.
ЛюблюДевчонок• 17 июня 2024
Вам кое отвечали в ваших темах: на двоих не более 25%. Закончится война, будет без работы, не будет платить, будет долг. А потом выставят дом на торги, в котором вы сейчас проживаете. И пойдете вы по месту своей прописки.
Вас же не алименты интересуют, вам хочется уменьшить выплаты первому ребенку, чтобы вашей дитятки досталось больше.
Кокосиха
• 17 июня 2024
Ответ дляЛюблюДевчонок
Я хочу подати на розлучення. Тій багато не буде, дохід буде на 3. А потім займеться землею каже ніхто не отримає
Кокосиха
• 17 июня 2024
Ответ дляСКИБИДЫШь
33% буде на 2-х дітей.Першому вже 4 платити не буде,меньше.
Тобто 33 відсотки ділять на трьох?