Сарафанное радио• 18 июня 2024
Не розумію таких продавців
Замовила дитячий столик через олх доставку. На пошті оглянула, все добре, забрала. Вдома розпакувала столик, а там нема кріплень (болти, гайки і шайби). Пишу їм, щоб написали які треба розміри, ми купимо. Прочитала, але відповіді 0. Просто здивувалася, що там цього нема.
З другого разу купили ми таки правильні болти, під вечір зібрали, все добре. Пишу їм, може хоч вибачитесь. Знову нема відповіді. Хоча при замовленні така ввічлива пані розмовляла.
Там коштів 40 грн, але чому просто хоча б не вибачитись. Невже так важко?
Сарафанное радио
• 18 июня 2024
Ответ дляАnnеt
олх доставка для того и нужна, чтобы всё рассмотреть и либо вернуть либо забрать.
авторша провтыкала,, а теперь гонит на продавца и ЧТО? извинения требует? извинения за что? за свой провтык смешная.
Я за то щоб бути ввічливими один перед одним.
По перше, якщо так трапилось, то продавець повинен вибачитись.
По друге написати розміри кріплень, щоб покупець міг сам купити.
Ну а по третє, якщо б я була продавцем, я б повернула ще кошти при наявності чека.
Ну ви ж не такі, у нас люди не такі! Європа чекає!!!!
Ответ дляСарафанное радио
не обязан перед вами никто извиняться. не натягивайте свои жизненные принципы на чужие головы.
Міряно-переміряно• 18 июня 2024
Странная автор, может продавцу с поставщиком нужно на связь війти не думали? Все уточнить потом отвечать, а когда получали комплектацію почему не проверили?
Сарафанное радио
• 18 июня 2024
Ответ дляАnnеt
Ну з вами все ясно. До вас би я не повернулась, якщо б ви були продавцем
Ответ дляСарафанное радио
сколько драмы. ещё и Европу приплела.
проблема решена, но ой, ’я жду извинений!’
Кто крайний?• 18 июня 2024
Ответ дляАnnеt
мне подыграть вам в вашей игре, где я воображаемый продавец? хотите в дурку поиграть. я не в настроении что-то. сама, люба, сама.
Та ми бачимо, що ви не в настрої. А відповіли б автору одразу, може і настрій би покращився)
Сарафанное радио
• 18 июня 2024
Ответ дляАnnеt
сколько драмы. ещё и Европу приплела.
З вас би вийшов ’чудовий’ продавець
Natal_ka91• 18 июня 2024
Ответ дляСарафанное радио
Дала сьогодні останній шанс. Написала що столик дуже сподобався. Але марно
Ну може їй незручно, або думає, що ви хочете компенсувати частину вартості товару. Якщо столик хороший, і відсутність цих кріплень дійсно не було критичним, то відпустіть ситуацію, поставте певну занижену оцінку та й все
Сарафанное радио
• 18 июня 2024
Ответ дляАnnеt
500+ продаж на ОЛХ и прекрасный рейтинг. выдыхайте. я хороший продавец.
Киньте ссилку, я вас в чорний список занесу одразу
Сарафанное радио
• 18 июня 2024
Ответ дляNatal_ka91
Ви думаєте я тут хожу і плачу?😂
Просто хотілося б з вами обговорити цю ситуацію. І виявилось, що тут є і прихильники сторони продавця 😉😁
Сарафанное радио
• 18 июня 2024
Ответ дляАnnеt
короче. авторша раззява. проблемы уже нет, но осадочек остался.
😂😂😂 а вам нема шо робити, сидіти в цій темі???? Продаж нема?🥲
julia-678c• 18 июня 2024
Ответ дляАnnеt
последний шанс. тоже мне боженька выискалась
Какая муха вас укусила?
Natal_ka91• 18 июня 2024
Ответ дляСарафанное радио
Ви думаєте я тут хожу і плачу?😂
Не знаю, раз довбете продавця)) якщо що, я на вашій стороні, товар має бути укомплектований, а відсутність чогось має бути вказана у оголошенні. Думаю, продавець боїться що ви захочете часткову компенсацію, та й мовчить. На жаль, продажі і покупки - діло ризиковане і без гарантій часто
Сарафанное радио
• 18 июня 2024
Невже ви не розумієте, що навіть просто вибачитись це в інтересах продавця? Я можу ще повернутись чи порекомендувати знайомим. А так, якщо мене запитають де замовляла столик, то скажу що продавець виявився поганий і не можу його радити. Ось і все