Крию матом страшно• 18 июня 2024
Вы уже оплатила налог на роскошь до 1го июля?
Тобто якщо у вас є квартира, площа якої перевищує 60 квадратних метрів, або будинок у понад 120 квадратів, то ви повинні заповнити декларацію та сплатити податок. Якщо площа квартири більша за 300 метрів квадратних, або будинок понад 500 квадратних метрів, то треба сплатити фіксовану суму 25 тисяч грн.
У багатьох з нас є у власності одне або декілька житла більше 60 квадратів.
Альфасамка• 18 июня 2024
а якщо я у власності мала квартиру лише 6 місяців з 12? То як, я теж ЗОБОВ´ЯЗАНА повний податок?
Обдираловка. Тварини не нажруться
Николай-b526• 18 июня 2024
Ответ дляМашМааш
А где его видно, налог этот?
В моей собственности квартира, но живёт там мама
Что-то вроде метров 75
из реестра прав на нерухоме майно... просто вроде размер определяют местные советы..поэтому на него немного подзабили..но юрики платят аж бегом...
Альфасамка• 18 июня 2024
Ответ дляНиколай-b526
автор вкинув, оскільки самі податківці мають заповнювати податок, присилати листи щастя, а не люди подавати декларації.
Плюс з 1 липня лиш починають розсилати листи і є 2 місяці на оплату, а не оплата до 1 липня.
Гарантую неперелевки• 18 июня 2024
Когда уже будет налог на воздух? Удивительно, что такого нет до сих пор
Альфасамка• 18 июня 2024
Ответ дляГарантую неперелевки
вже є, але для чоловіків
ще до жінок не добрались