Незламна• Изменено 18 июня 2024

Що за новація в Приват24 по комунальних платежах?

Сьогодні о 12 годині оплачувала комуналку. Декілька платежів до сих пір висять на опрацюванні. В деталізації зазначено, що платіж буде проведено протягом декількох днів. Що це? В минулому місяці такого не було...
Слобожаночка• 18 июня 2024
У мене так було з комунальними в Приваті, коли оплачувала квартиру брату (плачу 5 років щомісяця). І от одного разу половина платежів зависла на опрацюцюванні на кілька годин, а потім їх було відхилено. Причина була банальна - звати Олександр, то частина надавачів послуг внесла його ініціали в базу як О.В., а я частина А.В.. Плюс ще прізвище таке, що і та и пишуть коли хочуть. Банк вирішив, що це кілька різних людей. Те, що я плачу комуналку і перераховую організаціям, а не фізичним особам, що платежі 5 років вже - нікого не хвилювало. Дякую, на 3700 хлопчик сказав звірити щоб всюди було однаково до літери написане прізвище і ім´я по батькові прописати у кожному шаблоні повністю. Платежі пройшли. Але проблема в тому, що наступного місяця, незважаючи на те, що поміняла всі шаблони - надавачі послуг знов врізнобій виставили ПІБ - перевірила, виправила... Ще через місяць забула і неперевірила - знов відхилило платежі. Дістали, щомісяця перевіряю і кожного разу, десь одна буква знов не так.

Кудесница_с_пургеном• 19 июня 2024
Ответ дляКнягиня пітьми
Якщо у вас є борг за їх кредиткою, то вони платежі не будуть проводити, плки не погасите.
Це брехня
Orisana• 19 июня 2024
Ответ дляГуляю босоніж
Сейчас началось, недавно?
У меня вот сейчас такие звонки с подтверждением начались: и на компе и с планшета: неудобно жуть. В настройках не нашла, как отключить
Зараз на дієті• 19 июня 2024
Ответ дляДобра всем!
Не страдайте, возвращайтесь
Бегу и волосы назад!