Аноним_1858• 19 июня 2024
Булінг
У класі булінг. Булять мого сина за слабкий характер.
Колись він розказав друзям що його подряпала качка, і він плакав то всі хлопці в дівчата сміялися.
Ще він всього боїться. Насміхаються за некрасиву фігуру, відсутність рельєфу м´язів. Вчителька переговорила у школі з ними у травні. Я думала що школа скінчиться та і все. А вони всі у вайбері насідають на нього або на вулиці на прогулянці
Як вирішити це питання і пояснити одноліткам що це незаконно
Альфасамка• 19 июня 2024
перевести нафіг. Неможливо, ті тварі лиш більше будуть бо він розказує батькам. Мене булили я знаю.
Або взяти ремінь і відгамселити, але прийдеться ше вламати батькам тих дітей бо вони за бубочок впряжуться.
Лепешечка• 19 июня 2024
Ви дитину в нудистську школу відправили чи як? Чому всі знають про його рельєфи?
Дай подивлюся• 19 июня 2024
Автор, не факт, що вийде. Діти жорстокі і часто беруть приклад з сім´ї і Ваші розмови - то мертвому припарка, якщо в родині тих дітей таке відношення є нормою. Ще більше будуть клювати сина,що мамсік, нажаль. Серед усіх знайомих мені випадків булінгу допомогло лише змінити школу +психолог для дитини + делікатна підтримка батьків.
Аноним_1858
• 19 июня 2024
Я його перевела в іншу школу цього року.
В минулій булили не так. А тут спершу нормально, а через місяці 3 почалось.....
І хлопці, і дівчата всі окрім 2 дітей
Lesik_2013• 19 июня 2024
Пишіть заяву в поліцію. Зробіть скріншоти всієї переписки обовязково, скрині номерів телефонів з аватарками, з яких пишуть. Нехай батьки дітей з ними розбираються.
Ми теж мали негативний досвід в школі. Я сказала лише класній керівничці і мамі дівчинки. Булінг припинився, але вчителька на ’килим’ викликала і мою дитину і ту дівчину. А потім ще дозволила тій дівчині стати замстаростою, бо напевне її мама гарно зуби класній керівничці полікувала.
Після цього, у разі булінгу буду лише директору і поліції скаржитися, бо, як показала практика, керівники недієві і заангажовані.
Яичница с беконом• 19 июня 2024
Пока он не наберется смелости и не постоит за себя, не даст отпор, ничего не будет. Для этого повысить самооценку. Записать на секции спорт, карате, бокс. Иначе так и по жизни будет. Помогите ему стать сильнее, улучшить физ форму. Вы же не будете всю жизнь с ним за ручку, а впереди еще и универ.
Дама с заначкой• 19 июня 2024
Мене булили. Це був просто жах.
Не знаю, шо і порадити . Діти- найжорстокіші створіння.
Коли є можливість- перевестись.
Або звернутися до директора, не відвідувати школу
Коли є можливість- перевестись.
Сама вумна тутички• 19 июня 2024
Зміна школи та колективу. Зміна оточення, бажано віддати сина на жорсткий вид спорту, тайський бокс, наприклад. І безмежна підтримка дитини в родині, він не спроста став жертвою булінгу. Аналізуйте причини, можливо з психологом.
Тоскующая• 19 июня 2024
Ответ дляLesik_2013
Поддержу.
Плюс давать ребёнку понять, что вы всегда на его стороне и всегда его защитите. Не раздражаться и не обвинять его в слабости
Ответ дляАноним_1858
І хлопці, і дівчата всі окрім 2 дітей
Потому что не всё решается сменой школы.
Буду писать неприятные вещи.
Во-первых, здоров ли ребенок? Нет ли такой ситуации, что он имеет особенности развития, но Вы предпочитаете ’не вешать ярлыков’, засунуть голову в песок и оставить его без помощи?
Во-вторых, Вы сама не слабое звено? Это всегда отражается на детях
В-третьих, кроме перевода, что Вы делаете, чтобы повысить самооценку ребенка и его статус в жизни?
Буду писать неприятные вещи.
Дама с заначкой• 19 июня 2024
Ответ дляСама вумна тутички
Так, тут Виправі. Навчити дитину битись- і хай повідкру чує дурні башки образчикам.
Аноним_1858
• 19 июня 2024
Ответ дляСама вумна тутички
Він взагалі дуже жалкий....
Всім йому шкода, навіть коли друг проколов палець трохи, мій побачив кров і все. Казав біжи в медпункт.
А з нього як почали насміхатися.
Вдома мені все до слова розповідає.
Колись ходив на карате, казав там боляче розтяжку робити і шкода битися з суперниками бо ще когось покалічить
А з нього як почали насміхатися.
Вдома мені все до слова розповідає.
Дай подивлюся• 19 июня 2024
Ответ дляАноним_1858
І хлопці, і дівчата всі окрім 2 дітей
Ви виховуєте сина сама чи з батьком?
Якби не було, але сину треба вчитися постояти за себе і трошки ’відростити зуби’, бо такі ’звірі’ будуть і далі в житті, нажаль, зустрічатися.
Ну і підвищувати якось авторитет дитини у її власних очах, аби він був впевнений у собі, відчував себе сильним, цікавим, так би мовити.
У будь якому колективі одразу зчитують таких слабачків і будуть ті, хто заклюють.
Треба по-трошки перетворювати сина на того, з ким будуть хотіти подружитися, а не затуркати.
Сама вумна тутички• 19 июня 2024
Ответ дляДама с заначкой
Ви знаєте, у мене син має психічні розлади, що робило б в шкільні роки його життя нестерпним. Але він з 4 років також займався карате. Це дуже допомогло йому, повірте.
Аноним_1858
• 19 июня 2024
Ответ дляДай подивлюся
Ви виховуєте сина сама чи з батьком?
З батьком
Яичница с беконом• 19 июня 2024
Ответ дляАноним_1858
Він взагалі дуже жалкий....
А з нього як почали насміхатися.
Вдома мені все до слова розповідає.
А з нього як почали насміхатися.
Вдома мені все до слова розповідає.
Хто з вас такий, чоловік чи ви? Потрібна робота з психологом, бо все життя буде так, слабкість в усьому. Як ви себе з ним ведете з малих років? Побив коліно біжали сюсюкались дули на колінку чи більш спокійно та зважено?
Дама с заначкой• 19 июня 2024
Ответ дляСама вумна тутички
Я вірю.Але я б реально повідкручувала б голови тим, хто мене ображав в школі.
Тим паче, дітям за то нічого не буде
Альфасамка• 19 июня 2024
Ответ дляДама с заначкой
брєд. Дитина якшо менша і якшо одна то техніка не допоможе. Лише револьвер може зрівняти дітей
перестріляти тих тварей
Дай подивлюся• 19 июня 2024
Ответ дляАноним_1858
З батьком
Це чудово!
Нехай тато прикладає більше зусиль для ’хлопчачого’ виховання: спорт обов´язково, якісь спільні хоббі, більше часу разом, проводити розмови, хвалити частіше, аби син відчував підтримку і міцне плече батька і бачив перед собою приклад, звичайно.
Аноним_1858
• 19 июня 2024
Ответ дляЯичница с беконом
Я не така зовсім, чоловік теж нормальний, строгі обоє. За себе постоїмо.
Він з дитинства дуже боїться крові, я вела себе спокійно та зважено якщо десь забився. Заспокоювала, говорила все добре.
Не гоню• 19 июня 2024
Що таке булінг знаю з власного досвіду. Але і батьки в нас були тероничні, боялась будь що розповідати(( Тому в місцевій школі навчалась до 9класу з постійними насмішками, і лише коли закінчила її і перейшла в районну той жах скінчився. Це великий мінус батькам, що не вникали і не допомагали, мені часто в школу не хотілось. Але ні, цього всього ніхто не бачив і ти йшов у школу вірніше ад....
Тому, мама, зробіть ВСЕ для своєї дитини, щоб вони жила в спокої!
Як мінімум змінити школу, якщо ви з села, переведіть в район, не можете возити кожен день - є інтернати, де діти живуть по буднях, а на вихідних дітей забирають.
Обов’язково спорт з толковим тренером-наставником!
Дама с заначкой• 19 июня 2024
Ответ дляАльфасамка
перестріляти тих тварей
Хм.🤔
Підтримую на 100%.
Сама вумна тутички• 19 июня 2024
Ответ дляДама с заначкой
Тим паче, дітям за то нічого не буде
Так, я така сама. І що саме цікаве, після того як він ’сильно образив’ тих, хто його образив, вони стали майже друзями. Сильні руки і ноги, вочевидь, найбільше сприяють теплим відносинам у дитячих хлоп´ячих колективах.
Мао_Мяо• 19 июня 2024
Ответ дляАльфасамка
перестріляти тих тварей
Знов гаджет у санітара вкрала?
Сама вумна тутички• 19 июня 2024
Ответ дляАноним_1858
Ви водили дитину до спеціалістів?
Аноним_1858
• 19 июня 2024
Ответ дляАльфасамка
перестріляти тих тварей
Він далеко не найменший у класі на зріст і на вагу особливо.
Один хлопчик там трохи вищий, але як пушинка. То він може за себе постояти, колись з нього знущався інший, так той побив його і перестав назавжди
Я кажу що і йому так треба вміти за себе постояти
Альфасамка• 19 июня 2024
Ответ дляАноним_1858
забудьте ті стояння. Школа це зона (працюють тюремні правила) і не треба силою там себе мучити. Змінити нафіг. Або взагалі не ходити, нафіг та освіта такими жертвами.
Яичница с беконом• 19 июня 2024
Ответ дляАноним_1858
Треба нарощувати йому броню. Він сказав що боляче розтяжка але треба пояснювати, що це зробить тебе сильнішим, вольовим, а ви мабуть «ой, ну тоді не треба, жалко».Пояснюйте, що життя вцілому жорстоке, що він має бути воїном і як виросте захищати маму та дружину. На спорт веліть все одно, крапля за краплею він навчиться бути сильніше. Тренера найдіть такого, щоб знайшов підхід до нього, щоб була зацікавленість. Батько може бути і суровий, але нічого не робити, як він спілкується з сином, що пояснює?