З бісиками• 19 июня 2024

Клімат Варшава / Київ поділіться будь ласка відгуками

на яке місто схожа Варшава? На заході нашої країни не була, тому не зрівнюйте з тими регіонами)) мені найзрозуміліше буде порівняння з центром України

Найбільше цікавлять сонячність і погода взимку))
Бодіпозітівна• 19 июня 2024
Похмуро і постійно перепали від снігопаду до дощу.

Слава Українi• 19 июня 2024
пол года почти нет солнца, летом нормально, жара несколько дней за лето. Зимой нет сильных морозов. Лично мне не нравится что солнца нет долго.
Партизанка• 19 июня 2024
Місто не сподобалося взагалі.
Такого бруду і сифу я давно не бачила .
Нога на ногу• 19 июня 2024
Дуде классно, але важливо же самое жити, бо багато жаліються, що взимку топлять вугіллям і смог стоїть
Ми жили на вулиці Коханєвського, це окраїна. Повітря, як в санаторії прямий автобус до центру міста, зелений район, дуже все сподобалось