Я такая наивная• Изменено 19 июня 2024

Де купити спортивний костюм на фізкультуру недорого?

Дитині в перший клас. Треба кофту на замочку, щоб легше було вдягати-знімати.
Де недорогі подивитися? Чи є сенс взяти дорожчий Найк/Адідас?
Бачила недорого лише Lefties, замовити або тут з наявності купити. Як вони, не одноразові, може хто купляв?
Хропочка з гривкою• 19 июня 2024
Собі, дитині, який клас?
автор Я такая наивная • 19 июня 2024
Ответ дляХропочка з гривкою
Собі, дитині, який клас?
Дитині звісно)
В перший клас
12 галюцинаций• 19 июня 2024
Якщо приватна школа, беріть дорогий , а в звичайній гублять часто штани. Ми брали найпростіший з бавовни українського бренду, в школі і залишали. А так дивіться фінансові можливості
Робот Вертер• 19 июня 2024
Купіть краще Primark - класна якість за нормальну ціну.

Лефтіш - рідкісне ’Г’, скатається, розтягнеться за раз. Туди ж і Сінсей.
данка• 19 июня 2024
В мене новий є
Десь 122-128, швидше 122, бо брали в 1 кл, не носили
Напишіть мені. Зможу фото скину. Об´яв про продаж не створювала
Задолбулька• 19 июня 2024
Я в школу не веду, нехай буде онлайн
З тими повітряними тривогами, та і взагалі в школах небезпечно
Вони ж по школах бʼють
автор Я такая наивная • 19 июня 2024
Ответ для12 галюцинаций
Та недорогий шукаю. Хтозна як буде з ним, може теж загубить або в плямах точно буде)
автор Я такая наивная • 19 июня 2024
Ответ дляЗадолбулька
Я в школу не веду, нехай буде онлайн
Вони ж по школах бʼють
Я хочу до вересня переїхати в інше місто, вже в процесі. В моєму почали бити кожного тижня + через день то шахед, то ще якась дурня.
А підкажіть онлайн яку школу обрали? Ми, наприклад , подали заяву в одну школу, якщо будемо онлайн, то це треба їм повідомляти якось? Як все це має виглядати?
12 галюцинаций• 19 июня 2024
Ответ дляЯ такая наивная
Тоді аби до тіла приємний, щоб не дуже жалко. Діти ростуть. А ось кроси й кеди то брали хороші
автор Я такая наивная • 19 июня 2024
Ответ дляРобот Вертер

А Прімарк де знайти?
Білизна в нас є Прімарк, я купляла. А костюми спортивні не зустрічала, пошукаю на олх-ах
12 галюцинаций• 19 июня 2024
Ответ дляЯ такая наивная
Якщо в іншій будете, то півідомте дирекцію до вересня. Хвалять Атсосферну.
автор Я такая наивная • 19 июня 2024
Ответ для12 галюцинаций
Кросівки Скечерс дивлюсь, у другої дитини є, вони подобаються бо легкі і зручно взувати. А мені подобається що можна в крайньому випадку в пралку закинути 🤭
Хропочка з гривкою• 19 июня 2024
Ответ дляЯ такая наивная
Дитині звісно)
В перший клас
Діти можуть і губити. Якщо на ринку глянути, що там по цінам зараз, колись до війни були угорські костюмчики непогані, натуральні, не «катаються», на молнії. Також тут в продавалці можна пошукати. По брендах h&m гляньте, може б/у в гарному стані, тут в продавалці, але ціни можуть бути високі. Угорські мені сподобалися. Але фірму не пам’ятаю. Також колись турецьку брала на подарунок, breeze здається, теж непогано. Дуже крутий типу адідас, найк, я б не брала, і дорого, і можна загубити.
Робот Вертер• 19 июня 2024
Ответ дляЯ такая наивная
А Прімарк де знайти?
Я замовляла через посередника.
А взагалі то я заздалегідь на сезон замовляю на розпродажі (або Резервед - найбільше якість дит одягу подобається, або Джордж, або Прімарк) і не беру комплектами, а окремо штани, окремо худі.
Краля-Галя• 19 июня 2024
Zeus подивіться