Маргарита и Мастер• Изменено сегодня в 04:45
Бабуся хоче закривати вікна
Забрала бабусю з окупованих в 2014 році.
Деякий час жила з нами, потім я зняла їй квартиру неподалік.
Пізніше ми переїхали в Київ, а бабусі дозволили жити в нашій квартирі.
Чоловік кожні вихідні приїжджає в наше місто по роботі і зупиняється в нашій квартирі.
У бабусі зʼявилася якась «ідея фікс» з вікнами. Їй заважають протяги.
При цьому в квартирі досить тепло 24-25 градусів батареї прямо гарячі.
Доходить до того, що вдирається вночі до нашої кімнати закривати вікна.
Ось тільки посварилися із нею, що з-під дверей тягне.
Поклали ковдру на підлогу. У мене вікно на мікро-провітрювання відкрите. В інших кімнатах все закрито, ну можливо якийсь протяг невеличкий є, але класичного сквозняку не має.
Вдень в решті кімнат не можна відкривати вікна. Одразу демонстративно одягає пальто і шапку.
В побуті справляється, активна. З грошима акуратна, в квартирі більш-менш порядок, ну з поправкою на те, що це літня людина все ж таки.
Мене лякають такі загони із вікнами. Не знаю як бути
Маргарита и Мастер
• сегодня в 05:38
Ответ дляНа пів ставки
Почему? Есть с прорезями посередине . Или у вас дверь « на себя» открывается?
Від себе.
Зараз розберусь в темі, дякую.
Я думала, що це здебільшого на вікна навішується щоб не дуло
Але впевнена, що отієї штуки , що ви першу скинули будет достатньо
Зараз розберусь в темі, дякую.
На пів ставки• сегодня в 05:42
Вот такая под двери еще есть. Просто подкладывать, если беритесь, что первая модель будет мешать открытию двери.
Маргарита и Мастер
• сегодня в 05:45
Ответ дляНа пів ставки
Перша здається зручнішою. Її обрізати можна
Анонимус Я• сегодня в 05:51
Ответ дляДон Пэдро
А навіщо взимку відчинені вікна? Провітрили 15 хв і достатньо. Я теж не розумію оцих мікропровітрювань. Толку мало, а літній людині клопіт. Ваша бабуся, значить, колись мала проблему з тим, що їй щось там десь ’надуло’ По факту це рідко коли можливо, але старших людей переконати в цьому неможливо. А вам вихід - нормально провітрювати і не бавитися з мікропровітрюванням. Чи ви там задихаєтеся?
Не представляю как можно жить с закрытыми окнами
Lor111etta• сегодня в 06:00
Ответ дляМаргарита и Мастер
Можливо у неї порушена терморегуляція, відчуває наче протяг по полу.
Я це протяг могла б відчути хіба що якби лягла на підлогу під дверями.
Бабуся спить на високому дивані
Не розумію як вона могла вловити рух повітря
Бабуся спить на високому дивані
З роками тіло чує.
Я тепер ,п*ючи ранкову каву,чую,як тягне мені з вікна.
Плечима,поясницею.
І одразу там холод.
Хоча в цій столовій я сиділа 20 років. І вікна капітально оброблені.
І ззаді ще батарея.
Так само і голова чує холод.
Роки,автор,роки ...(
Плечима,поясницею.
І одразу там холод.
І ззаді ще батарея.
Так само і голова чує холод.
Роки,автор,роки ...(
Банка з медом• сегодня в 06:11
Ответ дляАнонимус Я
Каждому своё. Я тут в других темах писала нюансы, почему классический брак категорически не для меня (с проживанием), но вот про этот пункт забыла. Даже в гостевом браке когда муж ко мне приходил, ему было всё время душно, аж красный был моментами. А мне всегда холодно, я зимой никогда не проветриваю, если в квартире меньше +24. Ругались постоянно и решили, что спать будет каждый у себя дома. Люди разные, я терпеть не могу холод.
ПриснитсяЖЕ• сегодня в 06:40
Ответ дляМаргарита и Мастер
В кімнаті велика батарея.
Щось відремонтували в підвалі і дуже спекотно стало в квартирі.
Я в своїй кімнаті, двері зачинені. Я ж не відкриваю вікно в кухні чи в кімнаті де спить бабуся.
Відкрила у своїй.
Мені так комфортно.
Коли жарко, я сплю тривожно.
Коли трохи прохолодно і я вкрита ковдрою - це приємно.
Відкрила у своїй.
Мені так комфортно.
Коли жарко, я сплю тривожно.
У нас так свекр спит . А у меня на утро миозит, шею протягивает. Так я не бабушка , мне 30. Ещё и ребенка застудили , лечили в стационаре. Перестала ездить вообще.
Анонимба• сегодня в 06:41
Поставте замок на двері до вашої кімнати і спіть спокійно вночі. Я теж не уявляю життя з закритими вікнами, мені стає дурно і не вистачає повітря.
Ананомчикус• сегодня в 06:54
Ответ дляДон Пэдро
Мікропровітрювання нк ррбить прохолоду в кімнаті. Ваші аргументи такі ж слабкі, як і бабусині. Просто 15-20 хв нориально провітрюйте квартиру. Бабуся, якщо хоче, може посидіти в пальто та шапці.
Робить прохолоду.
СкокоМнеДадите• сегодня в 07:09
Ответ дляМаргарита и Мастер
В кімнаті велика батарея.
Відкрила у своїй.
Мені так комфортно.
Коли жарко, я сплю тривожно.
Відкрила у своїй.
Мені так комфортно.
Коли жарко, я сплю тривожно.
Поставте термоголівку з регулятором на батарею. Колись я любила все відкрити, провітрювати, що повітря гуляло, і бачили люди, які боялися протягів. Потім почала сама на них реагувати, як протягне шию, і мучишся. Може щось болить у бабусі, списує на протяг, або дійсно десь тягне. Може спробувати ліжко пересунути
Хи хи, ну ну• сегодня в 07:20
Ответ дляМаргарита и Мастер
Вона 5 років жила з нами і не було із вікнами приколів.
Ми не живемо разом.
Квартира стоїть пуста.
Якось нелогічно знімати при наявності житла.
І бабусі все знайомо в будинку.
Є подруга в підʼїзді
Ми кота їй залишили, щоб було не сумно.
Все налагоджено
Ну який зйом 🙈
Ми не живемо разом.
Квартира стоїть пуста.
І бабусі все знайомо в будинку.
Є подруга в підʼїзді
Ми кота їй залишили, щоб було не сумно.
Все налагоджено
Ну який зйом 🙈
Сколько Вам лет, что вы никогда не интересовались возрастными изменениями?
Хи хи, ну ну• сегодня в 07:22
Ответ дляМаргарита и Мастер
В кімнаті велика батарея.
Відкрила у своїй.
Мені так комфортно.
Коли жарко, я сплю тривожно.
Відкрила у своїй.
Мені так комфортно.
Коли жарко, я сплю тривожно.
У стариков меняется теплообмен.
ОдинРазНадетое• сегодня в 07:28
Ответ дляМаргарита и Мастер
Я не хочу спати із закритими вікнами.
Вона не хоче з відкритими - ок. Їй ніхто їх не відкриває вночі
Я не хочу із закритими.
Мені важливо, щоб було свіже повітря. Окрім того, я проти щоб в мою кімнату хтось заходив контролювати мій простір, особливо коли я сплю.
Вона так само заходила і до чоловіка. Чоловік теж сварився із нею.
А йому зранку на роботу
Я не хочу із закритими.
А йому зранку на роботу
То нехай живе з закритими вікнами, а ви свою кімнату закривайте на замок, коли приїжджаєте з ночівлею, щоб не вривалася посеред ночі
Маргарита и Мастер
• сегодня в 07:37
Ответ дляНепереможна
Вы же в Киеве, Вам на неё муж ябедничает?
Що означає «ябіднічачаєт»
Ябіднічаєт вам сусід по парті вашої дитини про те, що вона не вивчила уроки.
Бо сусіда це ніяким боком не стосується.
А тут стосується безпосередньо інтересів чоловіка : «Поговори з бабусею»
Маргарита и Мастер
• сегодня в 07:37
Ответ дляПриснитсяЖЕ
Ви в одній кімнаті зі свекром спите?
Маргарита и Мастер
• сегодня в 07:38
Ответ дляХи хи, ну ну
У стариков меняется теплообмен.
Я розумію.
В квартирі дійсно тепло і навіть спекотно.
У бабусі тепла ковдра і теплий халат.
Можна вдіти шкарпетки
У бабусі тепла ковдра і теплий халат.
Можна вдіти шкарпетки
Маргарита и Мастер
• сегодня в 07:39
Ответ дляОдинРазНадетое
Буде стукати
Омлетик• сегодня в 07:40
Настирні думки, те що вона заходить в кімнату вночі і тд. Це можуть бути перші дзвіночки деменції.
Я би до лікаря зводила
Маргарита и Мастер
• сегодня в 07:40
Ответ дляАнонимба
Є обмежувач, вона стукає в двері
Маргарита и Мастер
• сегодня в 07:42
Ответ дляБанка з медом
В квартирі 25 і більше.
У мене 24 , бо вікно
Маргарита и Мастер
• сегодня в 07:43
Ответ дляПриснитсяЖЕ
Це нереально переохолодитися і застудитися, якщо в квартирі 20-25 градусів.
Хіба що у вас дитина спала на голій підлозі
Маргарита и Мастер
• сегодня в 07:45
Ответ дляОмлетик
Я би до лікаря зводила
Я говорила про це і пропонувала консультації із неврологом.
Ображається. Говорить, що це мені потрібен лікар
Маргарита и Мастер
• сегодня в 07:45
Ответ дляОмлетик
Я би до лікаря зводила
Колись прописували їй есциталопрам від тривожного розладу.
Але пила як зря і кинула
Пушка заряджена• сегодня в 07:46
Ответ дляМаргарита и Мастер
Я б розумію, якщо в потязі надуло б.
Але ж це не потяг.
Рух повітря ледь помітний.
І загальну температуру в квартирі мікро суттєво не зменшить
Але ж це не потяг.
Рух повітря ледь помітний.
Автор, пожилого человека нельзя понять. Только принять и простить.
Неужели для вас так критичны эти окна? Пойдите ей на встречу в такой мелочи. Сколько лет той бабушке осталось жить рядом с вами?
Маргарита и Мастер
• сегодня в 07:52
Ответ дляПушка заряджена
Так, критичні.
Мені критичні мій чоловік, котрий живе на два міста і утримує бабусю, допомагає їй у побуті раз на тиждень, заробляє кошти на комфортне життя для всіх нас, оплачує мамі приватний заклад для людей із фізичними вадами.
В квартирі , де бабуся, він ночує 2 ночі на тиждень. І зранку має бути виспаний і ефективний на роботі.
А надвечір йому ще за кермо на Київ їхати.
Як на мене це не «мєлочі»
Ми дорослі в цьому випадку, ми утримуємо і піклуємося.
Наш комфорт в приорітеті.
Якщо таке кріпке бажання чудити, то нехай спить в пальто і шапці. Це звісно дивно при 25 градусах в кімнаті , але я б не сварилася.
Як на мене це не «мєлочі»
Наш комфорт в приорітеті.
Омлетик• сегодня в 07:54
Ответ дляМаргарита и Мастер
Записуєте самі. Її ставите перед фактом і йдете з нею. Воно спочатку так і починається, наче портиться характер.
Від деменції ліків немає, але її можна відтягнути , повірте, це треба більше вам. Бо це дуже важко …
Омлетик• сегодня в 07:56
Ответ дляМаргарита и Мастер
Так, критичні.
Як на мене це не «мєлочі»
Наш комфорт в приорітеті.
Як на мене це не «мєлочі»
Наш комфорт в приорітеті.
А бабуся ваша, мамі теж вашій оплачує все чоловік?
Бабуся чия це мама? Де її діти?
Маргарита и Мастер
• сегодня в 08:00
Ответ дляОмлетик
Вона лягає періодично на госпіталізацію в кардіологію.
Раз на пів року.
Там повне обстеження.
Поговорю з лікарем , щоб там призначили.
Була мова про тривожний розлад минулого разу
Раз на пів року.
Там повне обстеження.
Маргарита и Мастер
• сегодня в 08:00
Ответ дляОмлетик
Бабуся чия це мама? Де її діти?
Мама моя, у мами наслідки раку мозку.
Всі всім оплачують .
Я теж працюю, якщо для вас це здається важливим
Утримувати 2 дорослих , один з котрих літній, а других - тяжкохворий це недешево і непросто
Всі всім оплачують .