Лепетун• 19 июня 2024

Сильно потею

Я очень сильно потею когда иду где то полчаса. До 10 минут ещё нормально а под конец получаса все льется с меня с лоба с шеи, головы , спина.

Чем можно помазать.

Думал пастой теймурова но на лрбе шеи будет видно белый же он.
АБВГДейка• 19 июня 2024
Краще, носить з собою салфетки. Обмаститись вся, пастою?

автор Лепетун • 19 июня 2024
Ответ дляАБВГДейка
Не вариант прям течет с меня, вытру через минуту опять
АБВГДейка• 19 июня 2024
Ответ дляЛепетун
Так, нема крему чи пасти, щоб зупинили потовиділення. Це, гормональне, мабуть, у вас.
Робот Вертер• 19 июня 2024
До жопы все...я такая же..немного драй драй помогает,но на 2 дня,и кожу пережигает
Перша скрипка• 19 июня 2024
Та сама фігня. Вся мокра як хлющ, спеку взагалі не переношу. Є зайва вага, але не фундаментально. Гормональні проблеми також в наявності. Вже змирилась, не ношу одяг на якому сильно видно мокрі сліди.
Кастрюлька• 19 июня 2024
Скільки Вам років? І чи є зайва вага ? В мене після 45 почалась така сама проблема ( до цього була мерзлячкою. Думаю справа в гормонах ( естроген знижується ) і зайвій вазі у мене
Пишу, не читаю• 19 июня 2024
Я все життя така. Всі люди,як люди,а я мокра
Попельшка• 19 июня 2024
Танцепесенная• 19 июня 2024
Ответ дляПопельшка
фото
Ага особливо коли всім нормально, а з тебе тече. Особливо в холодну пору року, коли пройдешся в заходиш в метро. А це виявляється правильно організм працює .