Ms. При теле• 20 июня 2024
а давно комісія в приваті за поповнення карти через термінал?
вже сто років не поповнювала
вирішила поповнити свою універсальну голд через термінал привату , бо використала кредитні кошти
як можна поповнити без комісії
Мост_Устал• 20 июня 2024
Якщо саму карту в термінал вставляється, то без комісії, якщо через іншу або через номер телефону то з комісією
Чарівне зіллячко• 20 июня 2024
В мене картка голод, знімають щомісяця 20 грн за її обслуговування. В знайомих теж голод і нічого не знімають. Думаю що там бардак росте.
Аноним_• 20 июня 2024
Ответ дляМост_Устал
З якого часу? Завжди поповнюю свою віртуалку, комісії не має.
Мост_Устал• 20 июня 2024
Ответ дляАноним_
2 тижні назад так було
Веселуха Муха• 20 июня 2024
Ответ дляЧарівне зіллячко
Знайомі щось не договорюють, 20 грн за обслуговування списується обов´язково, якщо карта голд. Але якщо у вас наприклад зп голд і кредитна голд, то списують 20 грн лише з однієї, це як абонплата за участь у клубі голд, можливо ваші знайомі просто цього не помітили.
Марічка• 20 июня 2024
Ответ дляЧарівне зіллячко
То в них напевно стара картка. В мене зі старої голд нічого не знімали. Потім запропонували поміняти на нову і почали знімати з нової голд. Поміняла голд на синю.
Капитанша• 20 июня 2024
Ответ дляВеселуха Муха
В мене картка Голд багато років. Дійсно, колись прийшло смс, що буде знімати за обслуговування. А потім, приходе смс, що мені не буде нараховуватись комісія за обслуговування. Дійсно, не знімають. Можливо, це від терміну дії картки залежить.
КарамбОлька• 20 июня 2024
Ответ дляЧарівне зіллячко
Це не бардак. Був час коли ті голд давали з нульовим обслуговуванням. Тому є такі, а є за 20грн. Я закрыла, та відкрила звичайну Універсальну. Раніше голд виручала, що моглп зайти без черги. Зараз у кожного другого голд. То нащо вона потрібна?
Українська зірочка• 20 июня 2024
Карта голд, всегда при пополнении берут комиссию, при переводе с карты на карту берут комиссию (между своими картами), за обслуживание не снимают.
КарамбОлька• 20 июня 2024
Ответ дляРозбещена цяточка
А які привілеї у голд, окрім -20 гривен
Вже немає. Раніше без черги менеджер забирав.
Розбещена цяточка• 20 июня 2024
Ответ дляКарамбОлька
Дякую
Українська зірочка• 20 июня 2024
Ответ дляКарамбОлька
Это было лет 20-ть назад.
КарамбОлька• 20 июня 2024
Ответ дляУкраїнська зірочка
Это было лет 20-ть назад.
Та ні, в нас ще років 5-7 назад працювало.
Українська зірочка• 20 июня 2024
Ответ дляКарамбОлька
Ну не знаю, они всем поголовно стали выдавать голд карты давно. Не следила, но вопрос внеочередного обслуживания не актуален очень давно.
Чарівне зіллячко• 20 июня 2024
Ответ дляВеселуха Муха
Вони активно переманюють на банк моно. А я вже до привату звикла, тому поки вагаюся.
Веселуха Муха• 20 июня 2024
Ответ дляЧарівне зіллячко
В мене є і моно і приват, кожен по своєму зручний, але комуналку все одно мені зручніше платити через приват, та і кредити в оплату частинами в приваті краще брати, вони розбивають на більшу кількість платежів, а я користуюся постійно.
Диверсификация• 20 июня 2024
Ответ дляРозбещена цяточка
А які привілеї у голд, окрім -20 гривен
Ніяких
Аноним_• 20 июня 2024
Ответ дляМост_Устал
2 тижні назад так було
Глянула в приват24 - поповнювалася 14.06 віртуалку, комісії не має
Ms. При теле
• 20 июня 2024
Ответ дляМост_Устал
клас вводила пін кол не приймало, хоча пін код правильний
поповнила через номер
от сволоти
поповнила через номер
от сволоти
Ms. При теле
• 20 июня 2024
Ответ дляРозбещена цяточка
А які привілеї у голд, окрім -20 гривен
ніяких, треба змінити на звичайні