Дрібка щастя• 20 июня 2024
Люди с низким уровнем активности, как вам живется?
Есть у меня пару подруг-енерджайзеров, завидую им по доброму. Легкие на подъем, все дела делают быстро, везде успевают еще кучу свободного времени имеют. А я по жизни как сонная муха. Просыпаюсь часто уже в разбитом состоянии, для раскачки пару часов с утра надо полюбому. Сегодня просто не смогла пойти в спортзал на 10 (((
Где брать жизненную енергию?
100%• 20 июня 2024
Ответ дляМоя улюблена страшко
Певно я погарячкувала. Дійсно є люди з низьким рівнем енергії. Тільки чого воно так не знаю
В мене чоловік енерджайзер. А я з низьким рівнем життєвої енергії. Він постійно мене підкалує, що я повільна як черепаха))
Але що я можу вдіяти?
Моя улюблена страшко• 20 июня 2024
Ответ для100%
Але що я можу вдіяти?
Знайти чоловіка енерджайзера, ви вже зробили що мали)))
100%• 20 июня 2024
Ответ дляМоя улюблена страшко
Та він сам мене знайшов))
Не худа ні разу• 20 июня 2024
Ответ дляАмелі на мілені
Які?не пам´ятаєте?
Там не одні були. Назв вже не пам´ятаю, було рік тому