КонхфЭдкаТузик• 20 июня 2024
Що почитати про абьюз?
Є колега абьюзер, з яким мушу контактувати покищо. Заблокувати не виходить. Вперше зустріла людину, яка вміє так тонко та свідомо, спеціально все в інших обезцінювати та тиснути на самооційнку, особливо у жінок. Робить підлості з усмішкою. Якесь відчуття людяності, емпатії чи доброти до інших людей відсутнє, тільки рахуються з сильнішими за себе. Таке враження, зі всіма хоче самоствердитись і показати свою силу, хоча зовнішньо грає роль такого дружелюбного, благородного, про духовність розповідає...вовк в овечій шкурі. І найгірше, що у професії топовий спеціаліст, тому ще й може нашкодити у майбутньому, бо мстивий.
Ігнорувати його маніпуляції психологічні важко...але наразі це єдиний варіант який бачу...
Порадьте що почитати, чи відео...як з ними себе вести, щоб не було прямого конфлікту і і себе не дати прогнути.
бибизяна• 20 июня 2024
А взагалі посмішку вдягнули й про себе ’а пісюн то малий’. В реально ж малий
КонхфЭдкаТузик
• 20 июня 2024
Ответ длябибизяна
Може то не аб´юз, а газлайтінг на роботі
З того що читала саме абьюз. Його друга колишня дружина так і назаває його. У нас з ним давнє знайомство, це не лише робота.
КонхфЭдкаТузик
• 20 июня 2024
Ответ длябибизяна
Цього я не знаю) Він харизматичний і користується цим.
Малая еще та• 20 июня 2024
То нарцисична істота. Його потрібно обманювати. І давати наживку. Типу зробити вигляд, що ви його хвалите. Вони на лестощі завжди ведуться. Якщо може нашкодити і мстиве, а вони завжди мстиві і самовпевнені, то відкрито не конфліктуйте. Вони дуже люблять робити щось на тиху, а на людях виглядати добродіями. З такими людьми відстоювати кордони і не вволікатися у їх пастки і ігри. Це важко. Якщо це робота, то важко стати для цієї людини зовсім некорисною.
КонхфЭдкаТузик
• 20 июня 2024
Ответ дляМалая еще та
Тааак. На лестощі ведеться. Він і до мене був дуже привітний всі роки, бо я дивилась на нього як на Бога, бо по професії крутий і здавався такою прекрасною людиною. А при ближчому спілкуванні прозріла від того яка там агресія під усмішкою.
бибизяна• 20 июня 2024
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
То ви харизматичних не бачили, мабуть. Які без приниження інших беруть
бибизяна• 20 июня 2024
Радійте, що не ваш хлопець. Такий куні зробить, тільки роздвинувши паличками й коли все ідеально
КонхфЭдкаТузик
• 20 июня 2024
Ответ длябибизяна
Так він не принижував раніше)) і головне він так ’принижує’ що спочатку не зрозуміло що це було. Тисне на самооцінку, у нього до всіх жінок, особливо старше 30-ти якесь обезцінююче ставлення.
На людях він дуже милий, хороший, допомагає. А поза очі...
КонхфЭдкаТузик
• 20 июня 2024
Ответ длябибизяна
Пишу каліграфічно• 20 июня 2024
Научиться отстаивать себя,не мямлить и с первого дня не разрешать садиться на шею
бибизяна• 20 июня 2024
Отаке молоде самозакохане на мене звернуло увагу на роботі (я не альо, за 40, повна, але харизма трохи), тьфу. Старається бути профі
Огірок та Помідорчик• 20 июня 2024
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
А можете навести приклад, як він тисне на самооцінку жінок і обезцінює?