Зайченя• Изменено 21 июня 2024
Допоможіть зробити правильний вибір в орендовану квартиру. Кухня- 80000 грн
Є варіант зробити в віярі 80000 грн
Замовити на сайті Готову кухню від виробника ВІП Мастер за 41000 грн
Я наче хочу зробити гарну потолку, як для себе , але мене зупиняє що ніхто не буде шкодувати
Так само маю проблему і з іншим.. Мені треба облаштувати кімнати (шукати готове чи на замовлення)
Ці що працюють з Віяром беруть 45% від рахунку віяру і роблять під ключ
Всього дня облаштування квартири з віяру мені потрібно 250000 грн (зараз там голі стіни)
Синди Кроуфорд• 21 июня 2024
Ответ дляНагайна
Якщо обирати шафи стандартних розмірів, то вартість буде дешевша...але можна власні розміри задати чи навіть власну конструкцію (мені робили на замовлення навісну шафу під мийку) - спишеться з вами оператор і можна все обсудити
а по ванній підкажіть, будь ласка, що за виробник столешні з умивальником та ящику? Дякую!
Нагайна• 21 июня 2024
Ответ дляСинди Кроуфорд
Стільниця даю скрін виробника, вона мені в 10тис обійшлась... А шафу по Інд розмірах робив vip-master, вона десь 5тис коштувала - все робилось рік назад...а кухні по 40-50тис рік назад
МаксХмара• 21 июня 2024
Автор, я така ж притрушена. Мені дуже хочеться зробити в квартиру під оренду все якісне ’як для себе’. Але треба включати парашют. За 80000 грн ні і ще раз ні. І я вам вже писала про кронас, там можна набагато дешевше зробити ніж на віярі, і скани еггеровського дсп прикладала в іншій вашій темі. Чого вас на той віяр тягне? Можна вкластися в 40000 грн. І це теж доволі немала вартість кухні. Поставьте собі ціль не вийти з цього бюджету.
Синди Кроуфорд• 21 июня 2024
Ответ дляНагайна
Велике дякую! 😘🌸