Котомафия• 21 июня 2024

А вы заметили закордоном в семейной паре

Муж/жена
Если наши - то женщина выглядит ухоженно, а мужчина так себе)
А если иностранцы то наоборот, муж следит за собой а женщина чаще всего нет
С чем это связано? Мужчин больше чем женщин?
КАПСЛОЧНИЦА• 21 июня 2024
Ответ дляВсе знаю від і до
Заметила, но не за границей, а у нас. Шла в 22 году по площади в Харькове, людей аж никого, кроме кучки людей, фотографирующихся на фоне разбитых зданий, сразу видно, что иностранцы, стильные , хорошо одетые мужики и стремные тетки. Подошла ближе, реально французы.
Все, как в природе) самцы яркие, самочки серенькие)

lilu1990• 21 июня 2024
Нормально жінки за кордоном виглядають

Є багато красунь. Це міф що наші найпрекрасніші
Vitamina1407• 21 июня 2024
Зато європейки тільки народжуються і вже знають яка б коса крива не була б,а заміж візьмуть тільки так. Або й обирати буде серед претендентів. А наші сидять з тюнінгом або доглянуті і ніхто й квітку не подарує.
Удальонка• 21 июня 2024
Ответ дляVitamina1407
Это точно, здесь женщина может быть жирной, с пирсингом в носу и бровях, с немытой головой, а спрос все равно есть)
Больше мужиков
Барбітта• 21 июня 2024
Ответ дляВакцениро Вона
Є таке враження. Я в Італії. Не Мілан, звичайно, але багатий регіон. Чоловіків гарних багато. Особливо дорого одягнений, спортивних, з ідеальними стрижками. Італійки теж є гарні, але менше. Може бути часто банально оберти лак і брудні біла кросівки/кеди це просто маст хев для будь-якого статусу і доходу. Дружина нашого власника квартири сміється, що вона як обслуговуючий персонал при ньому виглядає. Але це трошки і правда. Він завжди в дорогих костюмах, краватка щодня. Навіть дома. Дороге шкіряне взуття. Франт. Вона сама сама звичайна. Не скажеш зовсім по ній, що чоловік майже мільйонер. Але він грошей їй і не дає на себе((
Що і доводить, що оцей супер догляд за собою у чоловіків і тестостерон обернено пропорційні.
Первоклашка Я• 21 июня 2024
Ответ дляжар-птица Нюра
ухоженности наших не заметила ,больше неуместность...на детском празднике в 10 утра в наряде
Кто вы такая что будете рассуждать что у естно а что нет
Vitamina1407• 21 июня 2024
Мені чомусь дуже подобаються жінки ,дівчата із азіатською зовнішністю. Для мене вони красуні. Така суміш Європи і Азії. Інші раси так собі.
Горлаю зрання• 21 июня 2024
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
У нас на курсах одна ходит в полупрозначном платье и стрингах. Ну губы, брови, ногти само собой. Это такой ужас с виду, не передать)
Зараз скажуть що заздрість це погано бо на неї чоловіки дивляться,а на вас ні
Удальонка• 21 июня 2024
Кстати, ещё такой факт, я работала раньше в иностранных компаниях в Киеве, так вот, у нас все экспаты рано или поздно разводились со своими женами и женились на украинках 100% мужиков, ни одного не оставалось со своей местной женой

Вакцениро Вона• 21 июня 2024
Ответ дляИрина_Б_
ну это и есть что не дает. Странно как-то. Или это у итальянцев нормально?
Не знаю, чи нормально. Як повсюди, є різні. Його гроші, особистл зароблені. Що хоче, те і робить
Барбітта• 21 июня 2024
Ответ дляVitamina1407
Тепер разумієте чому? Війни кожні 50 років…
Ирина_Б_• 21 июня 2024
Ответ дляВакцениро Вона
понятно, значит семейный бюджет и все на двоих это не про него)
Тётушка Лошадь• 21 июня 2024
Ответ дляНаБалКоніХодять
Хватит уже цепляется к иностранным женщинам, нормально они выглядят, не цыганщина как наши, наших и цыганок за километр видно, но наши считают это ухоженностью
Должна заметить, что со временем наши тоже немного оевропеились. К примеру, в моей группе на курсах нет ни одной девочки с накачаными губами и татуироваными бровями. Правда, человека три наращивает ресницы и они же ярко красят губы)))
Тётушка Лошадь• 21 июня 2024
Ответ дляКотомафия
Ухоженные женщины это подтянутые, спортивные, с прокрашенными корнями, а мужчины наши с пивными животами через одного, хорошо если помылся)
Моим корням уже 2 месяца)) Значит сойду за европейку)))
Лунтик-паунтик• 21 июня 2024
Ответ дляКоник-стрибунець
Так, я в Нідерландах, бачу таке
Если вы только общественным транспортом пользуетесь, тогда возможно
КротоТо• 21 июня 2024
Ответ дляГорлаю зрання
Я пишу що бачу,смішно на наших інколи глянути 10:00 повний парад і духи вечірні .Я ходжу як мені зручно і цьому навчилася за кордом ,можу і без макіяжу і не крашені коріння,мені так хочеться і в дупу думку оточуючих
Вчора в супермаркеті проходила повз доволі молоду жінку, з виду нормальна, не маргиналка, а від неї амбре немитого тіла, у всі боки.
Явно з ваших, яким так зручно🤣
КротоТо• 21 июня 2024
Ответ дляЗновЗдоров
Не скажіть. Може жінки і задоволені життям за кордоном, але виглядають дійсно ’ стрёмно ’. Не знаю як українською сказати. Третій рік я в Австрії, і все дивуюся, як так можна абсолютно забити на свою зовнішність. Пару раз австрійки перепитували скільки мені років , сказали ,що виглядаю значно молодше. Але я просто виглядаю на свої 52. Волосся фарбую регулярно і одягнена акуратно , манікюр сама собі роблю
Згадала випадок)
В Австрії у нас була зустріч на честь закінчення курсу кваліфікації. Одногрупниці прийшли в сукнях, волосся у кого красиво укладене, у кого локони нижче лопаток, дехто на каблуках. До речі наші австрійські викладачі теж завжди ошатно виглядали.
Так, от коли наша група зайшла в ресторан, то чоловіки аж їсти перестали))) І це без макіяжу і нігтів-губ-вій.
Вони були там на обіді, чи на пиві, з ними жінки в шортах непевних запраних кольорів, зачісками, ніби одна одну дома стрижуть.
Коли вийшли після ресторану, то на літньому майданчику люди мало шиї собі не поскручували)) від такої кількості гарно одягнених жінок.
Я наприклад, не заморочуюсь стилями і образами, але ж не настільки щоб мати занедбаний вигляд))
Я не чарівниця вам• 22 июня 2024
Ответ дляКотомафия
А якщо не фарбую волосся і не хожу в зал то всьо, неухожена?))