Чарівне зіллячко• 21 июня 2024

Чоловік раз в 3-4 місяці уходить в запой

Доброго дня! Чоловік 57р.працював на нервовій роботі, вже протчгом багатьох років постійно уходить в запой на 1-2 тижні. Переживаю, що можуть бути наслідки. У кого були такі проблеми, як ви боролись, як його переконати кинути пити?
Аноним_1859• 21 июня 2024
Закодируйте
Аноним_1859• 21 июня 2024
Ответ дляЧарівне зіллячко
А мій військовий
Ну так пусть на ноль идёт, а то военный дома спит в квартире и нервничает)))
Скажений гудзик• 21 июня 2024
Ответ дляАноним_1859
Закодируйте
Силой?) Он что, телок несмышленый, его кодировать на веревке вести?
Пацелуйнитуда• 21 июня 2024
Тю,так його ж все влаштовує. Квартира є, годують, вдягають,прощають. Всеодно собутильникам скаже, що ви неякісна.
Муууумие• 21 июня 2024
Ответ дляЧарівне зіллячко
А це може передатись сину? 25 років
А сын пьет? Часто дети алкоголиков и капли в рот не берут, ибо насмотрелись на отрицательный пример вволю.