Говорю відверто• 21 июня 2024

Neulasta: комусь застосовували цей препарат при раку молочної залози?

Напишіть будь ласка, хто стикнувся з цією хворобою і мав таке призначення?
Це одна ін´єкція робиться на другий день після початку хіміотерапії
Добродійка• 21 июня 2024
Це препарат для підняття лейкоцитів, бо вони падають на хіміях. Призначають практично всім. Просто він має різні торгівельні назви в різних країнах.
автор Говорю відверто • 21 июня 2024
Ответ дляДобродійка
Так, почитала вже. Але дивлюсь, що дуже дорогий він
Добродійка• 21 июня 2024
Ответ дляГоворю відверто
Ну як дорогий.... Мені, як і багатьом іншим пацієнтам, кололи Зарсіо. Він зараз близько 1300 грн коштує за 1 шприц. В лікуванні онкології це зовсім невелика сума, повірте. Ну і його можуть виписувати безкоштовно, коли він є в наявності в онкоцентрі. Це можна на сайті онко центра подивитись.
автор Говорю відверто • 21 июня 2024
Ответ дляДобродійка
Але це трохи інший препарат (
Цього в нас немає, треба замовляти в Німеччині
Добродійка• 21 июня 2024
Ответ дляГоворю відверто
Але це трохи інший препарат (
В чому його інакшість? Це колонієстимулюючий препарат, препарат для підняття показників крові. Якщо його призначено саме з цією метою, можна використовувати Зарсіо, або Філграстім. Ну і в Німеччині його без рецепту не купити.
автор Говорю відверто • 21 июня 2024
Ответ дляДобродійка
рецепт є для Німеччини, справа не в рецепті, а скоріш за все в ціні майже 300е
тому й питала, цікаво, чому така різниця з аналогами у нас
Добродійка• 22 июня 2024
Ответ дляГоворю відверто
В Європі майже всі ліки дорожчі. Я приймаю Фемару, антигормогальний препарат (РМЗ). Оригінал, виробництво Швейцарії. Так от у нас в Україні він коштує набагато дешевше, ніж, наприклад, в Німеччині, чи в Іспанії.
автор Говорю відверто • 22 июня 2024
Ответ дляДобродійка
дякую за відповідь. Ви мабуть вже пройшли ці хімії? Як себе почували під час? мене це очікує в понеділок (теж РМЖ)
Добродійка• 22 июня 2024
Ответ дляГоворю відверто
Так, я пройшла 4 ’червоних’ і 12 ’білих’ хімій. Почувалася доволі непогано, завдяки Еменду (препарат від нудоти, рекомендую) і супутній підтримуючій терапії, що мені прописав хіміотерапевт. Але я проходила хімії в приватній клініці.
автор Говорю відверто • 22 июня 2024
Ответ дляДобродійка
мені теж 4 червоних перші. Вчора купила Еменд+ондасетрон буде , потім на 2-3 день Еменд з дексаметазоном. Я за кордоном, тому можу взяти в аптеці тільки те, що вони мені виписують.
А яка у вас ще була супутня терапія?
Добродійка• 22 июня 2024
Ответ дляГоворю відверто
А яка у вас ще була супутня терапія?
Еменд - всього 3 таблетки. 1 шт приймається за 1 годину до крапельниці. І потім по 1 шт наступних 2 дні і все. Мене не нудило зовсім. Додатково мені ще крапали препарати для підтримки серця, печінки і шлунку. Але за кордоном таке не практикують. Все, що ви можете зробити - щоб вам їх в таблетованій формі передали з України і самостійно приймати, взявши онлайн консультацію українського хіміотерапевта.