Ms. Откровенность• 22 июня 2024
Є ріелтори? Оцініть вартість - норм?
Квартира в Києві, м Печерська, цегляний будинок. Ремонт, меблі і техніка. Стан дійсно гарний, не потребує вкладень. 2 тис. за метр норм ціна? Шукаємо вже достатньо тривалий час. Цей варіант наче норм, але чи адекватна на ваш погляд ціна наразі?
Миссис Буркул• 22 июня 2024
Може люди за кордон хочуть виїхати. Навіщо їм квартира де війна в країні. Центр чи окраїна неважливо.. для мене зависима ціна. Ніяку не купувала б.
Живчик-счастливчик• 22 июня 2024
Якщо хочете купити і подобається, то спробуйте торгуватись. Але як ви давно шукаєте, то й так знаєте вартий ціни такий варіант чи ні.
Додаю напруги• 22 июня 2024
Ответ длямадамГрицацуева
Якщо довго шукаєте покупця, то ціна зависока
Я так поняла, они покупатели
мадамГрицацуева• 22 июня 2024
Ответ дляДодаю напруги
Я так поняла, они покупатели
Тоді не розумію питання. Якщо житло підходить - його купують. Не підходить - шукають інше.
Варена цибуля• 22 июня 2024
В домі де я працюю власник 10 років продавав до війни , на Печерську якщо дім не новий важкувато
Карусель-весель• 22 июня 2024
Якщо, наприклад, купити новобудову, то ніколи ви не вкладетесь в 2 тис за 1м2 з меблями і технікою.
Майор Медуза• 22 июня 2024
Ответ дляВарена цибуля
там цены центральные, опустить- и улетит в тот же день. сначала не сложат цену, потом десятилетие продают. могут себе позволить,значит
ПампушОК• 22 июня 2024
Ответ дляВарена цибуля
Цена важна. Если 10 лет продавал, значит ломил заоблочно. Ну или печерс печерску рознь, как и дома. Там есть такое жильё, что его и даром мало кто хочет купить. Ну,, даром,, это образно, но хозяева ломят за него и потому продают годами и удивляются.
Варена цибуля• 22 июня 2024
Ответ дляПампушОК
Тут дом крутой был возле Мариинского парка знаю что хотел +300 тыс дол
Ms. Откровенность
• 22 июня 2024
Ответ дляMurzeelka
Зависит еще от площади квартиры. Есть разница- 40 квадратов по 2 тысячи уе или 200 квадратов.
От самого дома зависит- хрущевки тоже кирпичные)
Ні, не хрущовка. Так званий спец проєкт. 9 поверховий цегляний будинок.
Ms. Откровенность
• 22 июня 2024
Ответ дляКачка в тапцях
Каких годов дом и ремонт?
Ремонт 2020, будинок 80х
Качка в тапцях• 22 июня 2024
Ответ дляMs. Откровенность
Ремонт 2020, будинок 80х
Для меня дом старый, я бы лучше район попроще выбрала, но новострой.
А так за ваш район наверное и норм цена.
Кружите меня,кружите• 22 июня 2024
Дивіться автор, ціни потроху пішли вниз, уже і декілька статей про це вийшло на минулому тижні, і по Луну бачу