Хочу барабульки• 22 июня 2024
Комусь вдалося зняти (обміняти) кошти з картки, яка була відкрита у (ф)ублях?
(Ф)ублі, маю на увазі, сосійська валюта.
У лютому була постанова: "Національний банк надав тимчасову (до 31 грудня 2024 року) можливість безготівкового продажу (обміну) коштів клієнтів банків у російських/білоруських рублях. Якщо зазначена операція здійснюється відповідно до вимог пункту 18 розділу VII Закону України "Про банки та банківську діяльність", – йдеться в повідомленні.
Хочу барабульки
• 23 июня 2024
Ответ дляЛукава Кішка
Ну раньше ж ничего не смущало. Снимайте теперь как хотите.
«Раньше» там жили єдині дідусь та бабуся моєї дитини. А ще там поховані наші Чорнобильські пожежники. Взагалі, що я маю вам пояснювати
Хочу барабульки
• 23 июня 2024
Ответ дляВодійка хімарса
. Батько зняв. Він отримував зарплату, яка там лишилась. Від СШПЗ
Як у нього вийшло? З написанням заяви до банку?
Хочу барабульки
• 23 июня 2024
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Не могу снять до сих пор 2000 руб с юмани. Биржи от 5000 и выше.
У мене на «приватівській» картці…
Водійка хімарса• 23 июня 2024
Ответ дляХочу барабульки
Так, писав заяву в банк. Але займався всім його колишній директор і бухгалтер.