VanilkA_• Изменено 23 июня 2024

Збільшуються груди

Доброго дня! 🤗
Поділіться будь ласка, хто був або є вагітним. Коли ви побачили та відчули зміни у грудях?

Після овуляції минув тиждень, і в мене значно збільшились об’єми. Одна трішки більше інша, трішки менше але дійсно збільшились.
Бо в зимку, після трохи схуднення я їх практично не відчувала. Також, трохи вони продовжують боліти.

Буду вдячна за адекватну реакцію та відповіді 🌸🤗
prosto_aisha• 23 июня 2024
В мене так було, виявилося вагітність
автор VanilkA_ • 23 июня 2024
Ответ дляprosto_aisha
В мене так було, виявилося вагітність
Дякую за відповідь)

Більше ніяких ознак в той період не було?

Бо соски наче самі не змінилися ще, може лише сама середина трішки темніша стала. І їм по три а то і чотири рази. Хоча зазвичай пів дня могла не їсти, а без сніданку бути тим паче 🤣
Скай ОМалли• 23 июня 2024
Зробіть чутливий тест зранку,або здайте кров на хгч. В мене теж груди набухли сильно були
автор VanilkA_ • 23 июня 2024
Ответ дляСкай ОМалли
Тести є, але боюсь що ще не покаже, так як до КД 9 днів…
Думаю почекати до 6-5 …

Хоча читала, що у деяких за 10 днів тест показав🙄
Маргарита sh• 23 июня 2024
В первую беременность где -то за 2 дня до задержки ,во вторую -через недели 2 после задержки