Пишна молодиця• Изменено 23 июня 2024

Чи можна психопата змусити контролювати емоції?

Чоловік маючи маленьку доньку не хоче себе контролювати. Шукає привід для крику, типу там не почищене його взуття і тому подібне. Це чує дитина зранку з 6.
Навіть коли роблю все ідеально знайде привід докопатися, такий собі токс. Який вихід із ситуації? Щоб не ламати психіку дитині? Плаче коли він кричить, йому не доходить це
Весёлая морковка• 23 июня 2024
Ответ дляДружная семейка
То валіть звідти, якщо коротко.
Це ви мені?

Найщасливіша• 23 июня 2024
Ответ дляПишна молодиця
Хто сказав що пристижний? Я своїм уходом його соромила двічі на все пгт. Де тут престижність? І для кого
Ви себе позорили, тим шо вертались.
Оце у вас каша в голові
Дружная семейка• 23 июня 2024
Ответ дляВесёлая морковка
Це ви мені?
Т9 виправив, мало бути ’тобто’
Пусин Кукин• 23 июня 2024
Ответ дляЛюблю пиво
А я сама психопат. Ругаю потом себя.вот такой человек - истеричка
К сожалению я тоже. Мне надо проораться хоть полминуты. Потом я быстро успокаиваюсь и могу даже плакать.