Шкідлива молекула• 23 июня 2024
Голосовалка за лучший женский знак зодиака
По одночисленной просьбе создаю голосовалку за лучший женский знак зодиака. Если не уверенны в одном - можно выбрать несколько.
Результат:
вже голосів:
14 (11.86%)
Весы
13 (11.02%)
Рак
13 (11.02%)
Дева
12 (10.17%)
Телец
12 (10.17%)
Лев
11 (9.32%)
Козерог
9 (7.63%)
Близнецы
8 (6.78%)
Овен
8 (6.78%)
Скорпион
7 (5.93%)
Рыбы
6 (5.08%)
Стрелец
5 (4.24%)
Водолей
БезникаЯ• 23 июня 2024
Ответ дляШкідлива молекула
Только не говорите, что проголосовали тупо за свой знак
Нет, ну за свой в том числе , но у меня 4 близких подруги, которых обожаю все близнецы родились в диапазоне 11-16 июня, супер все. И сколько по жизни общаюсь, мне с ними легко и просто
Дона Ко Ко• 23 июня 2024
Ответ дляШкідлива молекула
Да, каждый за себя!
Если бы мужской, то ещё подумала бы. Но среди женщин, я не вижу конкуренции.
Дадосвидания• 23 июня 2024
Ответ дляШкідлива молекула
Да
Заліковий троль• 23 июня 2024
Ответ дляШкідлива молекула
Я не за свой
За Близнецы,мне с ними приятно
Швабристка• 23 июня 2024
Ответ дляВеккy
Я люблю весы. Что женщин , что мужчин. Они такие все эстеты )) я стрелец и мне они подходят. Так что голосовала за них.
И мне нравятся))) мужчины весы в частности)
Киця-бриця• 23 июня 2024
Проголосовала за свой. Я скорпион, прекрасный знак зодиака. А вообще все это туфта
ЖенаАйтишнеГа• 23 июня 2024
Ответ дляШкідлива молекула
А вы ожидали чего-то другого?
Наша взяла• 23 июня 2024
Ответ дляКиця-бриця
Вот не соглашусь, что туфта
Я в себе очень часто замечаю черты близнецов
Шкідлива молекула
• 23 июня 2024
Ответ дляНаша взяла
Вот не соглашусь, что туфта
МЖМ?
Поліцейський патруль• 23 июня 2024
Раки и Весы сами за себя всегда голосуют, любят себя похвалить и их здесь много сидит
Голосовала за Козерогов, хотя я не из их числа :) Козероги-тетки сильные женщины, не пакостливые, не лживые, не манипуляторы, придут на помощь если надо, хотя закрытые и прижимистые :)
Наша взяла• 23 июня 2024
Ответ дляПоліцейський патруль
А ещё у козерогов не существуют мнения кроме их личного, если не согласен - 🤯
Поліцейський патруль• 23 июня 2024
Ответ дляНаша взяла
По моим наблюдениям, если вы пытаетесь манипулировать и продавить Козерога, то фиг - там сразу идет жесткая позиция, а если Козерогу еще и делать пакости или надоедать, будет массированная атака в ответ и не успокоится пока не дободает ’корявыми рожками’. Козероги не злитесь, если что, но это правда )))
А если обсуждать с ними что-то с точки здравого смысла, аргументированно, то можно легко прийти к общему решению, договориться и уговора они придерживаются.
Апофиозная• 23 июня 2024
Ответ дляПоліцейський патруль
Тут правда, якщо пакостить, у пил зітру, причому не своїми руками. А от перемовини і аргументи ми любимо, а якщо я не знаю як, але якось не так, то буде по нашому. Маніпуляції, це не до нас, але про нас, ми самі класні маніпулятори, свого домагаємося.
руки_Крюги• 23 июня 2024
Весы,хе-хе. Сразу видно,кого на Новогодние праздники родители сделали...
Поліцейський патруль• 23 июня 2024
Ответ дляАпофиозная
Ой, ну про маніпулятора-Козерога це ви вже загнули
Любов до вигоди, розрахунок, кар’єризм, наполегливість, працьовитість, вміння показати себе з кращої сторони і створити імідж ’важливої персони’ навіть якщо його нема в реальності і тяжіння долізти до вершин соціальної драбини - це так, але Козероги не маніпулятори, навіть якщо про себе так і думають/лестять собі. Так можна собі думати якщо маєш справу з прямолінійним Стрільцем, наприклад, бо той же хитренький Водолійчик гарненько вдує в уші Козерогу так, як йому треба і обставить діло так, що це думка і рішення Козерога))
Апофиозная• 23 июня 2024
Ответ дляПоліцейський патруль
Я кажу про себе та сина свого, ми маніпулятори ще ті, особливо на роботі. Зі стрільцями в нас все дуже добре складається, вони прекрасні, у нас спільні риси такі як працьовитість, аналітичний склад розуму, в мене в команді багато стрільців, з ними дуже комфортно працювати. Вони чесні, відкриті, легкі на підйом. Щодо вододілів, їх проблема в тому, що вони не партнерські, самі по собі, і маніпуляція закінчується, коли відповідальність і саме виконання покладається на маніпулятора. Колишній чоловік Водолій, рішення приймаю щодо дітей я, оплачує він, у 70% у збиток для дітей в новій сім´ї. З ними важко, але не через маніпуляції, а через їх хворе почуття незалежності за рахунок когось. Водолії при всіх своїх новаторських даних не гравці на довгі дистанції, тому маніпуляція закінчується, коли починаєш задавати питання.
Поліцейський патруль• 23 июня 2024
Ответ дляАпофиозная
Козероги вміють делегувати обов’язки з урахуванням того хто на що здатний, коли добираються до позиції ’начальник всіх начальників’ і контролювати. Якщо Козерога зачіпити за почуття його гідності, напаскудити йому якимсь чином, то Козеріг жорстко б’є у відповідь, чавить і вичавлює і отримує при цьому моральне задоволення, але це не про маніпуляції, вибачайте :)