Диверсификация• Изменено 23 июня 2024

36 тиж 4 дні Почали відходити води. Що робити далі?

Добрий день, дівчата !
Тільки сьогодні була на плановому УЗД в 11:00 , шийка 37 мм .
А в 15:00 коли присіла на корточки, звідти хлюпнуло, білизна одразу мокра стала, думала що то пробка, але водичка прозора , ніякого слизу не було. Вчора був розлад травлення, бігала весь вечір в туалет , сьогодні соски чутливі , не такі як завжди.
От лягла , лежу, щоб не спровокувати ще більше вилиття вод.
Перейм поки нема наче, дитина рухається.
Чекаю чоловіка, будемо їхати в пологовий.
Як я розумію, якщо води почали відходити, то це 100 % будуть пологи, все вірно?
Зупинити ніяк не вийде ?
Ці пологи будуть треті, перші двоє починалися в пологовому в 40 тиж і пару днів, я вже тоді в них лежала і міхур околоплодний вскривали вже перед потугами. Перший раз зі мною таке, тому хвилююсь.
Буду вдячна вам за будь-яку інформацію !
Дякую.
автор Диверсификация • 24 июня 2024
Ответ дляIrinaPav
Доброго ранку, як самопочуття? Вас Вітати?))
В мне сьогодні теж ДН, та вагітність 38,1))))
Вітаю вас із Днем Народження!

Я поки не народила. Перейми то є, то нема.
Чекають до середи (термін 37 тиж і 0 днів)
Поки дитина недоношена, а узд і ктг в нормі, кажуть лікарі, що не мають права стимулювати.
Якось так
IrinaPav• 24 июня 2024
Ответ дляДиверсификация
Вітаю вас із Днем Народження!

Якось так
Може намагайтеся більше рухатися? Як що води відійшли, дитинка повинна народитися в продовж 48годин.( про це десь читала)
Моя перша дитина народилась десь через 14год як відішли води (37.5 нед), відкриття теж зразу не було.
автор Диверсификация • 24 июня 2024
Ответ дляIrinaPav
Рухалася, не дуже допомагає. Втомилася ходити, зараз лягла відпочити трохи.
Летчица• 24 июня 2024
Ответ дляДиверсификация
Так води,можливо не повністю відійшли,трохи хлюпнуло. Тріщина в оболонках закрилася,об´єм води відновився,автор може одержати спокійно ще тиждень,дитина дозріває пришвидшеними темпами. Я таке бачила на збереженні. З дівчини підтікали воли,строк був шось 33 тижні, їй зупинили і поклали не рухатися,шось капали,вона пролежала 3 тижні лише в туалет вставала,за ці кілька тижнів дозріли легені в дитини і пішла спокійно народжувати.
Летчица• 24 июня 2024
Ответ дляIrinaPav
Ви дарма поради роздаєте,якщо не розбираєтесь. Це може бути шкідлива порада,може дитині автора треба якраз треба ті 3-4 дні,щоб дозріли легені і потім нормально відкрилися після народження. Авторе,слухайте лікпрів,спитайте,Вам рухатися ходити,чи не рухатися. Може автор завтра народжувати почне,і буде геть знесилена від двіжняка?
автор Диверсификация • 24 июня 2024
Дякую всім за підтримку !
Сьогодні ввечері народила
Летчица• 24 июня 2024
Ответ дляДиверсификация
Дякую всім за підтримку !
Сьогодні ввечері народила
О,супер,вітаємо маму і малючка!
автор Диверсификация • 25 июня 2024
Ответ дляЛетчица
О,супер,вітаємо маму і малючка!
Дякую