Стрекозей• 24 июня 2024
Київ - Варна на машині. Яка дорога краще?
Дівчата порадьте може хто знає як краще їхати. Гугл малює 2 варіанти через Одесу або через Чернівці. Де краще дорога можете порадити або де це можна прочитати? Вперше так далеко їду сама, буду вдячна за будь яку інформацію.
Сусідка зверху• 24 июня 2024
Кордонів однаково, черги великі. Через Одесу зараз довше , паром приходиться чекати. Аби скоріше- то можна і через Могилів-Подільський, але там і Молдову зачіпаєте
Заместитель Анонима• 24 июня 2024
Ответ дляЯк міряти?
Через Чернівці - на один кордон менше проходити, без Молдови
Так и через Одессу без Молдовы .
Як міряти?• 24 июня 2024
Ответ дляЗаместитель Анонима
Так и через Одессу без Молдовы .
Двічі через Молдову їздила з Одеси. Але то давно було
Заместитель Анонима• 24 июня 2024
Ответ дляЯк міряти?
Ми не перетинали Молдову . Вона залишалася праворуч . Траса Одеса -Рені через Татарбунари .
Амелі на мілені• 24 июня 2024
Іще може бути маршрут в бік Одеси, а далі - паром Орлівка-Ісакча через Дунай. Так теж 1 перетин кордону.
Стрекозей
• 24 июня 2024
Ответ дляАмелі на мілені
Трохи побоююсь парному, але я так розумію інакше Дунай не перетнути, вірно?
Амелі на мілені• 24 июня 2024
Ответ дляСтрекозей
Вірно. Ми так не їздили. Але знаю, що так їздять.
Стрекозей
• 24 июня 2024
Ответ дляАмелі на мілені
А як ви їхали, можете розказати?
Амелі на мілені• 24 июня 2024
Ответ дляСтрекозей
А як ви їхали, можете розказати?
Ми їхали із Чернівців до Пріморско через Бухарест із ночівлею в болгарському Русе. Але це було кілька років тому.
Мама фіфті цента• 24 июня 2024
Если будете ехать через Черновцы/Румынию то едете по ориентирам Житомир, Винница, Хмельницкий, Каменец-Подольский, Черновцы, Порубне. Ну по объездным дорогам возле городов естественно. Подъезжаете к Житомиру, ставите в навигаторе Винница, и так далее. Так поедете по нормальным трассам. До Хмельницкого дорога хорошая, далее похуже но тоже норм. Вам Гугл показывает в Бердичеве ехать на Хмельник. Ни в коем случае туда не едете, дороги тупо нет.
Стрекозей
• 24 июня 2024
Ответ дляБаба на горошині
Автобусы идут через Черновцы.
Так, цікаво чому. Всі автобуси які я питала, ідуть через Чернівці.
Баба на горошині• 25 июня 2024
Ответ дляСтрекозей
Думаю, что из вопроса безопастности.
Стрекозей
• 25 июня 2024
Ответ дляБаба на горошині
Думаю, что из вопроса безопастности.
Поясніть будь ласка.