КучМала• Изменено 24 июня 2024
Вас не раздражают генераторы?
Тракторный завод)) Бедные люди у кого коммерция в доме
СирОжино пирОжино• 24 июня 2024
Ответ дляФея_3уровень
Ок. Але ж від того вони у декого не зміняться
Ви освіченіше будете топити за ’безвинних ’ка₴апів
Україна понад усе!• 24 июня 2024
Ответ дляТворог для розжига
Как то странно руйнуе. На новый год не отключали вдруг, потом тоже была, после комиссии с Европы, а теперь опять. Надо наверное вновь комиссию пригласить
А після нового року руйнацій не було?
І, навіть, якщо генерація є, поїздами електрику не перевезеш
СирОжино пирОжино• 24 июня 2024
Ответ дляФея_3уровень
Ви мабуть собі ще й на анонімах ворожите?
Більш немає що сказать, методичка скінчилась?
Путающаяся• 24 июня 2024
не раздражают, люди работают и пытаются поддерживать бизнес как могут. если генераторов не будет - начнут портиться продукты в супермаркетах, не будут работать по несколько часов кафе, аптеки, магазины, коммерция пойдет в ж*пу и постепенно экономика начнет скатываться. поэтому - пока бизнес имеет силы держаться - я даже радуюсь, что они находят в себе силы поставить генераторы, заплатить за них кучу бабла и продолжать работу.
Фея_3уровень• 24 июня 2024
Ответ дляСирОжино пирОжино
Ну у вас навіть нік в тему...прям як на підбір
По темі допису нема що сказати диванним патріотам?
Фея_3уровень• 24 июня 2024
Ответ дляВеселуха Муха
Какие факты? Русня Киев захватила за 3 дня?
Ви в темах загубились?
Веселуха Муха• 24 июня 2024
Ответ дляФея_3уровень
Вас там много? Позовите санитаров, а то друг на друга кидаться будете, если голоса в голове, что-то не так скажут:)))
По себе судите? Привыкли к окружению санитаров? Сочувствую ((
Фея_3уровень• 24 июня 2024
Ответ дляСирОжино пирОжино
Це знов голоса у голові сказали? Чи на анонімах таке наворожили собі?
СирОжино пирОжино• 24 июня 2024
Ответ дляФея_3уровень
Я й так заципила вас..а як кажуть в народі ’ не чіпай ....., смерд..ь не буде’
Фея_3уровень• 24 июня 2024
Ответ дляСирОжино пирОжино
Були б тут хоч трошки такими розумними, як ’освіченими’
Веселуха Муха• 24 июня 2024
Ответ дляФея_3уровень
Ви в темах загубились?
А вы много тем уже состряпали?
Фея_3уровень• 24 июня 2024
Ответ дляСирОжино пирОжино
Вам від початку не було чого сказати, бо методичка струхла. Зайшли і почали флудити у темі
СирОжино пирОжино• 24 июня 2024
Ответ дляФея_3уровень
О що вам заважає бути розумною? 😂😂😂
СирОжино пирОжино• 24 июня 2024
Ответ дляФея_3уровень
Мій флуд після вашого)))
Фея_3уровень• 24 июня 2024
Ответ дляВеселуха Муха
Сужу по тому, что здесь пишут удивительные примитивы. Вы не следите за тем ,что пишете? Передавайте привет голосам в голове идите отдыхать, и списались
Веселуха Муха• 24 июня 2024
Ответ дляФея_3уровень
А вы все своим методичкам не нарадуетесь. Не заканчиваются?
Фея_3уровень• 24 июня 2024
Ответ дляСирОжино пирОжино
О що вам заважає бути розумною? 😂😂😂
Так у мене і нема перешкод :)) чого і вам бажаю
Продавчиня кіз• 24 июня 2024
Ответ дляФея_3уровень
З посадової особи найвищого рівня.
Буде визнаним недієздатним і складе повноваження - то після того питань не буде.
А ви зараз психічно здорову людину виставляєте якимсь імбіцилом
Ні, він психічно здоровий.
Але в президенти він не годився ні з якого боку. А його зелена ненажерлива команда нових облич і поготів.
Тільки всі хотіли зробити разом.
І вийшло! :)
Тепер разом воюємо, купуємо генератори чи нюхаємо сусідські, тягаємо бензинові каністри. Викидаємо купу грошей на зсу, зарядки, павербанки, вивчили купу нових слів типу інвертор на 5квт.
А ще у нас завдяки новій владі вже нема інвалідів без опіки! І чоловіки зараз дуже ретельно обслідуються по медицині, тож будемо мати здорову націю )
Тільки всі хотіли зробити разом.
І вийшло! :)
Фея_3уровень• 24 июня 2024
Ответ дляПродавчиня кіз
Ні, він психічно здоровий.
Тільки всі хотіли зробити разом.
І вийшло! :)
Тільки всі хотіли зробити разом.
І вийшло! :)
Секундочку. Я голосувала за Порошенка. Так що свої претензії мимо.
СирОжино пирОжино• 24 июня 2024
Ответ дляФея_3уровень
То вам так здається)))
Фея_3уровень• 24 июня 2024
Ответ дляПродавчиня кіз
Ні, він психічно здоровий.
Тільки всі хотіли зробити разом.
І вийшло! :)
Тільки всі хотіли зробити разом.
І вийшло! :)
Так , все так - нюхаємо і т.д.
Тільки ви виправдовуєте, а я ні.
Фея_3уровень• 24 июня 2024
Ответ дляСирОжино пирОжино
То вам так здається)))
Та ні, здається чиїмось голосам у голові. Тим голосам, які у множині :))
Продавчиня кіз• 24 июня 2024
Ответ дляФея_3уровень
Так , все так - нюхаємо і т.д.
Тільки ви виправдовуєте, а я ні.
Зеленського?
Йой, ні.
Я маю надію, що слідом за путіним побачу його на лаві підсудних і засудженим.
Але його виборці мають нести хоча б моральну відповідальність за те, що він робить.
Якщо хоч до частини дійде, що отак по приколу не можна голосувати, може й вигрібемо.
Йой, ні.
Nastia Platonova• 24 июня 2024
Мене «раздражают» сусіди вбивці! А генератор це вимушена обставина, краще хай буде так і люди матимуть змогу працювати!
Фея_3уровень• 24 июня 2024
Ответ дляПродавчиня кіз
Зеленського?
Йой, ні.
Багато його виборців потікали за кордон, звідти палко його підтримують і палять на диванах Москву.
Веселуха Муха• 24 июня 2024
Ответ дляПродавчиня кіз
Ні, він психічно здоровий.
Тільки всі хотіли зробити разом.
І вийшло! :)
Тільки всі хотіли зробити разом.
І вийшло! :)
А что мешает выехать на кацапию?
Веселуха Муха• 24 июня 2024
Ответ дляПродавчиня кіз
Зеленського?
Йой, ні.
А шо він робить?
Фея_3уровень• 24 июня 2024
Ответ дляВеселуха Муха
А что мешает выехать на кацапию?
Выезжайте если вам так туда надо.
Уже договорились так с теми выездами, что через четверти территории нет и трети населения.
И кто вы такая, чтобы кому-то указывать куда ехать?
Веселуха Муха• 24 июня 2024
Ответ дляФея_3уровень
А болота не горят?