КучМала• Изменено 24 июня 2024

Вас не раздражают генераторы?

Тракторный завод)) Бедные люди у кого коммерция в доме
СирОжино пирОжино• 24 июня 2024
Ответ дляФея_3уровень
Ок. Але ж від того вони у декого не зміняться
Ви освіченіше будете топити за ’безвинних ’ка₴апів
Україна понад усе!• 24 июня 2024
Ответ дляТворог для розжига
Как то странно руйнуе. На новый год не отключали вдруг, потом тоже была, после комиссии с Европы, а теперь опять. Надо наверное вновь комиссию пригласить
А після нового року руйнацій не було?

І, навіть, якщо генерація є, поїздами електрику не перевезеш
Анонимарик• 24 июня 2024
Дратують, але розумію що вони потрібні, тому мирюся
СирОжино пирОжино• 24 июня 2024
Ответ дляФея_3уровень
Ви мабуть собі ще й на анонімах ворожите?
Більш немає що сказать, методичка скінчилась?
Путающаяся• 24 июня 2024
не раздражают, люди работают и пытаются поддерживать бизнес как могут. если генераторов не будет - начнут портиться продукты в супермаркетах, не будут работать по несколько часов кафе, аптеки, магазины, коммерция пойдет в ж*пу и постепенно экономика начнет скатываться. поэтому - пока бизнес имеет силы держаться - я даже радуюсь, что они находят в себе силы поставить генераторы, заплатить за них кучу бабла и продолжать работу.
Фея_3уровень• 24 июня 2024
Ответ дляСирОжино пирОжино
Ну у вас навіть нік в тему...прям як на підбір
По темі допису нема що сказати диванним патріотам?
Фея_3уровень• 24 июня 2024
Ответ дляВеселуха Муха
Какие факты? Русня Киев захватила за 3 дня?
Ви в темах загубились?
Веселуха Муха• 24 июня 2024
Ответ дляФея_3уровень
Вас там много? Позовите санитаров, а то друг на друга кидаться будете, если голоса в голове, что-то не так скажут:)))
По себе судите? Привыкли к окружению санитаров? Сочувствую ((
Фея_3уровень• 24 июня 2024
Ответ дляСирОжино пирОжино
Це знов голоса у голові сказали? Чи на анонімах таке наворожили собі?
СирОжино пирОжино• 24 июня 2024
Ответ дляФея_3уровень
Я й так заципила вас..а як кажуть в народі ’ не чіпай ....., смерд..ь не буде’
Фея_3уровень• 24 июня 2024
Ответ дляСирОжино пирОжино
Були б тут хоч трошки такими розумними, як ’освіченими’
Веселуха Муха• 24 июня 2024
Ответ дляФея_3уровень
Ви в темах загубились?
А вы много тем уже состряпали?
Фея_3уровень• 24 июня 2024
Ответ дляСирОжино пирОжино
Вам від початку не було чого сказати, бо методичка струхла. Зайшли і почали флудити у темі
СирОжино пирОжино• 24 июня 2024
Ответ дляФея_3уровень
О що вам заважає бути розумною? 😂😂😂
СирОжино пирОжино• 24 июня 2024
Ответ дляФея_3уровень
Мій флуд після вашого)))
Фея_3уровень• 24 июня 2024
Ответ дляВеселуха Муха
Сужу по тому, что здесь пишут удивительные примитивы. Вы не следите за тем ,что пишете? Передавайте привет голосам в голове идите отдыхать, и списались
Веселуха Муха• 24 июня 2024
Ответ дляФея_3уровень
А вы все своим методичкам не нарадуетесь. Не заканчиваются?
Фея_3уровень• 24 июня 2024
Ответ дляСирОжино пирОжино
О що вам заважає бути розумною? 😂😂😂
Так у мене і нема перешкод :)) чого і вам бажаю
Продавчиня кіз• 24 июня 2024
Ответ дляФея_3уровень
З посадової особи найвищого рівня.
Буде визнаним недієздатним і складе повноваження - то після того питань не буде.
А ви зараз психічно здорову людину виставляєте якимсь імбіцилом
Ні, він психічно здоровий.
Але в президенти він не годився ні з якого боку. А його зелена ненажерлива команда нових облич і поготів.

Тільки всі хотіли зробити разом.
І вийшло! :)

Тепер разом воюємо, купуємо генератори чи нюхаємо сусідські, тягаємо бензинові каністри. Викидаємо купу грошей на зсу, зарядки, павербанки, вивчили купу нових слів типу інвертор на 5квт.

А ще у нас завдяки новій владі вже нема інвалідів без опіки! І чоловіки зараз дуже ретельно обслідуються по медицині, тож будемо мати здорову націю )
Фея_3уровень• 24 июня 2024
Ответ дляПродавчиня кіз
Ні, він психічно здоровий.

Тільки всі хотіли зробити разом.
І вийшло! :)

Секундочку. Я голосувала за Порошенка. Так що свої претензії мимо.
СирОжино пирОжино• 24 июня 2024
Ответ дляФея_3уровень
То вам так здається)))
Фея_3уровень• 24 июня 2024
Ответ дляПродавчиня кіз
Ні, він психічно здоровий.

Тільки всі хотіли зробити разом.
І вийшло! :)

Так , все так - нюхаємо і т.д.
Тільки ви виправдовуєте, а я ні.
Фея_3уровень• 24 июня 2024
Ответ дляСирОжино пирОжино
То вам так здається)))
Та ні, здається чиїмось голосам у голові. Тим голосам, які у множині :))
Продавчиня кіз• 24 июня 2024
Ответ дляФея_3уровень
Так , все так - нюхаємо і т.д.
Тільки ви виправдовуєте, а я ні.
Зеленського?
Йой, ні.
Я маю надію, що слідом за путіним побачу його на лаві підсудних і засудженим.
Але його виборці мають нести хоча б моральну відповідальність за те, що він робить.
Якщо хоч до частини дійде, що отак по приколу не можна голосувати, може й вигрібемо.
Nastia Platonova• 24 июня 2024
Мене «раздражают» сусіди вбивці! А генератор це вимушена обставина, краще хай буде так і люди матимуть змогу працювати!
Фея_3уровень• 24 июня 2024
Ответ дляПродавчиня кіз
Зеленського?
Йой, ні.
Багато його виборців потікали за кордон, звідти палко його підтримують і палять на диванах Москву.
Веселуха Муха• 24 июня 2024
Ответ дляПродавчиня кіз
Ні, він психічно здоровий.

Тільки всі хотіли зробити разом.
І вийшло! :)

А что мешает выехать на кацапию?
Веселуха Муха• 24 июня 2024
Ответ дляПродавчиня кіз
Зеленського?
Йой, ні.
А шо він робить?
Фея_3уровень• 24 июня 2024
Ответ дляВеселуха Муха
А что мешает выехать на кацапию?
Выезжайте если вам так туда надо.
Уже договорились так с теми выездами, что через четверти территории нет и трети населения.
И кто вы такая, чтобы кому-то указывать куда ехать?
Веселуха Муха• 24 июня 2024
Ответ дляФея_3уровень
А болота не горят?