Швендяю містами• 24 июня 2024
Ви часто себе балуєте?
Купляєте одяг, косметику?
Огірок та Помідорчик• 24 июня 2024
Так. Правда до одягу та декоративної косметики ставлюся без особливої пристрасті, а от на доглядову та на хоббі і аксесуари з парфумами витрачаю.
Ms. Сама прямота• 24 июня 2024
Одежду покупаю редко. Декоративной косметикой практически не пользуюсь. Уходовой тоже особо не пользуюсь
Кручу хвости• 24 июня 2024
Не люблю купувати одяг та не користуюсь косметикою. Але раз на місяць десь на 15% від зарплатні купую матеріали для своїх хоббі. Без цього взагалі життя було б не в радість.
Репетиторша• 24 июня 2024
Не балую. Просто купую те, що хочу /потрібно. Не знаю що для Вас часто, авторе. Точно регулярно
АяВсёЗнаю• 24 июня 2024
Декоративной косметикой не пользуюсь, одежду покупаю по мере надобности или если очень понравилось что-то... А так балую, вероятно... Сплю до 9-10 утра, в море купаюсь, если лень готовить идём в кафе, если хочется чего-то - покупаю.
В курсі діла• 24 июня 2024
Ответ дляКручу хвости
А які у Вас хоббі?
СКИБИДЫШь• 24 июня 2024
Я просто живу життя так, щоб мені було приємно його жити: працюю там, де подобається і за гроші, за які можу дозволити хороше в моєму розумінні життя, якщо хочу смачного - йду і їм туди, де його готують, або купую продукти й готую сама, якщо настрій саме для цього. Якщо хочеться масаж - йду на масаж. Якщо хочеться плаття - купую плаття. Косметика, одяг - це взагалі те, що має бути в достатній кількості для задоволення естетичних і практичних потреб. Якось так. Я балую себе своїм підходом до життя.
Свекруня• 24 июня 2024
Не тільки не балую а й урізаю всі бажання, недавно купила собі костюм брючний бу волошкового кольору, і то встидаюсь одягати.. відвикла від яскравих кольорів не тільки яскравого життя
Кручу хвости• 24 июня 2024
Ответ дляВ курсі діла
А які у Вас хоббі?
В мене їх декілька. Малювання, вишивка, в´язання, каліграфія. Періодично змінюю, то одним займаюсь, то іншим. І матеріалів завжди бракує, хочеться новенького.
Железобетон• 24 июня 2024
По мірі необхідності.Я на більші покупки збираю,не дуже розтрачаюся на косметику,одяг.
Чарівна патика• 24 июня 2024
Одежду беру по распродажам. По полной цене только если очень понравилось и не доживёт до распродажи. Но на данный момент одежды уже больше чем нужно, поэтому в магазины захожу редко. Не интересно.
Косметику покупаю, но лень пользоваться) поэтому перестала покупать)
Люблю есть в заведениях) вот на это трачу много.