Дон Пэдро• 24 июня 2024
Сухость и зуд после родов
Девочки, у вас была сухость и зуд половых органов после родов? Что Вам назначал врач? Была на осмотре, врач сказала, что из-за частых подмываний вымыта вся микрофлора, назначила Бепантен. Несколько дней мажу, эффекта никакого и мне кажется он вообще не должен применяться в таких случаях. Как у Вас было? Что советовал врач?
Вчителька з мікрорайону• 24 июня 2024
Сухості як такої не було, під час сексу використовували додатково змазку спочатку.
Але я доєднуюся до коментаря вище, сходіть до гінеколога.
Бепантен хіба що зволожить шкіру ззовні. Але як це мікрофлорі має допомогти?
Дон Пэдро
• 24 июня 2024
Ответ дляВчителька з мікрорайону
Назначила гинеколог Бепантен, вот это меня и насторожило, не думала, что он применяется в гинекологии.
Дон Пэдро
• 24 июня 2024
Ответ дляЗажуженная Жужжа
То чим ви там повимивали все?
Ничем агрессивным не мыла, жидкое детское мыло, но чаще просто вода.
Вчителька з мікрорайону• 24 июня 2024
Ответ дляДон Пэдро
Сходіть до іншого.
Бепантен по суті зволожує гарно і містить пантенол, що допомагає відновитися шкірі.
Можна ще притягнути якось якщо у вас є шви. Але якщо проблема з мікрофлорою, то я не розумію, як він вирішить проблему. Плюс питання ще як саме лікар визначила проблему. На око? Мазки здавали?
Сходіть ліпше ще до одного, послухайте альтернативну думку.
Сухість може бути і через те, що гормональний фон не відновився ще, але прям зуд як у вас це насторожує.
Молочниці немає?
Дон Пэдро
• 24 июня 2024
Ответ дляВчителька з мікрорайону
Сходіть до іншого.
Молочниці немає?
Швы есть, мазки не сдавала, да, на глаз определила. Сказала, что вымыта микрофлора.
КликОЛЬКА• 24 июня 2024
Сухости не было. Насчет зуда не помню. Даже если и был, я не обращалась к врачу