Дон Пэдро• 24 июня 2024

Сухость и зуд после родов

Девочки, у вас была сухость и зуд половых органов после родов? Что Вам назначал врач? Была на осмотре, врач сказала, что из-за частых подмываний вымыта вся микрофлора, назначила Бепантен. Несколько дней мажу, эффекта никакого и мне кажется он вообще не должен применяться в таких случаях. Как у Вас было? Что советовал врач?
Сапай вазони• 24 июня 2024
До гінеколога ідіть і здавайте мазок.
Зажуженная Жужжа• 24 июня 2024
То чим ви там повимивали все?
Вчителька з мікрорайону• 24 июня 2024
Сухості як такої не було, під час сексу використовували додатково змазку спочатку.
Але я доєднуюся до коментаря вище, сходіть до гінеколога.
Бепантен хіба що зволожить шкіру ззовні. Але як це мікрофлорі має допомогти?
автор Дон Пэдро • 24 июня 2024
Ответ дляВчителька з мікрорайону
Назначила гинеколог Бепантен, вот это меня и насторожило, не думала, что он применяется в гинекологии.
автор Дон Пэдро • 24 июня 2024
Ответ дляЗажуженная Жужжа
То чим ви там повимивали все?
Ничем агрессивным не мыла, жидкое детское мыло, но чаще просто вода.
Вчителька з мікрорайону• 24 июня 2024
Ответ дляДон Пэдро
Сходіть до іншого.
Бепантен по суті зволожує гарно і містить пантенол, що допомагає відновитися шкірі.
Можна ще притягнути якось якщо у вас є шви. Але якщо проблема з мікрофлорою, то я не розумію, як він вирішить проблему. Плюс питання ще як саме лікар визначила проблему. На око? Мазки здавали?
Сходіть ліпше ще до одного, послухайте альтернативну думку.
Сухість може бути і через те, що гормональний фон не відновився ще, але прям зуд як у вас це насторожує.
Молочниці немає?
автор Дон Пэдро • 24 июня 2024
Ответ дляВчителька з мікрорайону
Сходіть до іншого.
Молочниці немає?
Швы есть, мазки не сдавала, да, на глаз определила. Сказала, что вымыта микрофлора.
КликОЛЬКА• 24 июня 2024
Сухости не было. Насчет зуда не помню. Даже если и был, я не обращалась к врачу