Дюймовочка• 24 июня 2024

Ваш чоловік цілує вам...?

руки, шию, груди, пристрасно в губи, любить ваше тіло, чи це тільки в фільмах такі коханці бувають?!🤭
Тільки чесно, без фантазій😉
Результат:
вже голосів: 162
100 (61.73%) Так, ніжний/пристрасний
41 (25.31%) Ні, чурбан
21 (12.96%) Немає коханця
Zotkoral• 25 июня 2024
Ну, не кожен раз. Іноді хочеться , щоб як в кіно, а іноді хочеться, щоб без зайвих рухів і швиденько)

Laura20• 25 июня 2024
Цілує усюди, напочатку навіть дуже соромилась його))
Папобус• 25 июня 2024
Цілує скрізь, попу і груди найбільше
бифидобактерияЖоржик• 25 июня 2024
Ответ дляніколи такого не було
У вас муж , а как любовника могли видеть ежидневно?
Муж на работе целый день. И я дома не сижу никогда, на выходных то в салон нужно, то к подружке. Час-два на встречу в день вообще не проблема выделить