Иванка Бур• 25 июня 2024
Сукні Zara
Магазину в нас немає, поміряти по розміру не вийде. Але дуже хочеться замовити. Міряла ось таку леопардову, розмір Л ідеально сів. Може хтось бачив такі вживу, чи ще краще міряв, як вони йдуть за розмірами, чи відповідають? Чи може підкажете, що в них взагалі з розмірами по сукнях? Однакові лекала чи все врізнобій? Ну і цікава Ваша думка про ці сукні, чекаю розпродажу)))
Сунуся в чужі справи• 25 июня 2024
Ответ дляИванка Бур
да я на примере леопардового хотела выяснить по тем двум, совпадают размеры или нет
А те вы не примеряли в Заре?
Иванка Бур
• 25 июня 2024
Ответ дляСунуся в чужі справи
А те вы не примеряли в Заре?
ні, не бачила такого там
Я вся ваша• 25 июня 2024
Ответ дляИванка Бур
я вже готова до обсирання леопарду. Але вона така класна, там тканина просто бомба, тонюсінька і ніжна... І личить мені дуже. Але в магазині вона була з браком(((((
А жёлтое в горох меряли? Или оно белое?
Иванка Бур
• 25 июня 2024
Ответ дляЯ вся ваша
А жёлтое в горох меряли? Или оно белое?
та если бы меряла и не спрашивала бы))) Оно белое
Веселуха Муха• 29 июня 2024
Ответ дляСколько_мне_лет?
Все вразнобой. Когда у меня был S, платья в Заре варьировались от XS до М.
Чухня повна. В мене більш десяти сукень Зара,всі чітко М розмір