Вільний митець• 07 января 2025
Джинсы Зара
Какие купили на распродаже и понравились? Я уже второй раз получила две пары и снова пролет по размеру и фасону... Одни большие, огромные в 40 оре, вторые в 38 очень тесные в бедрах. Не пойму что за прикол у них в этом году... До этого две пары 38 вообще не влезла.
В общем посоветуйте. Хочу прямые и широкие вторые
Герцогиня• 07 января 2025
Краще міряти в магазині і купувати
Одяг зараз на розпродажах копійки коштує
Шиворот Навыворот• 07 января 2025
Ответ дляГерцогиня
Краще міряти в магазині і купувати
Воно то краще. Але ж не всі в Києві живуть
Герцогиня• 07 января 2025
Ответ дляШиворот Навыворот
Так і джинси не тільки зара шиє
Бачила я і кращі і якісніші
Турецькі всюди є
Бачила я і кращі і якісніші
Турецькі всюди є
ЭкстрасенсиХаЯ• 07 января 2025
У них с размерами беда. Я перемеряю 10 и если одни сядут то отлично. Широкие мне понравились вот эти но их не было в распродаже
Вільний митець
• 07 января 2025
Ответ дляГерцогиня
Краще міряти в магазині і купувати
Може і краще, але я дуже далеко від зари, 100 + Км+ час плюс гроші. Є доставка, є повернення, можу вловити те що хочу. Але їздити немає сенсу.
Вільний митець
• 07 января 2025
Ответ дляПерезагрузка
А вы смотрите замеры? Они все разные, я купила белые 32 размер, а черные аж 38, по замерам они одинаковые и в реальности тоже и нормально на мои габариты 67-92.
Нет я не смотрю, в заре на сейле они улетают из корзины) хватаю знакомые размеры просто
Вільний митець
• 07 января 2025
Ответ дляПерезагрузка
Вот их сетка на белые джинсы и на черные, как видите вообще разное.
Это потому что белые висячки в попе по посадке. А у черных наверное высокая талия.
Я натуралка• 07 января 2025
Ответ дляХачапууури
Не беру зару, бо вони шиють на талію 70 при бедрах 90
Як і більшість інших марок. Почали все частіше робити лекала на хлопчачі прямі фігури.
Без образів• 07 января 2025
Ответ дляХачапууури
Це погано?
Без образів• 07 января 2025
Ответ дляЯ натуралка
Де тут пряма фігура?
Стильна штучка• 07 января 2025
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
У меня из Зары джинсы в трёх размерах: 36, 38, 40
Было и такое, что 40 не смогла на себе застегнуть
Но в основном 38 рулит, но все надо примерять
МеняАЖтрусит• 07 января 2025
Я купую в чоловічому залі, завжди сідають на мене, і не тільки в зарі, вчора в хаусі купила широкі за 399 грн, теж чоловічі, просто шикарно мені підійшли
Хачапууури• 07 января 2025
Ответ дляБез образів
Це погано?
Мені-да! Жодні не підійшли, в талії можна ще пів мене впихнути
Без образів• 07 января 2025
Ответ дляХачапууури
Які у вас параметри. В мене біля 70 талія і стегна 94, зріст 173. Талію дуже видно, яскраво виражена. Це геть не мальчукова фігура.
От в манго так, там талія майже як стегна в джинсах, мені не підходить. А в зарі більшість моделей сідає ідеально.
Без образів• 07 января 2025
Ответ дляХачапууури
Додаю фото, щоб не бути голословною. Тут десь 68-69 талія
Хачапууури• 07 января 2025
Ответ дляБез образів
Так у Вас майже 70 і є. Я не писала про мальчукову фігуру. Просто у вас талія не вузька
У мене талія 62-64 см , дивлячись якщо літом то 62, зимою 64. Бедра 92-94 см
Без образів• 07 января 2025
Ответ дляХачапууури
Ну то ви скоріше виключення, на мою невузьку талію сідає відмінно Зара)
Хачапууури• 07 января 2025
Ответ дляБез образів
Покажіть хоч одні на фото. Впевнена, що талію в них і не видно
Без образів• 07 января 2025
Ответ дляХачапууури
Фото чого? Джинсів?
Шиворот Навыворот• 08 января 2025
Ответ дляВільний митець
А за скільки часу вам приходить? Я замовила 3 січня і замовлення навіть не зібране.
Вільний митець
• 08 января 2025
Ответ дляШиворот Навыворот
Я в Польщі. По різному іде, десь неділю. Залежить від наявності чи чекають повернення позициї