Вільний митець• 07 января в 18:16
Джинсы Зара
Какие купили на распродаже и понравились? Я уже второй раз получила две пары и снова пролет по размеру и фасону... Одни большие, огромные в 40 оре, вторые в 38 очень тесные в бедрах. Не пойму что за прикол у них в этом году... До этого две пары 38 вообще не влезла.
В общем посоветуйте. Хочу прямые и широкие вторые
Герцогиня• 07 января в 18:25
Краще міряти в магазині і купувати
Одяг зараз на розпродажах копійки коштує
Шиворот Навыворот• 07 января в 18:26
Ответ дляГерцогиня
Краще міряти в магазині і купувати
Воно то краще. Але ж не всі в Києві живуть
Герцогиня• 07 января в 18:29
Ответ дляШиворот Навыворот
Так і джинси не тільки зара шиє
Бачила я і кращі і якісніші
Турецькі всюди є
Бачила я і кращі і якісніші
Турецькі всюди є
ЭкстрасенсиХаЯ• 07 января в 18:29
У них с размерами беда. Я перемеряю 10 и если одни сядут то отлично. Широкие мне понравились вот эти но их не было в распродаже
Вільний митець
• 07 января в 18:31
Ответ дляГерцогиня
Краще міряти в магазині і купувати
Може і краще, але я дуже далеко від зари, 100 + Км+ час плюс гроші. Є доставка, є повернення, можу вловити те що хочу. Але їздити немає сенсу.
Вільний митець
• 07 января в 18:38
Ответ дляПерезагрузка
А вы смотрите замеры? Они все разные, я купила белые 32 размер, а черные аж 38, по замерам они одинаковые и в реальности тоже и нормально на мои габариты 67-92.
Нет я не смотрю, в заре на сейле они улетают из корзины) хватаю знакомые размеры просто
Вільний митець
• 07 января в 18:43
Ответ дляПерезагрузка
Вот их сетка на белые джинсы и на черные, как видите вообще разное.
Это потому что белые висячки в попе по посадке. А у черных наверное высокая талия.
Я натуралка• 07 января в 19:03
Ответ дляХачапууури
Не беру зару, бо вони шиють на талію 70 при бедрах 90
Як і більшість інших марок. Почали все частіше робити лекала на хлопчачі прямі фігури.
Без образів• 07 января в 19:40
Ответ дляХачапууури
Це погано?
Без образів• 07 января в 19:41
Ответ дляЯ натуралка
Де тут пряма фігура?
Стильна штучка• 07 января в 20:02
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
У меня из Зары джинсы в трёх размерах: 36, 38, 40
Было и такое, что 40 не смогла на себе застегнуть
Но в основном 38 рулит, но все надо примерять
МеняАЖтрусит• 07 января в 20:46
Я купую в чоловічому залі, завжди сідають на мене, і не тільки в зарі, вчора в хаусі купила широкі за 399 грн, теж чоловічі, просто шикарно мені підійшли
Хачапууури• 07 января в 21:05
Ответ дляБез образів
Це погано?
Мені-да! Жодні не підійшли, в талії можна ще пів мене впихнути
Без образів• 07 января в 22:38
Ответ дляХачапууури
Які у вас параметри. В мене біля 70 талія і стегна 94, зріст 173. Талію дуже видно, яскраво виражена. Це геть не мальчукова фігура.
От в манго так, там талія майже як стегна в джинсах, мені не підходить. А в зарі більшість моделей сідає ідеально.
Без образів• 07 января в 22:41
Ответ дляХачапууури
Додаю фото, щоб не бути голословною. Тут десь 68-69 талія
Хачапууури• 07 января в 23:08
Ответ дляБез образів
Так у Вас майже 70 і є. Я не писала про мальчукову фігуру. Просто у вас талія не вузька
У мене талія 62-64 см , дивлячись якщо літом то 62, зимою 64. Бедра 92-94 см
Без образів• 07 января в 23:16
Ответ дляХачапууури
Ну то ви скоріше виключення, на мою невузьку талію сідає відмінно Зара)
Хачапууури• 07 января в 23:33
Ответ дляБез образів
Покажіть хоч одні на фото. Впевнена, що талію в них і не видно
Без образів• 07 января в 23:55
Ответ дляХачапууури
Фото чого? Джинсів?
Шиворот Навыворот• 08 января в 00:21
Ответ дляВільний митець
А за скільки часу вам приходить? Я замовила 3 січня і замовлення навіть не зібране.
Вільний митець
• 08 января в 07:30
Ответ дляШиворот Навыворот
Я в Польщі. По різному іде, десь неділю. Залежить від наявності чи чекають повернення позициї